18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ścięcie przez bambusa

Cyjanek • 2021-04-25, 17:15
Dwa ujęcia
pięknego pie**olnięcia :fuck-off:


darejos

2021-04-25, 18:19
Nie wypluł ochraniacza na zęby więc powinien być remis..
Sędzia ch*j!

programista4k

2021-04-25, 18:20
co ten murzyn pedał, że bije leżącego?

turas86

2021-04-25, 18:28
wrzucanie filmów gdzie murzyn bije białego powinno być zakazane.

maxkulczyk

2021-04-25, 19:13
programista4k napisał/a:

co ten murzyn pedał, że bije leżącego?



Takie zasady UFC napie**alasz dopoki sedzia widzial wystarczajaco :) nie Jak pedalskie ksw

Manii

2021-04-25, 19:14
turas86 napisał/a:

wrzucanie filmów gdzie murzyn bije białego powinno być zakazane.



Ten drugi to Da Silva bardziej... Jorge z Kuby

Cezar87

2021-04-25, 22:36
WIna bialgo bo warkoczyki sobie zaplatal jak murzyn jakis zamiast trenowac.

Dupaapud

2021-04-25, 23:07
Sędzia bambus dopuścił do przesłania pięciu solidnych ciosów na twarz znokautowanego zawodnika. Powinien za to zawisnąć na szubienicy!

Jakubbb

2021-04-26, 06:19
kiedyś w TV lub w internetach człowiek mógł oglądnąć jedną galę na kilka miesięcy bo po prostu nie było czego oglądać...
czekało się na takie wydarzenia z niecierpliwością.

dzisiaj tych federacji, gal, wydarzeń jest aż tyle, że straciły na wartości (nie sportowej, chodzi mi o wartość jaką jest niepowszechność danego towaru)
niestety. w mojej opinii jest już tego aż tyle, że stało się to nudne...

Allahgbar

2021-04-26, 08:38
Nie obrażaj bambusa. Bambus nie jest czarny

Figlarz_

2021-04-26, 16:09
Jakubbb napisał/a:

kiedyś w TV lub w internetach człowiek mógł oglądnąć jedną galę na kilka miesięcy bo po prostu nie było czego oglądać...
czekało się na takie wydarzenia z niecierpliwością.
dzisiaj tych federacji, gal, wydarzeń jest aż tyle, że straciły na wartości (nie sportowej, chodzi mi o wartość jaką jest niepowszechność danego towaru)
niestety. w mojej opinii jest już tego aż tyle, że stało się to nudne...



Masz racje! Po ch*j więcej możliwości oglądania, jak to tylko problemy sprawia. Teraz jest przecież za dużo i nie ma sensu oglądać. Tak samo jak kiedyś można było sobie w tv zobaczyć jeden mecz na miesiąc, jak puścili ligę mistrzów w TVP. Teraz tego gowna tak dużo, ze po chuuuj to oglądać, jak to nie ma żadnej wartości. Za komuny tez było spoko, jak było mało towaru w sklepach, nie to co teraz, teraz to już jest ch*jnia z patatajnia, za dużo tego, nie ma to jakiejkolwiek wartości.

pie**olenie, jakiego k***a dawno nie słyszałem. Weź się porządnie rozpędź i sprawdź łepetyna twardość ściany.

Diux

2021-04-26, 17:57
murzyn bije białego, a wy piwa dajecie. Wstydźcie sie!

BongMan1

2021-04-26, 20:16
Zwykly knockout jakich wiele. Z tej konkretnej gali najbardziej pasuje do tematyki strony akcja z innej walki.