18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schodoklatkowy lowelas...

Halman • 2024-02-14, 08:11

lubi to robić w nietypowych miejscach...

Zulu-Gula

2024-02-14, 08:37
Twarz nieskalana intelektem i wzrok tęskniący za rozumem.
Ruski ład i koniowalik Wlad.
Marszczy sobie kapucyna, za rassiję i putina.

Lo...........cz

2024-02-14, 08:50
Oczywiście nie trzeba pisać z jakiego to kraju. Gdzie matki ginących żołnierzy dostają od państwa boczek i zapas ziemniaków na rok.

SkoPio1

2024-02-14, 10:23
Pierwszy naprawdę kochający architekturę wnętrz?

opółnocyuciebie

2024-02-14, 10:49
U nas też by się znalazł niejeden waleń klatkowy. Kiedyś z kumplem rozmawialiśmy o najdziwniejszych miejscach w jakich zdarzyło nam się przetasować i klatka schodowa wydaje się przy tym całkiem ustronnym miejscem.

Obciągam_za_5zł

2024-02-14, 15:05
Zulu-Gula napisał/a:

Twarz nieskalana intelektem i wzrok tęskniący za rozumem.
Ruski ład i koniowalik Wlad.
Marszczy sobie kapucyna, za rassiję i putina.



co ty pie**olisz. Rosjanie to tacy sami ludzie jak ja czy ty . Żydzi z usa skumali się z brukselą i chcą ich nam obrzydzić! Słowianie zawsze razem!!!

Nie no żartuje. j***ć swołocz.

Zbysław

2024-02-14, 15:55
Trzepie do stuków obcasów, długo coś

zbok jakiś

Baronessa

2024-02-14, 17:43
Ryj otwarty na oścież, bo czeka aż mu kolega z góry zapoda kumszota do mordy. Buahahah...
Wygląda na ćpuna po jakimś cracku, pewnie po krokodylu...

BenyNukem

2024-02-14, 18:59
Mialem w klasie kolege ,jakies 15 lat temu ktory podawal sie za Wlocha. Wygladal mi na cygana. Pracowal w Warszawie w jakiejs agnecji gdzie ponoc panie go sobie zamawialy na sexy. Opowiadal calej klasie ze na klatce trzebal nieraz kapucyna by dluzej mocu klientki., jak widac nie byl intelektualnym tytanem. Wg niego dla nieg szlo 100zl i sto dla agnecji -wtedy to byl jeszcze jakis pieniadz. Mowil ze ze nieraz te laski go karmily dobrze i dawaly alkocholu. Tak mi sie przypomnialo.

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-02-14, 20:55
BenyNukem napisał/a:

Mialem w klasie kolege ,jakies 15 lat temu ktory podawal sie za Wlocha. Wygladal mi na cygana. Pracowal w Warszawie w jakiejs agnecji gdzie ponoc panie go sobie zamawialy na sexy. Opowiadal calej klasie ze na klatce trzebal nieraz kapucyna by dluzej mocu klientki., jak widac nie byl intelektualnym tytanem. Wg niego dla nieg szlo 100zl i sto dla agnecji -wtedy to byl jeszcze jakis pieniadz. Mowil ze ze nieraz te laski go karmily dobrze i dawaly alkocholu. Tak mi sie przypomnialo.



A w tej bajce były smoki??? :)

majeńka

2024-02-14, 21:12
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

A w tej bajce były smoki???

Smoki nie, głównie walenie. Rzeczownik nie czasownik.

Ogórek

2024-02-14, 21:27
Co go tak kręci żeby zmarszczyć bombka na klatce przy wejściu.

mazga50

2024-02-14, 21:30
Klatka schodowa bardzo mu się podoba.

Musashi_Miyamoto

2024-02-14, 21:54
Obciągam_za_5zł napisał/a:

co ty pie**olisz. Rosjanie to tacy sami ludzie jak ja czy ty . Żydzi z usa skumali się z brukselą i chcą ich nam obrzydzić! Słowianie zawsze razem!!!
Nie no żartuje. j***ć swołocz.



Co pitolisz że taki sam jak Polska to z jedną z najstarszych demokracji świata a Rosja to jeden z najstarszych reżimów świata...

....tu i tu rodzą się inni ludzie... to są kompletnie inne warunki