18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Senyszyn o płodach

Jad Kiełbasiany • 2012-10-23, 12:59
Przebłysk geniuszu posłanki Senyszyn.



:idzwch*j:

Pan Mularz

2012-10-23, 15:49
Pani Senyszyn posługuje się pewnym zabiegiem semantycznym, a mianowicie używając słowa płód, miast człowiek. To nie jest coś, tylko ktoś.

Człowiek w 2 miesiącu życia:



Człowiek w 3 miesiącu życia:



Mnie to nie wygląda na rzecz i nie wygląda jak część ciała kobiety, którą można bezkarnie usunąć. Aborcja to nie obcinanie paznokci. Trzeba być debilem, aby z tym polemizować.

Martinezd

2012-10-23, 16:05
Pan Mularz napisał/a:

Mnie to nie wygląda na rzecz i nie wygląda jak część ciała kobiety, którą można bezkarnie usunąć. Aborcja to nie obcinanie paznokci. Trzeba być debilem, aby z tym polemizować.



Wystarczy być z SLD :) chociaż w sumie są to debile, jak z kwadratem i prostokątem trochę :)

Takie prawo dąży do tego, żeby zminimalizować populację (rozumiem aborcję w określonych przypadkach - tak jak to jest w prawie teraz). A za 20, 50 może 100 lat będziemy już wyparci albo całkowicie, albo np przez chinoli....

Nikczemny_Płód

2012-10-23, 16:45
Niechże ona sp***ala, ja jej nie obrażam ale sama chciał. Senyszyn ty c**o.

Sama rozumem nie grzeszy.

NIE POZDRAWIAM
Poj***ny Płód

moot

2012-10-23, 17:30
@Pan Mularz
nie mam zdania na temat aborcji, mam jednak złe zdanie o takim myśleniu w stylu "jest tak i ch*j, trzeba być debilem, żeby z tym polemizować", just sayin'

Ork.Fajny

2012-10-23, 18:07
rzepich napisał/a:

a'propos aborcji...
czy za każdym fapowaniem i spuszczeniem się w chusteczkę zostaję ludobójcą?
już dawno przebiłem hitlera i stalina razem wziętych...


W gimbazie cię niedługo nauczą że plemnik to nie człowiek. Połowa wymaganego materiału genetycznego w nim się tylko znajduje.

melemele89

2012-10-23, 19:03
Co kogo obchodzi jak się wół wyjebie? Każdy powinien mieć prawo sam zdecydować, a zaś się dziwić że są takie przypadki jak w Sosnowcu czy w Pucku.

Dymekx

2012-10-23, 19:59
Skoro nie uważają płodu za człowieka to po co walczą o legalną abor.... ahaaa bo wtedy brzuch rośnie i jest ochrzan od mamusi. A co gdy kobieta jest w ciąży z powodu gwałtu, tu raczej trzeba wykastrować zboczeńca nie zabija dziecko. Od chwili poczęcia dziecko ma już prawo do życia, nawet jeśli jeszcze nie ma zalążków powstawania pnia mózgu (pień mózgu zaczyna się tworzyć po zaledwie kilku dniach), nawet jeśli ludzie nie uznają go za człowieka ma on predyspozycje do stania się nim, a jedyną zbrodnią dziecka jest to, że się narodzi. To tak jak by osądzić kogoś za "zbrodnie", której nawet jeszcze nie zamierzał popełnić. Takie jest moje zdanie.

kih0n

2012-10-23, 20:19
Kawagawa

wszystko ekstra pięknie, ale może zadaj sobie pytanie dlaczego w naszym kraju rodzi się coraz mniej dzieci? dlaczego zmienił się model rodziny z średnio 2+3 na 2+1? to nie problem aborcji czy in vitro że w kraju może zabraknąć rdzennych mieszkańców ;)

lie

2012-10-23, 21:37
@Pan Mularz
Lepiej wyj***ć na śmietnik jak się urodzi, albo łaskawie oddać do domu dziecka, a nuż ktoś adoptuje.

Tw...........ir

2012-10-23, 22:52
ja tez mozna zabic, bo nie ma mozgu, a wg unijnego prawa nie musi ona marnowac powietrza

lapsikoss

2012-10-23, 22:54
Na ch*j cała ta dyskusja o aborcji?
Mamy obecnie bardzo dobre prawo regulujące te kwestie, a pedały z lewicy i katole z prawicy chcą je zmieniać. To sieje tylko ferment i psuje wypracowany kompromis.
Do przeciwników aborcji: Czy rodzić dzieci z gwałtu? Czy zmuszać matki do narażania się na utratę zdrowia i życia w wyniku donoszenia zagrażającej ciąży?
Do zwolenników aborcji na życzenie: Czy pozwolić głupim małolatom na ucieczkę przed konsekwencjami?

Tak czy inaczej aborcja to zniszczenie życia. Jak na razie ograniczono to do niezbędnego minimum, każdy kto chce to naginać w jedną lub drugą stronę działa na szkodę Państwa i Narodu Polskiego.

Thor14

2012-10-23, 22:54
Był już taki jeden co pozwalał Polkom na aborcję, nazywał się Adolf Hitler.

kietong

2012-10-23, 22:55
Czy jeśli spuszczam się na dywan to jestem mordercą?

3m

2012-10-23, 22:55
I mamy kolejny temat powodujący ogień z dupy u domorosłych znawców tematu (:

ramonka23

2012-10-23, 22:58
bylem tam na żywo, katastrofa