18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebix dostał pozwolenie...

Halman • 2019-02-13, 12:10

ja pie**olę.... :homer:

Dorik

2019-02-14, 00:54
sam wiem jakie to ch*jowe uczucie. Jestem spawaczem i czasem odpryski leca w góre- jak nie jestes zapiety pod szyje i wleci ci "babol" za koszulke to odkrywasz w sobie nowe umiejętnosci taneczne

TomBe

2019-02-14, 10:36
Sami kuva specjaliści.
Przecież strzelił idiota jeszcze w podłogę 2 razy jak wytrzepywał łuskę z bluzy.
Ślepi jesteście?

ziajos

2019-02-14, 13:12
Ktoś tutaj widzę jest za zakazem całkowitym dostępu do broni. Biedroń byłby z ciebie dumny ;)

lysout

2019-02-14, 13:47
woytasw napisał/a:

Wystrzelona łuska zaraz po strzale jest qrewsko gorąca. Potrafi wyrzeźbić nie zły szlaczek na ciele. Szczególnie jak wpadnie kobiecie w dekolt



To ja mam jakieś pancerne paluchy, bo jak ktoś strzela z mojej .45, to zbieram cenne łuski od razu i mnie jakoś nie parzą.

picolo

2019-02-14, 21:40
Ta łuska do boksu obok, taki surprise motherfucker.

Dushnik

2019-02-15, 14:55
omgomgomgomg napisał/a:

ale na co pozwolenie ? że na strzelnicę potrzeba pozwolenie ? no nie bardzo



No ponczuszku widzisz... aby isc na strzelnice i zeby nikt przy Tobie nie stal to potrzebujesz pozwolenie (prawo). Jezeli nie masz pozwolenia powinien byc przy Tobie instruktor. Przy nim jak widac nie ma wiec osoba wstawiajaca "strzela". ze posiada on pozwolenie ;)

TrisK

2019-02-15, 15:12
Ludzie, ja na strzelnicy z kałacha strzelałam, jak mi łuska wpadła za koszulkę jak kolesiowi, to myślałam że pod niebo wzlecę. Oparzyło mnie fest tak na odległości z 15 cm...

sidian

2019-02-17, 00:51
Dushnik napisał/a:

No ponczuszku widzisz... aby isc na strzelnice i zeby nikt przy Tobie nie stal to potrzebujesz pozwolenie (prawo). Jezeli nie masz pozwolenia powinien byc przy Tobie instruktor. Przy nim jak widac nie ma wiec osoba wstawiajaca "strzela". ze posiada on pozwolenie



Nie, pozwolenie na broń nie upoważnia do samodzielnego korzystania ze strzelnicy. Jeśli chcesz tak zgodnie z prawem stać sobie samotnie na torze bez opieki instruktora, to musisz posiadać pozwolenie oraz licencję prowadzącego strzelanie wydaną przez PZSS lub LOK.

Taki mamy poj***ny kraj.

lysout

2019-02-19, 08:00
sidian napisał/a:

Nie, pozwolenie na broń nie upoważnia do samodzielnego korzystania ze strzelnicy. Jeśli chcesz tak zgodnie z prawem stać sobie samotnie na torze bez opieki instruktora, to musisz posiadać pozwolenie oraz licencję prowadzącego strzelanie wydaną przez PZSS lub LOK.
Taki mamy poj***ny kraj.



Coś gdzieś słyszałeś. Po co "uprawnienia prowadzącego strzelanie" jak jesteś sam? Ten kwitek jest po to, żeby prokurator mógł o niego zapytać, jak coś się odjebie na strzelnicy, gdzie kolega X z pozwoleniem zaprosił kolegę Y bez, żeby sobie postrzelać (mówię tu o strzelnicach otwartych ogólnodostępnych, które obiecywał Antonio w każdym powiecie). Dlatego warto go wyrobić - kurs trwa weekend i kosztuje około 300 zł - a masz dupochron, jak kogoś zaprosisz na strzelnicę.
Koleś z filmu prawie na pewno nie ma pozwolenia, bo zachowuje się zbyt "dziko", z drugiej strony po komentarzach na początku filmu "oh my god" akcja pewnie dzieje się w stanach, gdzie w większości stanów wystarczy być dorosłym i nie karanym, żeby kupić AR-15 i strzelać z niego za domem.
Polski system jest moim zdaniem lepszy, mamy powszechny dostęp do broni, ale dostęp, który wymusza "obycie z bronią" - wyjazdy na zawody, podnoszenie swoich umiejętności, przez co broń jest w naszych rękach "bezpieczniejsza", niż w ręce rednecka z Texasu.