18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dashadow

2018-01-28, 11:03
nie zrozumiałeś napisu i się tym chwalisz. i kto tu jest sebixem :D

zonk

2018-01-28, 12:01
ch*j ze zrozumieniem. Po co takie gówno tatuować?

sadolfan

2018-01-28, 12:12
są jeszcze sentencje typu: życie nie daje życ, nie zabijajcie titanica albo uszy węża na klacie

lopez_

2018-01-28, 12:29
Gdyby zamiast umrzeć było "odejść" to ten tatuaż miałby w sumie fajny przekaz. A tak to jest sebiksowym bełkotem. :D

Wkurwiony_Zygfryd

2018-01-28, 14:37
Sebuś trochę poplynął, ale gdyby tak się zastanowić...
"Nie ten umiera co właśnie umiera
Lecz ten, co żyjąc w martwej kroczy chwale
Więc ci, co zginęli, poszli w bohatery
Ci, co przeżyli - muszą walczyć dalej"

kenzol

2018-01-28, 16:34
A może to dziennikarz Wyborczej, który sobie strzelił dziarę za awans na naczelnego? ;-)

eMJay8086

2018-01-28, 18:22
@kenzol
Naczelny jest tylko jeden jedyny, nie bluźnij!

Vavato

2018-01-28, 19:02
"Trzy wiersze z pamięci" Zbigniewa Herberta. W tatuażu nie ma błędu, to cytat. Wystarczyło zapytać wujka Google.

waloos

2018-01-28, 22:20
Akurat tekst jest mądry. Inna sprawa, że tatuowanie sobie czegoś takiego na bicepsie daje typowym sebiksonem. No bo będzie widać tylko wtedy kiedy będzie napinka, a napinka jest najczęściej po to aby wyglądać "groźnie"


Dużo fajniejszy byłby tatuaż w formie jakiegoś baneru z tym cytatem, ewentualnie jakaś przypinka. No i oczywiście trochę mniejsze i subtelniejsze.

jenna.jameson

2018-01-28, 23:28
Vavato napisał/a:

"Trzy wiersze z pamięci" Zbigniewa Herberta. W tatuażu nie ma błędu, to cytat. Wystarczyło zapytać wujka Google.



I ch*j z tego, że Herbert skoro to takie same masło maślane??? Nie dajmy zginąć poległym - co za bzdura językowa, ale nieeee... czekajcie, to z Herberta... aaaaa to spoko, to zajebiste, bo to z wiersza. Ja pie**olę, Herbert to ameba umysłowa jeśli napisał taki syf bezsens językowy, nad którym spuszczają się w "pegazie" na TVP kultura, a k***a jakiś sebixowy brudnopis jebnął sobie to na bicepsie i ma być spoko, kuul, oridżinal, bo to "z herberta" ?
To jest k***a dramat.

Wiewór

2018-01-29, 08:50
Rozpiera mnie duma jak patrzę na tych polskich patryjotów.

poligon6

2018-01-30, 10:29
"I ch*j z tego, że Herbert skoro to takie same masło maślane??? Nie dajmy zginąć poległym - co za bzdura językowa, ale nieeee... czekajcie, to z Herberta... aaaaa to spoko, to zajebiste, bo to z wiersza. Ja pie**olę, Herbert to ameba umysłowa jeśli napisał taki syf bezsens językowy, nad którym spuszczają się w "pegazie" na TVP kultura, a k***a jakiś sebixowy brudnopis jebnął sobie to na bicepsie i ma być spoko, kuul, oridżinal, bo to "z herberta" ?
To jest k***a dramat."

Podobny bzdet to "Być, albo nie być" ja nie wiem co to jest i po co ludzie sie nad tym tak spuszczaja jak powinna wystarczyć kaszanka i tania siara. Na ch*j ludzie wymyslili te poezje hurrr durrrr