18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serbskie siły specjalne.

fatherland • 2013-06-08, 21:55
Siema ludziska. Dzisiaj mam dla Was kolejną porcję jednostek specjalnych. Tym razem padło na Serbię. W roli głównej SAJ i PTJ.

Enjoy! :karabin:

buenos111

2013-06-09, 12:10
Piwo za Two Steps from Hell.

meier

2013-06-09, 12:17
Serbia to nie arabusy zadne tylko chrześcijanie. Obok zyją szmatogłowi, w albani, przyleźli do serbii i załozyli sobie kosowo jak już się tam rozbestwili. A świat uznał ten grajdoł za państwo, nasza zasługa też w tym niestety jest...

Tobey.

2013-06-09, 12:38
Gdzieś tam Niko Bellic kiedyś rozpie**alał szmatogłowych.

astmuus

2013-06-09, 12:41
cykenmyken napisał/a:

Przy naszych Gromowcach wyglądają jak harcerzyki :)



Nasi GROMowcy to j***ne gwiazdeczki.

Jeżeli wiesz, że masz się brać jakiejś organizacji, to jest to organizacja o której nie słyszysz. Słyszałeś kiedyś o SASie? O ich akcjach? Oprócz tego, że istnieje a podczas ich hell weeku ginie 3 osoby rocznie? Nie? No właśnie, to jest dlatego, że mało kto wyszedł z konfrontacji z nimi żywo, a rząd nie robi z nich gwiazdeczek ;) .

r5k5

2013-06-09, 12:47
...pewnie jeszcze pamiętają jak palili wsie i robili czystki etniczne .... nie kumam tej waszej masturbacji promocyjnymi filmikami sił specjalnych .... mają tyle wspólnego z rzeczywistością co reklamy w tv

i jeszcze to ... zanim zaczniecie pisać głupoty warto zajrzeć na googla
Serbia


Religia Liczebność
Prawosławie 1 429 170
Islam 20 366
Katolicyzm 16 305
Protestantyzm 3796
religie azjatyckie 3687
Judaizm 415
niewierzący 23 240
inna 34
niepodana/nieznana 79 111
Łącznie 1 576 124

gracii

2013-06-09, 13:18
Wszyscy pleciecie głupoty, akurat Serbowie to zagorzali przeciwnicy islamu. Sam rozpad Jugosławii spowodowali bośniacy, tacy zislamizowani Słowianie. Nie bez przyczyny powstał internetowy mem "Remove Kebab"

tranzystor

2013-06-09, 13:19
fatherland napisał/a:

Siema ludziska. Dzisiaj mam dla Was kolejną porcję jednostek specjalnych. Tym razem padło na Serbię. W roli głównej SAJ i PTJ.
Enjoy! :karabin:



Masz jakiś fetysz, czy niespełnione marzenia, że zaśmiecasz sadistic filmami dla małych chłopców? :mrgreen:

fatherland

2013-06-09, 13:25
@tranzystor
Ty masz tak bogatą ilość tematów, są tak różnorodne, że od dzisiaj jesteś moim guru. Masz ogrom tematów na głównej. "Fast food w Syrii" filmik z głębokim przekazem, który zmienił mój pogląd na świat.
Ja interesuję się militariami. Jak ty nie masz zainteresowań i hobby to dalej siedź na dupie i hejtuj lamusie. Może to coś zmieni.

dreamair

2013-06-09, 13:54
astmuus napisał/a:



Nasi GROMowcy to j***ne gwiazdeczki.

Jeżeli wiesz, że masz się brać jakiejś organizacji, to jest to organizacja o której nie słyszysz. Słyszałeś kiedyś o SASie? O ich akcjach? Oprócz tego, że istnieje a podczas ich hell weeku ginie 3 osoby rocznie? Nie? No właśnie, to jest dlatego, że mało kto wyszedł z konfrontacji z nimi żywo, a rząd nie robi z nich gwiazdeczek ;) .



Chyba Cię popie**oliło... Nie słyszy o SAS-ie bo mieszka w Polsce, a to nie jest polska jednostka. Zapewniam, że w Wlk. Brytanii dużo słyszy się o tej formacji. To było po pierwsze. Po drugie masz informacje od kolegi, którego kolega ma kolege, który przeczytał o SAS-ie na Wikipedii chyba. Weźmy np. akcje w Iraku. GROM jeździł na wszystko na co tylko się dało i na co dostawali pozwolenie. Sami chcieli. SAS jeździł tam gdzie im kazali i potem kończyło się to śmiercią kilku operatorów. W historii GROM-u zginął tylko jeden człowiek w czasie pełnienia służby. Przypadeg? Nie sondze... Rząd nie robi z nich wcale gwiazdeczek, a powinien. Poza tym co ja będę pie**olił... Idź do jednego z nich i powiedz mu, że jest "j***ną gwiazdeczką".

cykenmyken

2013-06-09, 14:14
astmuus napisał/a:



Nasi GROMowcy to j***ne gwiazdeczki.

Jeżeli wiesz, że masz się brać jakiejś organizacji, to jest to organizacja o której nie słyszysz. Słyszałeś kiedyś o SASie? O ich akcjach? Oprócz tego, że istnieje a podczas ich hell weeku ginie 3 osoby rocznie? Nie? No właśnie, to jest dlatego, że mało kto wyszedł z konfrontacji z nimi żywo, a rząd nie robi z nich gwiazdeczek ;) .



hmm tu cię muszę zmartwić troszkę czytałem o SAS,a po za tym wystarczy tylko wklepać w wyszukiwarce akcje SAS i od koloru do wyboru.Po za tym nie interesuje mnie to ze co roku ginie 3 jakiś brytoli.Bardziej interesuje mnie to co się dzieje z polskimi jednostkami specjalnymi,które są jednymi z najlepszych na świecie.Ciekawe skąd masz takie informacje ze "mało kto wyszedł z konfrontacji na żywo.Znasz kogoś kto służył w SAS?,więc nie pie**ol głupot.

M00nSpeLL

2013-06-09, 14:36
Czekam na Łotewskie siły specjalne ;)

abecadło

2013-06-09, 18:03
Piwa nie ma i nie będzie bo Kosovo nie jest Serbskie. Tyle z mojej strony.

Sick_Stick

2013-06-09, 18:55
M00nSpeLL napisał/a:

Czekam na Łotewskie siły specjalne ;)


zrób sobie głodówke to zobaczysz ich na żywo :D

astmuus

2013-06-12, 08:11
dreamair, ja mieszkam w UK i też n ie słyszę. Przykro mi :) .