18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekuriciarz złamał suce szczękę

~Sunday • 2021-08-19, 16:16

Coś tam pyskowała podobno.

BrainOsw

2021-08-19, 20:36
Kolejna stara k***a do rozj***nia, szacunek bo ktoś jest starszy? h*j wam w p*zdy na szacunek trzeba zapracować.

Bejker

2021-08-19, 21:06
Równouprawnienia są więc napindalamy się na równych zasadach.
I ostatnio dostałem wpierdziel w domu od swojej pomimo że mam 42 w bicepsie a ona 29. j***ć takie równouprawnienia..

brylant1412

2021-08-19, 22:10
bluzgi kobiety się nie liczą

djpyza

2021-08-19, 23:29
co to k***a jest Sekuriciarz ? chyba ja not polish gawarisz po ruski sucka blyt szto ty ciebia j***ny wrot ....

Policeman

2021-08-20, 00:42
W cywilizowanym kraju to jak wygrać los na loterii. Siedzisz sobie w lokalu w galerii, podchodzi do Ciebie ochroniarz i daje ci z partyzanta w mordę, że łamie Ci szczękę. Co robisz? Dzwonisz do prawnika. Nie pozywasz ochroniarza, ten debil już ma przej***ne do końca swojego żałosnego życia. Pozywasz całą galerię handlową. Przyszedłeś jako klient, wydałeś pieniądze, siedziałeś sobie przy stoliku coś jadłeś, może miałeś jakieś pretensje albo postawiłeś torbę na siedzeniu albo wylałeś kawę, nieważne. Ważne jest to, że pracownik galerii spowodował ciężki uszczerbek na Twoim zdrowiu. Od tego czasu boisz się wychodzić z domu, chodzić do restauracji i galerii, boli cię szczęka, nie możesz pracować, spać po nocach. Prawnik żąda od galerii 10 mln dolarów, ci idą na ugodę i zgadzają się na milion.

W Polsce: skarżysz ochroniarza, ten dostaje zawiasy, oskarżasz galerię, ta cię osrywa, bierzesz prawnika, okazuje się, że galeria to kapitał z Izraela i USA, a właściciele kierownictwo w mieście sponsorowało wiec prezydenta i ufundowało 10 ławek i rondo na jakiejś zapyziałej ulicy. Okazuje się, że ochroniarz ma uszkodzoną rękę i galeria pozywa ciebie o sprowokowanie biednego staruszka z grupą inwalidzką. Na jaw wychodzi, że nie miałeś maseczki wchodząc do środka i założyłeś po fakcie. Sprawą interesuje się sanepid, dostajesz 30k grzywny, sprzedajesz samochód i bierzesz pożyczkę na to i na naprawę szczęki. Jedząc przez słomkę jakieś gówniane żarcie słyszysz w tv jak władza kłóci się o rzecznika spraw obywatelskich, myślisz sobie - o! Napiszę do niego, piszesz i okazuje się, że jesteś 10 000 oczekującym, spraw rozpatrzonych w roku było kilka. Przy następnych wyborach stajesz się twarzą pokrzywdzonego człowieka w kampanii opozycyjnego prezydenta, chodzisz po wiecach i bijesz brawo, wreszcie coś znaczysz. Stajesz się pajacem, ale masz to gdzieś, śmieją się z ciebie w necie, wytykają palcami "to ten co go emeryt naj***ł i jeszcze musiał za to przepraszać i płacić haha", ale nie zważasz na to. "Twój" polityk wygrywa i myślisz sobie, że ktoś zajmie się twoją sprawą, idziesz do biura partii, a tam dają ci 100 złotych i mówią, że to teraz ciężki okres, a galeria właśnie zgodziła się ufundować 50 książek dla dzieci z domu dziecka.

No... tak to widzę :D zapędziłem się.

Ci...........la

2021-08-20, 01:58
Lubię to. BrAwa dla pana ochroniarza. Musiała niezłe pyskować. Za darmo w morde nie dawaja

darayavahus

2021-08-20, 06:35
Zabawne ile tu stulejarzy siedzi. Za darmo w p*zde nie dostała, jak znam życie.

Kamilarz

2021-08-20, 07:44
Ha tfu na śmiecia. Mam nadzieję, że babeczka go pozwie tak, że cwe* się posra na tęczowo

darayavahus napisał/a:

Zabawne ile tu stulejarzy siedzi. Za darmo w p*zde nie dostała, jak znam życie.



Dobra dobra, jak pyskowała, to powód żeby narażać na utratę zdrowia? Gdyby twoja matka się z kimś sprzeczała i ktoś by jej lepe wyj***ł, to pewnie zbił byś pionę z napastnikiem xD

PjoterIIVspanialy

2021-08-20, 08:48
Sadistic zszedł już na psy. Pełno tu białych rycerzy, p*zdeuszy, simpów, beciaków dla których byle szmata to niewinna uciśniona istotka.
Baby stawia się na równi sobie, facet obrazi Cię na ulicy? dajesz mu z całej pety w ryj i tyle, to samo babie - nie ma wyjątku.
Nie ma taryf ulgowych za braki między nogami.

Rados

2021-08-20, 09:30
Jak ja bym chcial zeby mi ktos tak zaj***l w pracy albo w jakims wiekszym sklepie jak tutaj. Ta laska jest juz ustawiona do konca zycia po takiej akcji

Makreks

2021-08-20, 11:07
PjoterIIVspanialy napisał/a:

Sadistic zszedł już na psy. Pełno tu białych rycerzy, p*zdeuszy, simpów, beciaków dla których byle szmata to niewinna uciśniona istotka.
Baby stawia się na równi sobie, facet obrazi Cię na ulicy? dajesz mu z całej pety w ryj i tyle, to samo babie - nie ma wyjątku.
Nie ma taryf ulgowych za braki między nogami.



Serio? Duży wpływ na osobowość i poglądy człowieka jest środowisko i dom w jakim się wychował, na co jako dziecko patrzył i jakie wartości przekazali mu rodzice. Bez obrazy dla Twojej rodziny, ale czy Twoje dzieciństwo wyglądało tak, że jak Twoja mama dyskutowała z Twoim tatą, a miała inne zdanie, to Twój ojciec miał w zwyczaju uderzać ją w twarz? I że to przeciwwaga dla bycia pantoflem czy tam białorycerzem?

ruddie

2021-08-20, 20:48
Nie znamy kontekstu. Z doświadczenia wiem, że 9 na 10 bab należy się w ryja. Więc dla bezpieczeństwa powinna dostawać każda. 90 % to bardzo wysoka skuteczność.

se7en

2021-08-21, 23:28
gdzie ci wszyscy sadole, same gimbusy tu zostały sądząc po najwyżej ocenianych komentach...

polakwrocek

2021-08-22, 00:54
Nie powinien jej uderzyć...
Ale jeśli powiedziała coś w stylu" pies j***ł ci matkę stary przegrywie " ... no zaryzykowała że p*zdotarcza ją ochroni
Bo 99.9 % facetów mówiąc to do innego faceta wie że czeka ich napirdalanka

Richat88

2021-08-22, 01:59
Ustała to na siedząco, więc ciosu Tysona nie miał.