18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samilo

2011-08-04, 01:51
w wieku 12 lat bym takiego pedalskiego zegarka nie założył

TsenAng

2011-08-04, 08:59
Co ten człowiek szuka na SADISTICU? PS: dobrze że chociaż zdajesz sobie sprawę że ''robisz syf''- panie wujekbielu ;>

akryl849

2011-08-04, 09:27
widzę, że wolność słowa nie funkcjonuje na tym portalu. może jakieś słowo uzasadnienia, panie admin? mam inne zdanie niż cała reszta, więc usuwamy mojego posta? :)

Pener

2011-08-04, 09:31
akryl849 napisał/a:

widzę, że wolność słowa nie funkcjonuje na tym portalu. może jakieś słowo uzasadnienia, panie admin? mam inne zdanie niż cała reszta, więc usuwamy mojego posta? :)


a może chcesz warna za magiczne słowo którego użyłeś?

akryl849

2011-08-04, 09:39
Cytat:

Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.


coś mi tu nie gra...wydaje mi się, że nikogo w swoim poście nie nabluzgałem, za to 3 strony komentarzy przed moim prezentują mnóstwo obelg i wrzut na Wujka, a szanowny mod nie raczył nic z tym zrobić.

akryl849

2011-08-04, 09:45
ok, przyznam, że nie zaglądałem do spraw organizacyjnych i nie zauważyłem tego małego update'a :) w takim razie mały edit:

jak to się mówi haters gonna hate, zupełnie nie rozumiem, po ch*j się napinacie? człowiek ma swój pomysł, wychodzi na ulice i go realizuje, a co możecie zaprezentować wy? zapas swoich komentarzy pod tytułem o k***a jakiś ty ch*jowy co to nie ja? on przynajmniej zagaduje do wielu dziewczyn, mogę się założyć, że większość napinaczy, po podejściu do dziewczyny miałoby wirtualnego ch*ja w gardle i nie moglibyście wykrztusić ani słowa Tak więc jak się nie podoba to :idzwch*j: , a ja Wujku Bielu czekam na part 3

Pomurnik

2011-08-04, 13:58
@ up
Haters gonna hate? Nie. Po prostu część osób wyraża swoją aprobatę, część nie. To co, że w sposób wulgarny, takie forum.
Wiecie w czym Sadistic i FB jest gorszy od YouTube? Brak przycisku Dislike (tu by pasował jakiś Karny ku*as). Wtedy zobaczylibyśmy jaka jest naprawdę proporcja osób, którym się to podoba do tych którzy uważają, że takie 'coś' NIE pasuje do tego forum..

akryl849

2011-08-04, 14:27
no i taką wypowiedź mogę zrozumieć - mi nie chodzi konkretnie o ten filmik, tylko idąc za przykładem o to, że mnóstwo ludzi nie potrafi napisać niczego konstruktywnego. spotykam same wypowiedzi typu "ch*jowe, sp***alaj". jak widać - da się napisać elokwentnie, przedstawiając racjonalne argumenty i nawet wychodząc z pomysłem karnych ku*asów, co również uważam za słuszne. pozdro :)

demobil

2011-08-04, 15:51
Ciemny miał koszulkę "PROSTO"

Everizon

2011-08-04, 21:35
wujekbielu napisał/a:

(ciach) oj :) krytyka konstruktywna jak najbardziej ale teksty ze słownictwem na poziomie rynsztoku , Ty sk.... .j.... .itd to dno :) mi za robienie syfu płacą a wam za pisanie drunych komentarzy? co? mama zrobi kanapki ? :) (ciach)



Podpowiem ci że sadol to jak dotąd jedyny serwis gdzie ludzie wreszcie mogą napisać dokładnie to co myślą a przekleństw używają do zaakcentowania emocji a nie jako przecinków.
Moderatorzy to wiedzą i dzięki temu ja i inni userzy mamy tubę gdzie się możemy normalnie odezwać bez tych j***nych "konwenansów" i sk***iałego "survivalu" !! który w tzw. "normalnym" świecie robi z nas sztuczne zombie i tchnie j***ną obłudą na każdym kroku !! ot co.
I jak mi się coś nie podoba w temacie to nie "to nie oglądaj" tylko obejrzę i zjebię i nazwę debilem autora jeżeli na to w moich oczach zasłuży. A dopiszę coś konstruktywnego jak mi się spodoba. ot, sadistic.. Teraz pojął ?

ichi_ni_san

2011-08-04, 21:48
i dzięki takim filmikom powstają nastoletnie k***y.

Curtis

2011-08-06, 01:16
2:03 - jaki spojler k***a, padłem