18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SciFun RE: "PRAWDA! Ziemia nie krąży wokół Słońca"

~SciFun • 2013-10-21, 18:34
Miliard pytań na temat tego filmu, musiało zaowocować.


Suka_Blyat

2013-10-21, 22:14
pie**olicie, akurat SciFun i Polimaty to chyba jedni z nielicznych jutubowiczów, których można oglądać i się czegoś nauczyć

Sick_Stick

2013-10-21, 22:17
k***a, ja pie**ole. Ciekawe czy facet nie wpadł na pomysł, że te podręczniki itp. to też mogą być zakłamane, żebyśmy o niczym nie wiedzieli? Zgadzam się z @Artur_sz13. k***a, człowiekowi można wszystko wmówić, a później nie przyjmie do wiadomości tego, że może być inaczej. Okłamywali nas i okłamywać będą.

Nikt z nas tak naprawdę nie wie co jest w kosmosie i jak to wszystko wygląda. Zresztą po ch*j ja się denerwuje skoro najprawdopodobniej jesteśmy jakimiś komóreczkami/bakteriami czy innym ch*jostwem w innym organizmie...

Sebun

2013-10-21, 22:30
@up Filmy z teoriami spiskowymi są adresowane właśnie do ludzi takich jak ty.

Ludzie poświęcają całe życie na naukę np. astronomii, a tu pojawia się autor spiskowego filmu twierdzący, że cała nasza obecna wiedza to bzdury i on czerpiący wiedzę z internetowych publikacji dla oszołomów ma właśnie rację.

Sick_Stick

2013-10-21, 23:02
Sebun napisał/a:

@up Filmy z teoriami spiskowymi są adresowane właśnie do ludzi takich jak ty.

Ludzie poświęcają całe życie na naukę np. astronomii, a tu pojawia się autor spiskowego filmu twierdzący, że cała nasza obecna wiedza to bzdury i on czerpiący wiedzę z internetowych publikacji dla oszołomów ma właśnie rację.



Nie oglądam żadnych spiskowych filmików, bo ch*ja mnie obchodzą. Interesuję się bardziej chorobami umysłowymi, niżeli kosmosem, ale patrząc na ten świat, gdzie jesteśmy okłamywani na każdym kroku, jaką masz gwarancje, że to co mówią o astronomii to wszystko to prawda?
Bez spiny, ale kościół katolicki też dużo pie**olił w przeszłości i gówno z tego wyszło...

Ale zjechać drugiego zawsze warto :mrgreen:

qwachu

2013-10-22, 11:11
@Sick_Stick: I do dzisiaj KK pali za badania i publikacje prawdy, nie?

Fire_Penguin

2013-10-22, 11:27
Sick_Stick napisał/a:

Nie oglądam żadnych spiskowych filmików, bo ch*ja mnie obchodzą.


To po ch*j się wypowiadasz? :roll:

Sick_Stick napisał/a:

jaką masz gwarancje, że to co mówią o astronomii to wszystko to prawda?



Wystarczy nie być głąbem i nie spać na fizyce, żeby to wszystko zrozumieć ;)

Sick_Stick

2013-10-22, 11:33
Fire_Penguin napisał/a:


To po ch*j się wypowiadasz? :roll:



Bo mogę :piwo:

EmpTy212

2013-10-22, 13:36
Ale on pie**oli, aż ma ochotę się powiedzieć mu żeby zamknął mordę ale wystarczy jednak zatrzymać i przewijać dalej sadola.

KorkyTaczer

2013-10-22, 23:59
@maniek1205
jak slonce zginie to z ziemi zostanie wypalona skala krazaca wokol bialego karla