18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sejmowy

dnr • 2013-08-20, 00:10
Poseł PISu zajebuje dowcipem. Następuje ból dupy lewaków.


DuckDodgers

2013-08-20, 09:38
I na kogo tu k***a glosować jak od prawej do lewej hipokryzja się leje strumieniami... Formuje się nowa siła polityczna pod tytułem Ruch Narodowy, bardzo mi się podobają wypowiedzi Bosaka ale to jest jeden człowiek a oszołomów tam też nie brakuje więc głos tam też raczej nie poleci. Chyba pierwszy raz nie pójdę świadomie na wybory.

enFuego

2013-08-20, 10:20
i na to idą nasze pieniądze, aż serce się raduje...
równie dobrze można by tam wrzucić 100 murzynów i oglądać żarciki typu
"your mama is so fat..."

necroboss

2013-08-20, 10:21
A ja mam pytanie k***a, KTO k***A, głosował na tę pi**ę Biodronia i komucha Grodzkiego? KTO dał GŁOS na tych Panów? Jakim prawem oni są w sejmie, jakim prawem oni cokolwiek reprezentują? Jak na razie oni prezentują biedę umysłową Ruchu Palikota.

JEDNO OKRĘGOWE MANDATY WYBORCZE k***A!

Tylko poseł, wybrany z danego okręgu ma prawo zasiadać w sejmie, nie partie decydują kto się tam znajduje, tylko k***A WYBORY! A wszystkie partie i sejmiki i inne ch*jowizny, komitywy, powinny być ZDELEGALIZOWANE POD KARĄ ŚMIERCI! RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ! Nie podoba się wyborcą twoja postawa i głosowania? Przychodzi termin wyborów dostajesz od społeczeństwa miotłę i szmatę do zapie**alania w Biedronce, jako konserwator powierzchni gładkich, a nie siedzisz po 20 lat w sejmie (jak np. Tusk, Kaczyński, Pawlak itd. itp.) i gówno wnosisz! TE SAME MORDY SIEDZĄ NA TYCH SAMYCH STOŁKACH OD 1989 ROKU! MOGLI BY JUŻ Z ŁASKI SWOJEJ STAMTĄD WY-PIER-DA-LAĆ!!!


mr_9mm

2013-08-20, 10:23
Nie ma to jak kłócić się za pieniądze biednych podatników. Jaki kraj, tacy politycy.
polakami powinien rządzić inny naród, bo sami nie nadają się do tego.

Tafariel

2013-08-20, 10:36
Jak małe dzieci k***a jeden drugiego straszy i woła tego wyżej o pomoc... jak w przedszkolu "proszę pani a on mnie zaczepia"

Sz...........an

2013-08-20, 10:36
Aha czyli tym zajmuje się poseł...

fiszer

2013-08-20, 10:38
idiots idiots everywhere
rzucił "sucharem" bo biedroń zaczął o partnerskich relacjach ze zwierzętami..
zamiast spinać zwieracze powinien zastanowić się czy to co powiedział brzmi normalnie

gringo2412

2013-08-20, 10:39
i oni k***a nami rządzą, 10 na sali bo reszta na wakacjach i zamiast coś pożytecznego robić to jak dzieci w podstawówce docinają sobie jeden przez drugiego, no ja pie**ole

McMenel

2013-08-20, 10:51
DuckDodgers napisał/a:

I na kogo tu k***a glosować jak od prawej do lewej hipokryzja się leje strumieniami... Formuje się nowa siła polityczna pod tytułem Ruch Narodowy, bardzo mi się podobają wypowiedzi Bosaka ale to jest jeden człowiek a oszołomów tam też nie brakuje więc głos tam też raczej nie poleci. Chyba pierwszy raz nie pójdę świadomie na wybory.


Nie żartuj RN to nic innego i nic nowego. W Polsce polityka to Biznes. RN to kolejna próba nachapania się kosztem populizmu. Rzucą kilkoma ładnymi hasłami wejdą do sejmu i nagle okaże się iż nic się nie zmienia. Czemu ?? Bo to nie leży w ich interesach. Przez "ich" mam na myśli wszystkich którzy zasiadają w ławach sejmowych. Żadna nowa partia nic nie zmieni. Problemem nie jest ideowość czy program problemem jest sam system. Brak odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Ty jako pracownik jeżeli coś sp***olisz wylatujesz i jeszcze karzą ci za straty płacić z własnej kieszeni. Zaś kiedy poseł coś sp***oli uśmiecha się ładnie i mówi że nic się nie stało.

defcon1

2013-08-20, 10:56
Nosz k***a każda ich sekunda spędzona tam nasz kosztuje tysiące złotych, a te tępe ch*je będą dyskutować czy porównywanie pedałów do zoofilów jest na miejscu. Wysadzić ten okrągły cyrk w p*zdu.

McMenel

2013-08-20, 11:05
defcon1 właśnie wygrałeś w corocznej loterii nagrodę w postaci wizyty panów z ABW.

Zr...........PL

2013-08-20, 12:49
Ja pie**ole jak dzieci w przedszkolu :xalpalm:

Schabik

2013-08-20, 13:20
"Panie marszałku proszę zareagować".

I Pan Marszałek powinien zareagować. Powinien powiedzieć "Siadaj na dupsku pedale, Suski ma rację" ;)