18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schody rowerem 2

~Sunday • 2020-08-20, 17:01

Znowu przeważyło :szczerbaty:

spoiler

pazuzu

2020-08-20, 17:23
Selekcja naturalna, czekam na kolejny materiał tego kolesia na dziale hard :-)

Eknen

2020-08-20, 17:25
wskazówka dla początkujących sadoli : przy zjeździe ze stromych schodów lub stromej górki najlepiej obniżyć siodełko , a podczas zajazdu przenieść ciężar ciała za siodełko . Pisane z doświadczenia :/

Jokerd

2020-08-20, 20:52
Jakim k***a gamoniem trzeba byc zeby jeszcze robic to bez kasku?

z3r0c00l1337

2020-08-20, 22:02
Eknen napisał/a:

wskazówka dla początkujących sadoli : przy zjeździe ze stromych schodów lub stromej górki najlepiej obniżyć siodełko , a podczas zajazdu przenieść ciężar ciała za siodełko . Pisane z doświadczenia :/



Racja, i najlepiej ściągnąć rękę z przedniego hamulca. Wydaje mi się ze tutaj gość spanikował i wcisnął przedni hamulec.

Rangraf

2020-08-20, 22:18
Debil - drogę miał przecież oświetloną

shoe5maker

2020-08-20, 22:26
Eknen napisał/a:

wskazówka dla początkujących sadoli : przy zjeździe ze stromych schodów lub stromej górki najlepiej obniżyć siodełko , a podczas zajazdu przenieść ciężar ciała za siodełko . Pisane z doświadczenia :/

Chyba początkujący materiale na sadola, statystyczny normalny sadol nie odpie**ala takiej maniany tylko nabija się z innych głupków.



Jestem_na_nie

2020-08-20, 23:40
Eknen napisał/a:

wskazówka dla początkujących sadoli : przy zjeździe ze stromych schodów lub stromej górki najlepiej obniżyć siodełko , a podczas zajazdu przenieść ciężar ciała za siodełko . Pisane z doświadczenia :/



A jeszcze lepiej wcale z nich nie zjeżdżać bo nie służą k***a do tego.

Novik

2020-08-21, 05:25
Jak zwykle słyszę jakas p*zde z tle drze mordę nie dość że gość zaj***ł głową to ta jeszcze wydziera mordę że krwawi

Perhydrol

2020-08-21, 16:55
Eknen napisał/a:

wskazówka dla początkujących sadoli : przy zjeździe ze stromych schodów lub stromej górki najlepiej obniżyć siodełko , a podczas zajazdu przenieść ciężar ciała za siodełko . Pisane z doświadczenia :/



Obniżanie siodełka jest zbędne. Jaki problem dupę dać nad koło?