18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scott J. MacDonald toporem machał

GeorgeHarvey1 • 2023-06-16, 06:43

Ale już nie będzie , bo nie żyje. Des Plaines , Illinois

joeblacktwo

2023-06-16, 06:49
Przeciętny użytkownik sadistica wie lepiej jak zachować się przy amerykańskiej policji niż barwiony autochton.
(Nie wychodzić z piwnicy oczywiście)

flejtuch

2023-06-16, 07:06
Po co mają się kompromitować w obezwładnianie jak w Polsce, od razu napie**alać. Szybko i skutecznie przeprowadzona akcja.

spike2222

2023-06-16, 09:15
flejtuch napisał/a:

Po co mają się kompromitować w obezwładnianie jak w Polsce, od razu napie**alać. Szybko i skutecznie przeprowadzona akcja.



Widzis zjakiegoś gościa w majtach z toporkiem, kóry idzie na ciebie i ewidentnie naćpany. Bawiłbyś się w obezwładnianie go? :-) Tak wiem, w Polsce się bawią o_O

kedzior242

2023-06-16, 09:28
Ale w hameryce mają przej***ne.
Siedzisz, jesz Nesquicka na śniadanie i nagle przez ścianę przelatuje Tobie krew i pociski.
Nawet 9mm nie zatrzymuje się w ciele, jeśli nie trafi w kość.
A że w hameryce stawiają ściany z gówna i patyków, to pociski latają po mieszkaniach w takich strzelaninach.

edek_kotek

2023-06-16, 09:43
kedzior242 napisał/a:

Ale w hameryce mają przej***ne.
Siedzisz, jesz Nesquicka na śniadanie i nagle przez ścianę przelatuje Tobie krew i pociski.
Nawet 9mm nie zatrzymuje się w ciele, jeśli nie trafi w kość.
A że w hameryce stawiają ściany z gówna i patyków, to pociski latają po mieszkaniach w takich strzelaninach.



Takie zostają w ciele ;-)




uzytkownik609

2023-06-16, 15:12
kedzior242 napisał/a:

Ale w hameryce mają przej***ne.
Siedzisz, jesz Nesquicka na śniadanie i nagle przez ścianę przelatuje Tobie krew i pociski.
Nawet 9mm nie zatrzymuje się w ciele, jeśli nie trafi w kość.
A że w hameryce stawiają ściany z gówna i patyków, to pociski latają po mieszkaniach w takich strzelaninach.



Gowno prawda

kedzior242

2023-06-16, 17:29
uzytkownik609 napisał/a:

Gowno prawda



Elaborate pacanie.
@edek_kotek dobrze napisał. Tam masz fotkę pocisku ,,hollow point". Rozpada się w ciele ale z kamizelką będzie miała już problem.
W różnych stanach, używa się różnego rodzaju amunicji. W niektórych policjanci mogą nawet używać swojej amunicji a nawet swojej prywatnej broni.

Ja z kolei pisałem o pociskach typu FMJ, które już jak najbardziej dziurawią zarówno ludzi jak i ściany,
Więc sram tobie do ryja tym twoim własnym ,,gówno prawda".

PiDżej

2023-06-16, 17:35
Popieram, pochwalam i tak trzymać. Szkoda tylko, że to w JuEsEj a nie w Polsce. Wyobraźcie sobie jak by takie uprawnienia policji odciążyły "przepracowane " sądy...sic

No...........95

2023-06-16, 20:00
spike2222 napisał/a:

Widzis zjakiegoś gościa w majtach z toporkiem, kóry idzie na ciebie i ewidentnie naćpany. Bawiłbyś się w obezwładnianie go? Tak wiem, w Polsce się bawią o_O



PiDżej napisał/a:

Popieram, pochwalam i tak trzymać. Szkoda tylko, że to w JuEsEj a nie w Polsce. Wyobraźcie sobie jak by takie uprawnienia policji odciążyły "przepracowane " sądy...sic



flejtuch napisał/a:

Po co mają się kompromitować w obezwładnianie jak w Polsce, od razu napie**alać. Szybko i skutecznie przeprowadzona akcja.



Nie macie żadnego szacunku dla drugiego człowieka. Proponuję nauczyć się tejże jak podstawowej maniery życia w społeczeństwie, ze swojej strony jako nauczycieli mogę polecić różnych wschodnich guru takich jak Sadhguru czy Osho a także Bogów a w tym Jezusa.

voodoo_16

2023-06-16, 20:52
toporem od razu, siusiaczek zwykły, malutki