18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sen o warszawie w wykonaniu kibicow Legii

racuch90 • 2012-10-01, 10:46
no popatrz co za ludzie :D

Ne...........es

2012-10-01, 18:11
typowe. niech sie pojawi filmik z jakas druzyna pilkarska to zaraz gimby sie zleca i zaczna wyzywac na wzajem...

Prokurator

2012-10-01, 18:23
Nożownicy ch*j wam w dupy!

Piwo dla każdej ultrasowskiej działalności

EdmundKemper

2012-10-01, 18:23
Fumar napisał/a:

Haha, oni są zajebiści.

Na derbach Warszawy, rozpie**olili swój własny stadion i zremisowali z ch*jową Polonią :D

"Kibice-Patrioci" k***a.



Remis z Polonią? A kto grał w LM? Co ma patriotyzm do tego filmiku?

asd1235

2012-10-01, 18:35
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Remis z Polonią? A kto grał w LM? Co ma patriotyzm do tego filmiku?



Czyzby zagorzaly kibic Legi Wiesniawskiej? :-D

EdmundKemper

2012-10-01, 18:44
asd1235 napisał/a:



Czyzby zagorzaly kibic Legi Wiesniawskiej? :-D



Pudło :lol: Ale nie rozumiem nagonki na Legię. Bo jest ze stolicy? Jakiś kompleks Warszawy?

go...........et

2012-10-01, 18:47
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Ale nie rozumiem nagonki na Legię. Bo jest ze stolicy? Jakiś kompleks Warszawy?



Nie do końca. Legioniści to po prostu banda pedałów, zwierząt, które we własne gniazdo srają.
Zresztą tyczy się to wszystkich kiboli niezależnie od miasta czy klubu.

xqwzts88

2012-10-01, 18:49
Jak bili kacapów podczas Euro to sie mało nie zesraliście z podniecenia co niektórzy, a teraz hejtujecie bo taka tu moda...

P.S. Rozpie**olili swój stadion żeby się bronić tymi powyrywanymi rzeczami przed ochroną i psami, którym się nie spodobało że kibice stali na schodach. Użyli gazu, na 2 minuty przed przerwą, podczas której połowa trybuny by się ulotniła do wc i po żarcie - schody same by się udrożniły.

Więcej nie będę pisał, wystarczy poszukać i poczytać. W popełnianie samobójstw wierzycie a że kibice są również 'represjonowani' to ciężko, polecam artykuł z ostatniego numeru Wprost, odnośnie więźnia politycznego nr 1 w Polsce ;)

Bila

2012-10-01, 18:51
Widzę że strasznie dużo pedałów,.którzy skomlają na widok prawdziwych ludzi.

EdmundKemper

2012-10-01, 18:53
gordonviet napisał/a:



Nie do końca. Legioniści to po prostu banda pedałów, zwierząt, które we własne gniazdo srają.
Zresztą tyczy się to wszystkich kiboli niezależnie od miasta czy klubu.



Jakieś przykłady? Czy kolejny raz wałkowany "wygodny" światopogląd?

Brzydkii

2012-10-01, 19:00
Śmieszy mnie to jak niektórzy, najwyraźniej niedowartościowani, cisną na kibiców, a tym bardziej legionistów. Wielka nagonka na kibiców Legii, a to oni tworzą jedne z najlepszych opraw meczowych. Gówno mnie obchodzi piłka nożna i napieprzanie się tępych osiłków czyt. pseudokibiców ale za chęć i wykonanie takich rzeczy zawsze szacunek i podziw.

CzłowiekDepresja

2012-10-01, 19:03
Fumar mądralo, może Twój klub jest ch*jowy, Polonia póki co wysoko w tabeli a ostatnio Widzew 3:1 pokonała (pozdrowienia dla kibiców RTS!)

lapsikoss

2012-10-01, 19:24
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:


...nie rozumiem nagonki na Legię. Bo jest ze stolicy? Jakiś kompleks Warszawy?


Niechęć do Legii jest w ludziach od dawna, głównie z powodu jej wojskowego charakteru. Centralny Wojskowy Klub Sportowy, który ściągał najlepszych piłkarzy z całego kraju w prosty sposób - dając powołanie do wojska. Wiadomo, był to klub wojskowy, piłkarz musiał wybierać, albo gra dla Legii albo idzie do wojska i kariera skończona. Poza tym ogromna kasa pakowana przez władze i faworyzowanie klubu uczyniły walkę powiedzmy "mniej sprawiedliwą". Teraz jest inaczej, ale niechęć pozostała.

prof. Matolewicz

2012-10-01, 19:28
@xqwzts88

Tak, tak dalej sobie wmawiaj. Rozj***li pół stadionu w samoobronie. Jak jest zakaz stania na schodach to k***a jest zakaz i ochrona ma wyegzekwować przestrzeganie tego zakazu. Ostatnio modne się stało zwalanie wszystkiego na jakieś represje, chociaż 99% z nich jest pewnie wymyślonych.

EdmundKemper

2012-10-01, 19:31
lapsikoss napisał/a:


Niechęć do Legii jest w ludziach od dawna, głównie z powodu jej wojskowego charakteru. Centralny Wojskowy Klub Sportowy, który ściągał najlepszych piłkarzy z całego kraju w prosty sposób - dając powołanie do wojska. Wiadomo, był to klub wojskowy, piłkarz musiał wybierać, albo gra dla Legii albo idzie do wojska i kariera skończona. Poza tym ogromna kasa pakowana przez władze i faworyzowanie klubu uczyniły walkę powiedzmy "mniej sprawiedliwą". Teraz jest inaczej, ale niechęć pozostała.



No to rozumiem niechęć wśród starszych kibiców, ale wśród nastolatków czy dwudziestoparolatków? Przecież to już zupełnie inny okres i zupełnie inne czasy.

Stew

2012-10-01, 19:35
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:


Remis z Polonią? A kto grał w LM? Co ma patriotyzm do tego filmiku?



Nic mnie to nie interesuje, kto grał w Lidze Mistrzów. Patriotyzm? Że nazywają siebie patriotami, prawymi ludźmi, z zasadami, a palą krzesełka na swoim stadionie (jeśli są wandale na stadionie, to prawdziwi kibice skoro jest ich więcej powinni ich wyeliminować. Koniec kropka.)

AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Pudło :lol: Ale nie rozumiem nagonki na Legię. Bo jest ze stolicy? Jakiś kompleks Warszawy?



Mieszkałem w stolicy i nic do Warszawy nie mam (ba, lubię to miasto).

Bila napisał/a:

Widzę że strasznie dużo pedałów,.którzy skomlają na widok prawdziwych ludzi.



Idź się utop, Ty 'prawdziwy człowieku' :lodowka:

japie**olewszystkozajete napisał/a:

Śmieszy mnie to jak niektórzy, najwyraźniej niedowartościowani, cisną na kibiców, a tym bardziej legionistów. Wielka nagonka na kibiców Legii, a to oni tworzą jedne z najlepszych opraw meczowych. Gówno mnie obchodzi piłka nożna i napieprzanie się tępych osiłków czyt. pseudokibiców ale za chęć i wykonanie takich rzeczy zawsze szacunek i podziw.



To, że pocisnąłem po Legii nic dla mnie nie znaczy. Mógł to być każdy (dosłownie) inny klub, nawet z najgorszej ligi. Jeśli ktoś demoluje swój stadion, gardzi innymi (tekst wyżej: "skomlą na prawdziwich ludzi"), a nazywa się kimś 'lepszym' to dla mnie jest frajerem. Ale to tylko moje zdanie.

Mohi napisał/a:

Fumar mądralo, może Twój klub jest ch*jowy, Polonia póki co wysoko w tabeli a ostatnio Widzew 3:1 pokonała (pozdrowienia dla kibiców RTS!)



Skąd wiedziałeś? Jest mega ch*jowy, bo gra w 4 lidze. Tylko problem w tym, że piłka nożna mnie gówno obchodzi i sram na te Wasze przepychanki pt. "Kto lepszy, a komu ch*j w dupę".


Może być? Nie spinajcie już tak dup.