18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rudzinuszka

2013-08-13, 21:33
Gruby fotę na fejsika sobie strzela.

Zarammoth

2013-08-13, 21:58
A w przyszłości dzieciak grzebie w necie i nagle: Mama?

tranzystor

2013-08-13, 22:18
Jestem w stanie zrozumieć, że miała wściekliznę macicy, ale z pedałem w rurkach i spaślakiem? No k***a.... :mrgreen:

thcthc

2013-08-13, 22:45
ehh i jak tu zaufac jakiejkolwiek kobiecie jak pelno jest takich sytuacji, k***a co sie dzieje z mlodymi dziewczynami?? wiekszosc to szamty co w wieku 15 lat juz maja po kiklu facetow i przescigaja sie ktora wiecej zaliczy chlopakow, szamty same wkolo az sie k***a odechciawa...

Tymb arkus

2013-08-13, 23:08
Do wszystkich co pie**olą o szmaceniu się i wyścigach w zaliczaniu facetów: rozumiem, że jak facet zalicza, to jest zajebisty r*chacz, a kobieta to dz**ka?
Zajebista hipokryzja.
inb4: klucz co otwiera... i tak dalej - nie pie**ol.
Sam by pewnie jeden z drugim r*chał, ale niestety, pozostaje tylko prawa i lewa.

Exias

2013-08-13, 23:09
@2up problemy ze znalezieniem właściwej? :)

Thornilav

2013-08-13, 23:09
Tak czytam i zachwycam się postawą naszej młodzieży, a konkretniej mężczyznami, którzy cech*ją się dżentelmeństwem i romantyzmem. Wyznają miłość platoniczną oraz wierność do końca życia. Dlaczegóż, dlaczegóż kobiety, rozpustne i niewierne córki diabła dają się omotać demonom rozkoszy i nieprawego zachowania?! Dlaczego nie potrafią docenić tego oto młodzika, anioła w ludzkiej skórze, który stoi za rogiem i jest w stanie przyjąć ową damę pod swe skrzydło. Opiekować się, dawać miłość i bezpieczeństwo, w zamian oczekująć jedynie miłych słów które są pożywką dla jego zacnej duszy. Tak, kobiety... przystańcie na chwilę, odpędźcie złego demona rozpusty, i spójrzcie na takiego thcthc albo bladegowarjata. Oni dadzą wam drugą szansę, jeśli wyrzekniecie się swej chuci.

Chciała się miziać, jej sprawa, a że ktoś zrobił jej zdjęcie to dosyć smutne. Jej p*zda, niech pokazuje ją komu chce. I tak byście jej nie zaliczyli, więc nad czym płakać?

konował

2013-08-13, 23:25
Co się k***a dziwicie ??? Nie znajdziecie dziewicy w burdelu. A na takie impry z reguły chodzą panny które łatwo się prowadzą.

James_Bong

2013-08-13, 23:36
Ja pie**ole, po ch*j tak wszyscy narzekacie? Aż tak słabymi lamusami jesteście, że trafiacie na same takie słabe k***y?
Jest wiele zajebistych dziewczyn, trzeba umieć segregować to gówno jak ta ze zdjęcia.
Nie wkładajcie wszystkich panienek do jednego worka, bo obrażacie moją i wszystkie inne porządne kobiety.

ti...........il

2013-08-13, 23:59
"porządne kobiety" to oksymoron

Światłocień

2013-08-14, 00:51
Cytat:

Chciała się miziać, jej sprawa, a że ktoś zrobił jej zdjęcie to dosyć smutne. Jej p*zda, niech pokazuje ją komu chce. I tak byście jej nie zaliczyli, więc nad czym płakać?


Ja rozumiem, że wk*** koment jest wk***, ale proszę Cię - ta laska daje sobie wsadzać obleśnemu spaślakowi. Nie zaliczylibyśmy?

pawu95

2013-08-14, 04:02
k***a to k***a i nic tego nie zmieni. Najbardziej sie mozna zdenerwowac jak podchodzisz do trzezwej majac dobre intencje, ta cie splawia, a za dwie godziny widzisz jak napie**olona maca sie z jakims grubym, oblesnym, dzianym fagasem.

czub1789

2013-08-14, 09:37
Takie dziewczynki też są potrzebne czasami jak ostre parcie na spuszczenie z kija to taka lala to ideał

alfonso

2013-08-18, 15:17
taaak, a jakby facetowi dwie laski waliły konia to wtedy co facet k***iarz?? nie ,wtedy będzie super...