18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schodzenie z daszku

CrazyEdek • 2020-12-22, 11:25
Łapaj, trzymaj.


Hexagon

2020-12-22, 11:35
widzę że przemyślna akcja od początku, tak miał być :)

Lobo24

2020-12-22, 11:50
Ona już kiedyś z tego daszku spadała. Nie mniej jednak ciekawi mnie jak to się wszystko zaczęło?
Babie odj***lo bo 5 lat temu 8 kwietnia koleżanka wyrzuciła do sieci zdjęcie w takiej samej sukience?
Czy może chłop wpadł na pomysł "zabiore ją w romantyczne miejsce - na dach lokalnego marketu ".

Co...........ox

2020-12-22, 12:27
Po ch*j ją trzymał.

Driver19cm

2020-12-22, 13:02
Cytat:

Ona już kiedyś z tego daszku spadała. Nie mniej jednak ciekawi mnie jak to się wszystko zaczęło?
Babie odj***lo bo 5 lat temu 8 kwietnia koleżanka wyrzuciła do sieci zdjęcie w takiej samej sukience?
Czy może chłop wpadł na pomysł "zabiore ją w romantyczne miejsce - na dach lokalnego marketu ".



Ja pie**olę, zastanawia mnie, co trzeba zjeść lub wypić, żeby pie**olić takie farmazomy ? :shock: :shock: :shock:

k***a bełkot level hard :ciasteczkowy:

remi1982

2020-12-22, 13:09
Ten w białym tiszercie jak usiadł, tak spac poszedł. Tak ciachnął dupskiem o glebe, że pewnie teraz jak jednorożec wygląda, bo mu kregosłup czołem wylazł.

Lobo24

2020-12-22, 14:34
Driver19cm napisał/a:

Ja pie**olę, zastanawia mnie, co trzeba zjeść lub wypić, żeby pie**olić takie farmazomy ?
k***a bełkot level hard



Już tłumaczę i objaśniam.
W pierwszym zdaniu chodziło o to, że to powtórka i kiedyś już tutaj było.
Reszta wypowiedzi to wyraz mojego zdziwienia odnośnie tego co spowodowało, że tych dwoje znalazło się w tak kuriozalnej sytuacji.

JaTylkonaChwile

2020-12-22, 15:44
Lobo24 napisał/a:

Już tłumaczę i objaśniam.
W pierwszym zdaniu chodziło o to, że to powtórka i kiedyś już tutaj było.
Reszta wypowiedzi to wyraz mojego zdziwienia odnośnie tego co spowodowało, że tych dwoje znalazło się w tak kuriozalnej sytuacji.



za takie (czasto calkiem sluszne) uwagi bez podania linka do poprzendiego materialu - latwo wylapac warna :/

a jesli chodzi o zaistniala sytuacje juz tlumacze :
- co spowodowało, że tych dwoje znalazło się w tak kuriozalnej sytuacji

Przypuszczam, ze pani znalazla sie na daszku a pan probowal jej pomoc ;)

ququa

2020-12-22, 17:45
temu rumcajsowi to chyba GOD MODE sie skonczyło