18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Senyszyn o płodach

Jad Kiełbasiany • 2012-10-23, 12:59
Przebłysk geniuszu posłanki Senyszyn.



:idzwch*j:

lostman

2012-10-23, 13:03
Widziałem to wczoraj. Przyszło mi do głowy: "Internet byłby taki pusty i nudny bez tych wszystkich śmiesznych fotek z downami i innymi dziwolągami - STOP ABORCJI!"
:loldev:

ok...........w4

2012-10-23, 13:04
Niektórzy mają po 60 lat i nie mają mózgu

k18t

2012-10-23, 13:10
Już widzę tą dyskusję o aborcji w komentarzach... darujcie sobie i tak nikt tego nie czyta

zyzyryxy

2012-10-23, 13:11
dobrze mówi, bo ci przeciwnicy invitro i aborcji to już pitolą takie farmazony że masakra. Płód bez wykształconych wszystkich organów to nie jest dziecko, bo jeżeli mielibyśmy iść tym tokiem to miesiączka to też aborcja, tak samo jak masturbacja.

St...........el

2012-10-23, 13:11
^up, sam sobie zaprzeczyłeś :roll:

Kawagawa

2012-10-23, 13:11
Powiem Wam jak Ja widzę ten problem, bo dyskusja moim zdaniem schodzi na złe tory.

Tutaj nie chodzi o to, czy z prawnego lub moralnego punktu widzenia jest to zabójstwo czy nie.
Tutaj chodzi o przetrwanie społeczeństwa i zabezpieczenie naszych własnych dup, również dup kobiet. Kwestia strategiczna, patrzmy szerzej. Np w Chinach można mieć tylko jedno dziecko, więc wszyscy wolą mieć chłopców..... Jest więc więcej mężczyzn, którzy biorą sobie za żony Rosjanki i w ten sposób genetycznie Chiny podbijają Rosję. Muzułmanie w Europie mają więcej dzieci, więc nas po prostu genetycznie stąd wywalą. Dura lex sed lex, jak z tym wozem który nie był domem, sami się poprzez oderwane od rzeczywistości dyskusje stąd wymeldujemy.

Mamy do wyboru, albo się ostro weźmiemy do roboty i się rozmnożymy, albo nas wykopią i na starość będzie Ciebie i Mnie na*****dalał murzyn z arabem w dupsko w tanim domu opieki.

Kumacie? ;)

k18t

2012-10-23, 13:12
mówiłem...? lol

rz...........ch

2012-10-23, 13:18
kuwagawa

zamiast pie**olić na sadistcu weź się do pie**olenia w realu

a'propos aborcji...
czy za każdym fapowaniem i spuszczeniem się w chusteczkę zostaję ludobójcą?
już dawno przebiłem hitlera i stalina razem wziętych...

Kawagawa

2012-10-23, 13:29
Rzepich a coś mądrego też potrafisz? :lol:

optimax

2012-10-23, 13:33
zyzyryxy napisał/a:

dobrze mówi, bo ci przeciwnicy invitro i aborcji to już pitolą takie farmazony że masakra. Płód bez wykształconych wszystkich organów to nie jest dziecko, bo jeżeli mielibyśmy iść tym tokiem to miesiączka to też aborcja, tak samo jak masturbacja.


a teraz dokladnie przeczytaj
miesiaczka(a dokladnie jajeczko)+plemniki= plod
oddzielnie nie przedstawiaja zadnej wartosci
tak jakbys mial odzielnie kakao w proszku i mleko,po polaczeniu daja cieple kakao ktore pewnie dobrze znasz,chodz oddzielnie nie sa kakao sensu stricto,aczkolwiek sa jego skladowymi
nie jestem ani przeciwnikiem ani entuzjasta aborcji

rz...........ch

2012-10-23, 13:44
optimax,
co ty z tym kakao wyjeżdżasz...?
chyba problem aborcji ciebie nie dotyczy?

optimax

2012-10-23, 14:00
rzepich napisał/a:

optimax,
co ty z tym kakao wyjeżdżasz...?
chyba problem aborcji ciebie nie dotyczy?


to byla metafora, tak sie najlepiej dzieciom tlumaczy

tds1974

2012-10-23, 14:06
Kawagawa napisał/a:


Tutaj chodzi o przetrwanie społeczeństwa i zabezpieczenie naszych własnych dup, również dup kobiet. Kwestia strategiczna, patrzmy szerzej. Mamy do wyboru, albo się ostro weźmiemy do roboty i się rozmnożymy, albo nas wykopią i na starość będzie Ciebie i Mnie na*****dalał murzyn z arabem w dupsko w tanim domu opieki.



Według statystyk już jest za późno. Współczynnik rozrodczości wynosi w Polsce 1,3 (do przetrwania danej grupy musi być minimum 2,2). Już w tej chwili nie urodzi się tyle dzieci, ile powinno, a wśród tej garstki narodzonych też nie wszystkie są kobietkami, które urodzą po czwórce dzieci.

To zwyczajna cecha wśród narodów i grup rozwijających się. Niemcy mieli ten problem w latach 90-tych. Niestety, czeka nas podoba droga.