18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schizofrenik Shogun znowu atakuje. Oraz pozdrawia Sadistic.

BARACK • 2013-12-14, 02:58
Chyba kazdy zna tego kretyna. Tym razem postanowil sprowokowac nasz portal na koncu filmiku.


Jak was to nie interesuje to wyj*bac.

PimpMyDick

2013-12-14, 12:54
Kto to?

A tak w ogóle, to ja polecam Volvo S60, bo ma system, który rozpoznaje łosia na drodze. Także na przejściach dla pieszych przydatne. I na Wiejskiej.

obr113

2013-12-14, 13:06
za likwidację platfusa i lewaka oczywiście piwko

PatCool

2013-12-14, 13:39
worcestershire- łusteszer ;) tak sie nazywa ten sos

Cyrk

2013-12-14, 14:23
Jak to od razu widać kiedy bierze leki, a kiedy odstawia...

zincum

2013-12-14, 15:06
Ale gdzie ta prowokacja? Gość kulturalnie pozdrowił sadoli. Co w tym złego i kto na siłę tu szuka jakiejś sensacji?

Rakiet

2013-12-14, 15:14
Ludzie co wy oglądacie. Repostujecie jakiegoś kolesia z mordą jak schaboszczak i poczuciem humoru na poziomie szafki nocnej, a tylko mu tak popularność nabijacie.

Nie wiem kto to i nie chcę wiedzieć, mam wokół siebie tak wielu głupich ludzi że nie chce ich jeszcze oglądać w internecie.

Garkein

2013-12-14, 15:57
jasny przekaz, brak efektów specjalnych, bezpośrednie podejście do młodego widza. To sztuka, uploader to cham i nie potrafi jej docenić.

da...........55

2013-12-14, 16:18
kaktuz napisał/a:

up morda pajacu jeżeli śmieszą cię żarty tak wysokich lotów pal gumę na kwejka



Ten portal opiewa takim humorem. Otwórz oczy i zrozum przesłanie.

Riffer

2013-12-14, 16:30
Nie wiem dlaczego niektorzy do niego sie tak doj***li, ogladalem jego kilka filmikow, i sa wporzadku.

Pozdro dla Sebastiana S

Rafixo

2013-12-14, 16:36
Facet jest spoko. Pokazuje ciekawe miejsca, ma ciekawą robote itd. Kiedyś tam tylko zrobił filmik o zarobkach na youtube i sie do niego wszyscy dopie**olili, a ten cały PolishAnal co teraz siedzi w pierdlu dopie**ala sie po dziś dzień.

bisfhcrew

2013-12-14, 16:37
Powinien mówić ogólnie polityk. Każdy tylko ciśnie na PO lub PIS czy inne lewactwa a prawda jest taka że wszyscy są siebie warci. Opozycja niby jest, niby jedni drugim ubliżają a jak przychodzi do przepchnięcia nowej ustawy o dymaniu obywateli w odbyt, to jakoś sprzeciwu ze strony opozycji nie ma. Wiadomo, premie i utrzymanie bór poselskich jest w interesie każdej partii... Dlatego u nas rząd powinien robić za free 3 dni w tygodniu a resztę powinni spędzać w normalnej pracy jak reszta obywateli. A za sadzanie znajomych na posadach spółek 'rządowych', powinni każdemu łapy poucinać.

MudPie

2013-12-14, 17:04
Rakiet napisał/a:

Ludzie co wy oglądacie. Repostujecie jakiegoś kolesia z mordą jak schaboszczak i poczuciem humoru na poziomie szafki nocnej, a tylko mu tak popularność nabijacie.

Nie wiem kto to i nie chcę wiedzieć, mam wokół siebie tak wielu głupich ludzi że nie chce ich jeszcze oglądać w internecie.



Humor na poziomie szafki nocnej.. za to masz piwo.. a gość taki głupi nie jest, pracuje jako automatyk latając po świecie, ale jest po prostu strasznie naiwny i niedoinformowany w wielu kwestiach, przez co robi z siebie pajaca jak w tym przypadku.

Ewentualnie ma jakieś masochistyczne zachcianki, bo logicznym jest że robiąc polityczny materiał w dodatku na poziomie paprotki ogrodowej więcej niż połowie osób się to nie spodoba. Tym najmądrzejszym że to tak ujmę i tym głupszym sympatyzującymi z po. Mamy dwie grupy przeciw, a jedynie jedną grupę. za, której się to spodoba, czyli najbardziej zacofaną sympatyzującą z nagannymi pisowskimi poglądami. Bo mieć poglądy prawicowe a być pisiorem to dwie zupełne różne rzeczy.

luxik1988

2013-12-14, 21:51
Łapy precz od Seby. Gość robi fajne filmy. Nie pie**oli głupot jak większość vlogerów.

gimi84pl

2013-12-14, 22:11
myślę, że baba nim kieruje

Sithios

2013-12-15, 03:40
Akurat Sebka lubie. Fajnie sie ogląda te jego filmy, szczególnie te ze statków. Autor tematu na forum widocznie zazdrości bo jedyne miejsce w którym on był to Biedronka w sosnowcu.