18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekretne przejście

man_of_steel • 2015-04-25, 23:46
Muzę słychać z daleka


grave22

2015-04-26, 14:34
up W zyciu wiekszego wiadra nie widzialem ;o

meier

2015-04-26, 14:56
nie wiem czemu ale od razu pomyslalem o wampirach i "Blade"

lapps

2015-04-26, 17:52
tranzystor napisał/a:




Na którym "zachodzie", bo mam podstawy by sądzić, że w dupie byłeś i gówno widziałeś?



niemcy, anglia, irlandia na pewno. w holandii nie bylem, ale tam na 100% jest to samo. wogole na zachodzie w wiekszosci imprezy legalne sie koncza o 2-3 w nocy, potem sie zaczynaja nielegalne rave'y, bo przeciez nikt nacpany ci nie pojdzie o 3 do domu :szczerbaty:

a te podstawy to sam sobie z dupy wyciagnales dlatego takie osrane

tranzystor

2015-04-26, 19:06
lapps napisał/a:

niemcy, anglia, irlandia na pewno. w holandii nie bylem, ale tam na 100% jest to samo. wogole na zachodzie w wiekszosci imprezy legalne sie koncza o 2-3 w nocy, potem sie zaczynaja nielegalne rave'y, bo przeciez nikt nacpany ci nie pojdzie o 3 do domu



Miałem podejrzenia, teraz mam pewność. W dupie byłeś i gówno widziałeś.

Paceq

2015-04-27, 02:25
lapps napisał/a:



niemcy, anglia, irlandia na pewno. w holandii nie bylem, ale tam na 100% jest to samo. wogole na zachodzie w wiekszosci imprezy legalne sie koncza o 2-3 w nocy, potem sie zaczynaja nielegalne rave'y, bo przeciez nikt nacpany ci nie pojdzie o 3 do domu :szczerbaty:

a te podstawy to sam sobie z dupy wyciagnales dlatego takie osrane



nie wiem na jakie imprezy chodziłeś, że o 2-3 się kończyły, ale w takich miejscówkach (nawet tych legalnych) o tej godzinie niektórzy zaczynają się schodzić bo np. wstęp jest 50% tańszy. wejdź sobie na RA na imprezy na nadchodzący weekend majowy (w Anglii 5 jest ustawowo wolny więc jest długi weekend) i zobacz do której godziny jest sam timetable, nie mówiąc już o tym, o której ta impreza się naprawdę kończy. nielegalne rave'y odbywają się swoją drogą, ale raczej w tym samym czasie.