18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebastian o sztuce współczesnej.

Ne...........ro • 2014-02-28, 17:31


Mam taką samą opinię. :idzwch*j:

Na osłodę cycki. :amused:


Plecionkarz

2014-03-01, 08:41
Normalny człowiek zrobiłby zdjęcie temu posągowi i sobie poszedł dalej, a ten burak musi pokazać swoją gębę, opowiedzieć o sobie i dopiero pokazać posąg który i tak ma być mniej ważny w tym filmie od niego. No i oczywiście trzeba było przekląć bo to najbardziej rajcuje jego dziesięcioletnich widzów. Film ch*jowszy od tej jego figury.

T3rror

2014-03-01, 09:18
Wypie**olcie tego pojeba. Kolo ma spojrzenie zboczeńca i jeszcze do tego pokazuje ku*asa

ca...........q1

2014-03-01, 11:42
k***a znawca sztuki... kicz, sztuka krytyczna itd. to nadal jest sztuka, a mówiąc, że jest ch*jowa tylko potwierdza się jej ideę :P

DmNQ

2014-03-01, 11:48
RATUJE SYTUACJE CO DO CYCKÓW


Magicalan

2014-03-01, 13:47
Serio nawet tutaj musicie wrzucać tego kleksa? Najpierw nabił sobie popularność na rzekomej mafii z youtuba (przyznaję bez bicia, że znałem go wcześniej z filmów o ameryce, ale to co odpie**alał później przeszło wszelkie wyobrażenia), potem rozpętał gównoburzę z kolejnym ch*jowym gościem z Ameryki a teraz nagrywa "zabawne" filmiki pomimo tego, że jak go czasem widzę w Szczecinie na mieście wcale taki radosny nie jest :) Snuje się po mieście przeklinając co chwila podczas rozmowy ze swoją "piękną" kobietą (tak, tej od jednej pary spodni) :roll: