18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scott Adkins w choreografii Wolverine

edek_5 • 2012-02-06, 22:24
Chce mieć takiego kumpla przy sobie jak mijam łysych z pod bloku ;]

Polecam obejrzeć kilka innych filmików, to tylko choreografia, inne pokazówki są mniej na niby ale kopać to on potrafi :)



btw. nie znalazłem po tagach, jak było to wyj***ć ;]

Shadow323

2012-02-07, 09:23
Koleś potrafi kilka ciekawych tricków i myśli że najebie każdego. GÓWNO PRAWDA. Spróbuj sobie wykorzystać coś takiego jak wk***iony dres biegnie do Ciebie a nie stoi jak tamci. Dostaniesz ch*ja do Buzi A Nie Piwo

mc...........es

2012-02-07, 09:23
hłoośpś! hhyyytsz! hłoośpś! hhyyytsz!

Stranuh

2012-02-07, 10:22
perefecto napisał/a:

taa juz go widze jednego kontra ośmiu murzynów uzbrojonych i umięśnionych :homer: a po za tym to jest aktorstwo w prawdziwej walce nic nigdy nie wiadomo co przeciwnik zrobi : P



Ty masz murzynów na osiedlu... Współczuje... :lodowka:

szymonvet

2012-02-07, 11:13
A ciekawe czy bez tych mat i linki by tak latał..?Niech wpadnie do naszego kraju na jakiś mecz to polata na prawdę :)

antym

2012-02-07, 11:34
Ja pie**ole, marnuje życie siedząc i programując...

Aishenbai

2012-02-07, 12:02
Sądzę, ze takiemu tępemu dresowi to on by na luzie wpie**olił, problem mógłby mieć dopiero z doświadczonym fighterem

okar19

2012-02-07, 12:15

dziaduuu

2012-02-07, 13:15
Cytat:

Koleś potrafi kilka ciekawych tricków i myśli że najebie każdego. GÓWNO PRAWDA. Spróbuj sobie wykorzystać coś takiego jak wk***iony dres biegnie do Ciebie a nie stoi jak tamci. Dostaniesz ch*ja do Buzi A Nie Piwo




to ze chlopaki z osiedla zrobili z ciebie ciote nie znaczy za kazdy tak ma...moim zdaniem koles pewnie nie mial by wiekszego problemu zeby napie**olic komukolwiek,film filmem ale przeciez umiejetnosci dalej ma takie same,tam ich nie kopie na prawde,co mu przeszkadza zeby wyjebac naprawde typowi ktory do niego wyskoczy

milox

2012-02-07, 13:43
Sceny walki które zostały pokazane na filmiku wykonane były na potrzeby filmu Undisputed (chyba III) nie wiem co ma z tym wspólnego tytuł " Scott Adkins w choreografii Wolverine"

brainpeal

2012-02-07, 14:03
Shadow323 napisał/a:

Koleś potrafi kilka ciekawych tricków i myśli że najebie każdego. GÓWNO PRAWDA. Spróbuj sobie wykorzystać coś takiego jak wk***iony dres biegnie do Ciebie a nie stoi jak tamci. Dostaniesz ch*ja do Buzi A Nie Piwo



Ale mnie wk***iacie.
"W wieku lat 14, Scott udał się do pociągu w Tae Kwon Do pod okiem Ron Sergiew z TAGB Po kilku latach przeniósł się do kickboxing przez Anthony'ego Jones.

Adkins ma czarne pasy w Wushu, Tae Kwon Do, Kickboxing, Judo i Jujutsu."

Gówno wiecie, a pie**olicie. :idzwch*j:
Nie walczy np. w takim UFC, bo aktorstwo przynosi większą kasę.

Jelcyn790

2012-02-07, 15:26
prędzej do undisputed II, bo na koniec 2 części ma złamaną nogę w kolanie,więc w 3 już aż taki żwawy nie był, chociaż i tak był najlepszy :D

ewentualnie do G. I. Joe rise of cobra :D

own33333d7

2012-02-07, 15:48
W 0:42 widać dzięki czemu zaskakuje taką nieważkością.

maxs90

2012-02-07, 16:34
czekam na "niepokonanego IV " scott wymiata :p

Shadow323 napisał/a:

Koleś potrafi kilka ciekawych tricków i myśli że najebie każdego. GÓWNO PRAWDA. Spróbuj sobie wykorzystać coś takiego jak wk***iony dres biegnie do Ciebie a nie stoi jak tamci. Dostaniesz ch*ja do Buzi A Nie Piwo

Scott pomijając ,że jest aktorem ćwiczył kb i tkd więc ten "Twój" wk***iony dres mógłby mu obciągnąć :) bo każdy kto obserwuje sztuki walki wie ,że masa chowa się do techniki :)

Ver0

2012-02-07, 18:44
Edek aż taką cipcią jesteś, że potrzebujesz obstawy gdy wracasz do domu?

edek_5

2012-02-07, 20:24
Ver0 napisał/a:

Edek aż taką cipcią jesteś, że potrzebujesz obstawy gdy wracasz do domu?


Nie, bo jak wracam do domu wszystkie dresy śpią ;] Tylko chciałbym zobaczyć jak taki dres dostaje wpie**ol od takiego typa, ciekawe czy miałby tyle do powiedzenie co zawsze :P