18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebix na rowerze w Kętach

blaszcz • 2017-06-18, 15:41
Idiota na rowerze. Czyżby jechał naj***ny? A może po prostu ma w dupie wszelkie przepisy?

Insaner

2017-06-18, 21:30
sakosa napisał/a:

Ja pie**ole, na ch*j kupować ubranie, które jest całe k***a zaj***ne napisami jakiejś marki. Koleś k***a robi za darmową reklamę i się tym jeszcze k***a dowartościowuje, że ma "markowe" ciuchy :roll:



Na ogół margines społeczny właśnie szuka ubrań z wielkimi wyeksponowanymi napisami ponieważ wśród prostych ludzi ubrania sportowe znanych marek typu adidas lub nike uchodzą za "drogie i ekskluzywne" (często faktycznie są, ale nie przekłada się to niestety na jakość dla normalnego klienta). Tak więc taki Seba ze skarpetami naciągniętymi na swoje błyszczące dresy, adidaskami i czapką z daszkiem (koniecznie z logo Pumy/ Reeboka etc.) rusza na miasto pokazując swój rzekomo wysoki status społeczny. Oczywiście ubrania odkupione od innego Seby, który już z nich wyrósł, a sam dostał je z opieki społecznej.

W rzeczywistości i tak wszyscy wiedzą, że mieszka z 6-ciorgiem rodzeństwa w jednym pokoju w mieszkaniu socjalnym przydzielonym jego babci, a w nocy r*cha go pijany ojciec który niedawno wrócił z pierdla. Wszyscy poza Sebą, który sądzi że nikt się nie domyśli. Stąd te ubrania :amused:

blaszcz

2017-06-18, 21:31
saves napisał/a:

Szczęśliwy Cygan na swoim rowerze jedzie do pracy.

k***aaa!? na czyim????
cygan i swój rower, widzę że dowcip się trzyma

dresimir

2017-06-18, 23:28
piotrmkd napisał/a:

Idiota na rowerze. Czyżby jechał naj***ny? A może po prostu ma w dupie wszelkie przepisy?



Ja tam myślę, że po prostu zwykły debil.

Siljorfag

2017-06-19, 00:48
Sama zbroja mówi wiele o rycerzu.

minusator

2017-06-19, 05:26
Naćpany jak Hitler atakujący ZSRR.

-HorrorCore-

2017-06-19, 12:27
Moje miasto takie piękne...

PawełWspaniały

2017-06-19, 20:52
piotrmkd, Jednak szkoda by mi było ponieść jakiekolwiek straty rozjeżdżając takiego debila, a w rowie mógłby się też utopić. :-P