18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sentymentalne brzmienie

mariusz3pl • 2020-02-12, 08:24
Dźwięki powstały zanim gówniak się urodził ale przyznam że dobrze mu poszło.
Przypomniały się szalone lata techo-dyskotek.




Plastykpl

2020-02-12, 16:49
Młody prezentuje więcej prawdziwej muzyki niż połowa sceny muzycznej w Polsce razem z Zenkiem na czele.

noster

2020-02-12, 17:12
Nihilista88 napisał/a:

A nazwe pierwszego utworu ktoś zna? Wydaje się dziwnie znajomy. Ten drugi to jest "jm blue"



darude - sandstorm :D

HackerAGD

2020-02-12, 17:37
Robert Mils - Children
Faithless - Insomnia
Eiffel 65 - Blue
Darude - Sandstorm
The White Stripes - Seven Nation Army
Robert Mils - Children

dfc77

2020-02-12, 21:21
Ahhh... Zapłakałem. Jako były sebix na obecne standardy. Aż zatęskniłem za zestawem startowym: kreska, krążki i dalej kreski. Koło 40stki jednak troszkę boję się o pikawe.

Ciekawe jakby z tym repertuarem podeszli w mam talent. To takie złe.

Ciekawi mnie również jak się tego nauczył. Raczej nie na muzyce. Ew. Nutki jak w 3310?

Mam kumpla co młodym puszcza elektrochemie shall zamiast fasolek hehe, a to stary metalowiec.

VetraX

2020-02-12, 22:24
Nihilista88 napisał/a:

A nazwe pierwszego utworu ktoś zna? Wydaje się dziwnie znajomy. Ten drugi to jest "jm blue"



Identyczny podkład, jak w pewnej nucie reto, albo kogoś innego, ale oczywiście teraz nie mogę tego znaleźć ;/ :D

Mors_Nigra

2020-02-13, 01:02
nowynick napisał/a:

ile on klawiszy użył przez całe nagranie? 20? 30 max! To pokazuje tylko jak płytka jest współczesna muzyka...
PS co on się nar*cha w przyszłości jak laskom na imprezie zagra coś takiego to jego



Jeżeli dla Ciebie płytkość czy głębokość utworu opiera się liczbie "użytych klawiszy", to chyba niestety sam jesteś dość płytki.

ZawszePrzedToba

2020-02-13, 10:41
Kurtka i krótkie spodenki ? CO TO KUR WA za polaczenie ! :!: :roll: