18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sen o Warszawie w trochę innym wykonaniu

Suka_Blyat • 2013-09-20, 11:52

Tylko bez niepotrzebnej spiny

MrVoo

2013-09-20, 20:15
W penis podobni do postaci z 'Bękartów Wojny'. Przypadek? Coś, ktoś wie na temat tego fragmentu?

co...........is

2013-09-20, 20:36
quartz75 oh, nie załapałem tego w ch*j śmiesznego żartu machulskiego. Może dlatego że dlatego że jest po prostu niesmaczny, ch*jowy i niepotrzebny.

Skowu

2013-09-20, 20:37
bez piwa za parodkie takiej piosenki... minusa chętnie postawiłbym...

quartz75

2013-09-20, 20:55
No, czyli ustalmy fakty.
1. Śmiać się wolno gdy ktoś się przewróci, wyjebie gonga, wpadnie w kupę albo się zesra w gacie. Ewentualnie z rudych, ciapatych, Żydów, Rosjan - wtedy jest poprawnie politycznie.
2. Piosenka Niemena była patriotyczna i wolno jej używać tylko wybrańcom narodu. Jak hiphopowcy przerabiali na swoją modłę, gdzie tematem głównym było jaranie zielska też tak fikałeś?
3. Hitler nie zaczął wojny w Europie i nie Europa była jego klęską ostateczną. Stąd ten sen o Warszawie...

Ja nie wiem co to za film, prawdopodobnie kolejny kicz ale jak ty się zaczynasz spuszczać i nadymać w takim temacie, wybacz, szkoda mi słów. O losach naszej ojczyzny pamiętać trzeba ale to nie znaczy, że trzeba zaraz srać żarem z byle powodu.

Światłocień

2013-09-20, 22:46
conchis napisał/a:

quartz75 oh, nie załapałem tego w ch*j śmiesznego żartu machulskiego. Może dlatego że dlatego że jest po prostu niesmaczny, ch*jowy i niepotrzebny.


Czy ja dobrze widzę, czy masz Danzig w rubryce "skąd"? Wypie**alaj Ty proniemiecki sprzedawczyku! To miasto było jest i będzie GDAŃSKIEM!!!

quartz75

2013-09-20, 23:39
Ja pie**olę, tu leczyć trzeba koniecznie, natychmiast. Psychiatrycznie. Definicję sadistic trza zmienić koniecznie: trolowisko różnej maści zjebów mieniących się gównem w słowie oraz dumą z bycia idiotą. Polakiem idiotą ale narodowość ważniejsza. Zmień bryle idioto, ja w Gdańsku byłem raptem kilka razy.

jaca0

2013-09-21, 08:08
Blacha k***a co Ty odpieralasz ?!

co...........is

2013-09-21, 10:04
@Światłocień
odstaw leki kolego i internet na jakiś czas.
@quartz
jak te p*zdy chcą się w ten sposób bawić (wyp***ek z behemota, więckiewicz, jakaś wyjąca k***a i manekin) to niech nagrają swój wałek, od miemena won!

edit: Niemena oczwywiście, wk***iłem się przecież.

Brzeszczot w dupie

2013-09-21, 10:14
Czemu nie ma Amerykanów przebranych za arabów śpiewających, "Lecę, bo chcę, w WTC wjebie się"

HotBoy

2013-09-21, 23:17
Robert Więckiewicz : wczoraj Wałęsa, dzisiaj Hitler, jutro Papież Franciszek

bioemb

2013-09-22, 07:37
Za zadne pieniadze nie ubral bym mundurum faszystow, po prostu bym nie mogl. A tutaj na potrzeby promocji komedyjki(choc gatunek tu nie jest wazny) beszczeszczy sie pamiec moich dziadkow. Mozna sie smiac ze wszystkiego ale nie wszystko mozna profanowac.

Steven

2013-09-22, 13:15
Skowu napisał/a:

bez piwa za parodkie takiej piosenki... minusa chętnie postawiłbym...



Postaw bezalkoholowe.