18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scraps

Imazuma • 2011-01-20, 14:58


Scraps jest najlepszym psem o jakiego człowiek mógł kiedykolwiek prosić. Jest wyluzowany, posłuszny i kocha dobrą rozp***uchę. Nawet bardziej niż lizanie swoich jajek. No, może nie aż tak,Scraps był uczestnikiem niemal wszystkich protestów i zamieszek w Grecji w zeszłym roku. Niezależnie od tego czy rzucano koktajle Mołotowa na policje czy też policja miotała bomby gazowe na protestujących, Scraps zawsze tam był i był po Twojej stronie.
Dobry piesek!

mrocznekalesony

2011-01-21, 01:50
@ Imazuma
Kamyk się nie spina,
tylko dba o jasność sytuacji.

Bo przez małe błędy łatwo o obniżenie ogólnego poziomu.
a to nie posłuży nikomu...

gracz

2011-01-21, 02:09
myślałem, że to reklama sadola, a tu z jakimś psem wyjechali :-/

Magik2501

2011-01-21, 07:45
"Nie mylcie komunistów z anarchistami" - no spoko, ale to ma do rzeczy? W Grecji walczyli wspólnie, przecież na tym kryzysie czerwone siły dużo tam zyskały. Zresztą anarchole zawsze lubiły się z pomiotami od Lenina i Ttrockiego - patrz Wojna Domowa w Hiszpanii.

Gienek2

2011-01-21, 08:13
Kamyk jak z ludzi rtobili się idiotów i tanią siłe roboczą to masz ochote dalej wstawać 5-6 dni w tygodniu o 5-6 rano i zapie**alać do 15-17 ? też byś wolał mieć wyj***ne i iść rozpie**alać niżdalej monotonnie utrzymywać nierobów w sejmie

TajemniczyDaun

2011-01-21, 10:06
Był po mojej stornie? Nie przypominam sobie by jakiś czworonóg przesiedział ze mną przed kompem połowe życia