18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sędzia i jego dwa jakże różne wyorki

Kaszysz • 2013-11-15, 11:46
Sędzia który sądził w sprawie Biedronia za użycie przemocy wobec policji nie skazał go po dziś dzień, sądził również sprawę przeciwko Mariuszowi Z. który ubliżał policjantowi:

"Ty k..., psie je... Ja jestem patriotą, a ty kim jesteś?"

Jak się domyślacie ów człowiek za obrazę policji został już skazany.



Pełen artykuł pod linkiem: śedzia o podwójnej moralności

McMenel

2013-11-15, 11:54
I dobrze. k***a niech ta pseudo patriotyczna k***a zgnije w więzieniu.

PustynnyPiechur

2013-11-15, 11:58
Bo to bolszewicki sąd i bolszewicki sędzia on nie wie prze, jaka literę pisze się sprawiedliwość a co dopiero miałby rozumieć równość wobec prawa

yyaaccoo

2013-11-15, 12:09
a może to dlatego, że Pan ciota ma teraz immunitet i go kolesie chronią?

casimus

2013-11-15, 12:19
j***ć Biedronia!!! :D

Bluzgowy

2013-11-15, 12:22
jakoś to było do przewidzenia, że jak tylko któryś sędzia wyda zły wyrok to zostanie zlustrowany do 30 pokolenia wstecz....

level1989

2013-11-15, 12:55
może temu że biedroń nie wyrywał przy tym kostki brukowej i nie podpalał instytucji dyplomatycznych?no ale w sumie ch*j wie...za skazanie jełopa piwo!

i nie żebym bronił przy tym pedała!

Kaszysz

2013-11-15, 13:14
level1989 napisał/a:

może temu że biedroń nie wyrywał przy tym kostki brukowej i nie podpalał instytucji dyplomatycznych?no ale w sumie ch*j wie...za skazanie jełopa piwo!

i nie żebym bronił przy tym pedała!



On nie został skazany za wyrywanie kostki brukowej i podpalanie instytucji dyplomatycznej tylko za wyzywanie policjanta. Czytaj ze zrozumieniem

karinawaw

2013-11-15, 13:50
Tak samo jak się nie traktuje poważnie pobicia męża przez żonę, tak samo pobicie Policjanta przez Biedronia nie jest traktowane poważnie.
Biedroń to c*pka nie facet. Nie zdziwiła bym się gdyby sąd celowo go nie chciał wsadzić do pierdla bo tam by jego dupsko miało raj na ziemi.

Li...........66

2013-11-15, 14:43
Biedroń jedyne co może zaatakować to swoje perskie oko sztucznym ch*jem.

borys123

2013-11-15, 14:47
@ Kaszysz
tego właśnie pana skazano za podpalenie butki strażniczej bo za wyzywanie do pierdla tak od razu się nie idzie, a tak w ogóle to typa w TV pokazywali i też mówili za co bekną, ale sadole TV nie oglądają to tam same lewaki i k***y i tylko internet mówi prawdę...

Szlachcic_Cygański

2013-11-15, 14:53
Słowo "patriotyzm" zaczyna być nadużywane... Niech ta moda na afiszowanie się swoim patriotyzmem w końcu skończy...

Slipak

2013-11-15, 14:57
@tekkit - prawdziwy patriota z Ciebie, zapomniałeś jeszcze tam dopisać "HFAŁA WIELKIEJ POLSCE".

Szczerze mówiąc Biedroń mnie mało obchodzi, mam jedynie nadzieję, że wykrok prędzej czy później zapadnie. Natomiast koleś (patriota we własnym mniemaniu), który podczas Święta Niepodległości wszczynał burdy i wyzywał policjantów powinien zgnić w więzieniu, chociażby z tego powodu, że wydaje mu się, że działał dla dobra Polski. Wstyd mi, że tacy ludzie noszą bluzy z naszym godłem i uważają się za patriotów, będąc zwykłym bydłem. Od kilku lat już Święto Niepodległości jest zawłaszczane przez tę hołotę, oni są jedynym tematem, o którym się mówi. Jak jeszcze widzę to bydło w necie/telewizji machające flagami Polski, to aż mi się nóż w kieszeni otwiera.
Marzy mi się ruch narodowy popierany przez inteligencję i normalnych ludzi, a nie przez bydło, które pewnie nie potrafi nawet poprawnie napisać "Rzeczpospolita". Jeśli Wielka Polska ma wyglądać tak jak te uliczne burdy, to ja podziękuję, z dwojga złego wolę już tą rządzoną przez ten rząd.

oc...........an

2013-11-15, 14:59
Wystarczy spojrzeć na tego "patryjote" który dostał wyrok a na Biedronia, żeby zobaczyć, że to ludzie z dwóch różnych bajek i nie można im dać ten sam wyrok ponieważ były różne sytuacje.

Ruli

2013-11-15, 14:59
Widzę, że lewaki cebulaki maja prucie dupy jak zawsze, czemu biedronia nikt nie ukarał przecież w więzieniu było by mu całkiem sympatycznie pod względem erotycznym, miałby to o co walczył pod dostatkiem ale nie, tu nie ma sprawiedliwości, ten patriota powinien i dostał karę za swój czyn i to w trybie ekspresowym a biedroń nie, sprawiedliwość w ch*j tfuu