18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ścigali, dopadli

phrontch • 2021-04-17, 07:49
I zastrzelili. Stan Ceará

Fooli

2021-04-17, 08:38
k***a, kamerzysta to też do odstrzelenia za zmarnowanie materiału na harda

phrontch

2021-04-17, 08:49
W jednej ręce pistolet, w drugiej telefon, do tego zapewne biegł w klapkach

TestovironJR

2021-04-17, 09:09
Tak powino się ścigać przeciwników pisu oraz pomioty chcące zniszczyć nieskalanego, chrześcijańskiego ducha narodu.

ququa

2021-04-17, 09:11
Ile kosztuje wyjazd na takie safari???

McQurwa

2021-04-17, 14:29
Muszę przyznać że strzelają wybornie w porównaniu z nagrywaniem obrazu

mdamlmodikwa

2021-04-17, 16:33
TestovironJR napisał/a:

Tak powino się ścigać przeciwników pisu oraz pomioty chcące zniszczyć nieskalanego, chrześcijańskiego ducha narodu.



Nawet się uśmiechnąłem do Twojego komentarza :D

djpyza

2021-04-17, 21:43
TestovironJR napisał/a:

Tak powino się ścigać przeciwników pisu oraz pomioty chcące zniszczyć nieskalanego, chrześcijańskiego ducha narodu.



aleś jesteś z deczka niedorozwinięty :D że wszystko sprowadzasz do polityki Po,Pis :D jak by byłą partia ch*je móje dzikie węże tobie to nic nie zmienia bo wszędzie widzisz tylko politykę taki masz zryty sagan.

TestovironJR

2021-04-17, 23:21
djpyza napisał/a:

aleś jesteś z deczka niedorozwinięty że wszystko sprowadzasz do polityki Po,Pis jak by byłą partia ch*je móje dzikie węże tobie to nic nie zmienia bo wszędzie widzisz tylko politykę taki masz zryty sagan.


Ty za to jestes w ch*j niedorozwinięty !!!Gdzie ja pisalem o PO ?? Chodzilo i o wszystkich ktorzy nie są za dobrem i interesami Polakow, czyli jestem przeciwko kazdemu ktory nie czuje przynalezności do PiS i Kościoła - PO, kofederacja, psl itp.

Zcarg

2021-04-18, 23:22
TestovironJR napisał/a:

Ty za to jestes w ch*j niedorozwinięty !!!Gdzie ja pisalem o PO ?? Chodzilo i o wszystkich ktorzy nie są za dobrem i interesami Polakow, czyli jestem przeciwko kazdemu ktory nie czuje przynalezności do PiS i Kościoła - PO, kofederacja, psl itp.



Dobry troll dobry

:lol:

dOpieca

2021-04-19, 18:07
Jak oni tam w tych klapeczkach tak mogą zasuwać