18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scenki rodzajowe z Irlandii

GeorgeHarvey1 • 2023-02-20, 16:51

Co kraj, to obyczaj

eMCeONe

2023-02-21, 20:28
Saika napisał/a:

Mają co chcieli, lewackie sp***olenie umysłowe do tego po części doprowadziło. Może dostanie osobiście oklepu od "jakże pokrzywdzonych" koloru sadzy da lekcję wystarczającą do pojęcia stanu spraw realnych.
Kusi tak stanąć i puścić serię z jakiegoś automatu po kolanach, albo zabawić się autem w zbijanie "Kręgli".
Osmolone ścierwo.



To nie jest kwestia sp***olenia umysłowego a sp***olonego rządu... nasz kraj niby taki pro kato, a jak przyjdzie co do czego to z pedałkami mają problem by sobie poradzić.

el...........ss

2023-02-21, 21:22
Mój stary mieszka już trochę lat w Irlandii, bo otworzył tam firmę. Często relacjonuje mi, jak tamtejsze bydło się zachowuje. Powodem ich zachowania jest po prostu to, że są bezkarni. 17 latek może cię napie**alajć kijem bejsbolowym, a Ty co najwyżej możesz czekać, aż skończy i jeśli przeżyjesz, zadzwonić po gardę (tamtejszą policję). Czemu? Bo 17 lat to jeszcze dziecko, niczego nieświadome, nieodpowiadające prawnie. Nie masz prawa go nawet pchnąć. Już wielu Polaków poszło siedzieć, bo odruchowo puścili ostrzegawczego liścia jakiemuś szczylowi, który pluł im na ryj lub wyleciał z pięściami

LaChupacabra

2023-02-21, 22:46
Hitler 2.0 już się urodził. Bądźmy dobrej myśli.

NosaczPL

2023-02-22, 00:32
eliveruss napisał/a:

Mój stary mieszka już trochę lat w Irlandii, bo otworzył tam firmę. Często relacjonuje mi, jak tamtejsze bydło się zachowuje. Powodem ich zachowania jest po prostu to, że są bezkarni. 17 latek może cię napie**alajć kijem bejsbolowym, a Ty co najwyżej możesz czekać, aż skończy i jeśli przeżyjesz, zadzwonić po gardę (tamtejszą policję). Czemu? Bo 17 lat to jeszcze dziecko, niczego nieświadome, nieodpowiadające prawnie. Nie masz prawa go nawet pchnąć. Już wielu Polaków poszło siedzieć, bo odruchowo puścili ostrzegawczego liścia jakiemuś szczylowi, który pluł im na ryj lub wyleciał z pięściami



co za bełkot ^^jprdl ^

Adae

2023-02-22, 16:44
Kazdy meski osobnik, ktory nie cwiczy tezyzny fizycznej i bicia sie jest bezuzytecznym frajerem i powinien byc wypedzony na zachod w wieku 14 lat.

neo001

2023-02-22, 22:54
NosaczPL napisał/a:

co za bełkot ^^jprdl ^



Bełkot nie bełkot. Pobij murzyna we trzech, to jesteście rasiści. Zgraja małp atakuje białych i ty uważasz, że wszystko cacy. Gdyby było k***a cacy, to te zwierzęta by się tak nie zachowywały w biały dzień. Ha tfu na lewackie k***y, do pieca ze śmieciami.

Córka_Spawacza

2023-02-23, 01:51
Kiedy powstanie Anty murzynowa IRA, i wysadzi w p*zdu całe te murzyńskie ścierwo?

el...........ss

2023-02-23, 23:14
NosaczPL napisał/a:

co za bełkot ^^jprdl ^



To jedź do IE, przejdź się po biednych dzielnicach Dublina po godzinie 20 w ciuszkach trochę ładniejszych, niż ortalion z bazaru, nieś torbę od laptopa w łapie i zobacz, co się stanie.

minedsafe

2023-03-17, 06:46
eliveruss napisał/a:

To jedź do IE, przejdź się po biednych dzielnicach Dublina po godzinie 20 w ciuszkach trochę ładniejszych, niż ortalion z bazaru, nieś torbę od laptopa w łapie i zobacz, co się stanie.



Nic się nie stanie pie**olisz głupoty. Jakie biedne dzielnic e ? Widziałeś jakie auta stoją na biednych dzielnicach ? Kogo tutaj ciuchy obchodzą ? Za psie gowno kupisz najlepsze ciuchy w Irlandii a laptop to był modny może 15 lat temu. Mieszkam tutaj 18 lat i jak nie szukasz problemów i na pale nie wbijasz komuś pod chatę to sobi e możesz spacerować gdzie chcesz. Może w 20 lat temu jak jeszcze stały bloki na Ballumunie i stare pokolenie nie siedziało w pierdlu, ale teraz ?

NosaczPL napisał/a:

co za bełkot ^^jprdl ^



Kijem bejsbolowym ;) poj***lo ci się chyba z USA. W życiu nie widziałem nikogo z kijem tutaj. Z nożem to tak ale z nie z kijem.