18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scenki rodzajowe z Hiszpanii

GeorgeHarvey1 • 2024-01-03, 22:11

Metro w Madrycie

ra...........ks

2024-01-04, 11:07
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dzisiaj może jeszcze tak powiedzą. Ale po niedzieli przybywa pierwszy transport bambusów z niemiec [oczywiście wyselekcjonowani (ci którzy sprawiali największe problemy)], no to wtedy będą mogli powiedzieć, że jest już troszkę lepiej.



Masz jakieś źródło tych informacji?

Cosmo85

2024-01-04, 13:23
ratownikpks napisał/a:

Masz jakieś źródło tych informacji?



tak. wyssał je z ch*ja

dżonyłojlker

2024-01-04, 13:41
ratownikpks napisał/a:

Masz jakieś źródło tych informacji?



Słyszałem o tym kilka dni temu w telewizji. Dowiedzieli się nieoficjalnie od europosłów.

Cosmo85 napisał/a:

tak. wyssał je z ch*ja



Wam tęczusiom tylko jedno w głowie. Może przyjmiesz jednego, będziesz z nim mógł robić to o czym piszesz. Ale prędzej mokebe urżnie ci ten farbowany na zielono łeb.

saves

2024-01-04, 17:03
Niedługo Donek zapewni nam podobne atrakcje.

UrlichUrwich

2024-01-04, 18:56
Qrna. U mnie w mieście na szczęście nie ma metra, więc nie ma takich problemów. I bardzo dobrze!

CzarnyAdolf

2024-01-04, 20:25
hiszpański temperament

Martyna666

2024-01-04, 22:04
[quote="motylekwbrzuchu"]Słyszałem o tym kilka dni temu w telewizji. Dowiedzieli się nieoficjalnie od europosłów.
/quote]
z du_py chyba XD

nemesisnt

2024-01-05, 01:15
TwójCzarnyPan napisał/a:

Smutno ci? Nie tak miało być? Zj***nie umysłowe nie ma związku z kolorem skóry. Pogódź się z tym.



No nie do końca, wuja Michał Ci wytłumaczy pierdoło o co chodzi. To nie Hiszpanie a Marokańce czyli Hiszpański odpowiednik zwierząt o kolorze nocy.


psotny_fiutek napisał/a:

Toś ślepy albo na żelazku oglądasz, od 01:25 morde jednemu opatruje i we dwie z koleżanką cały czas za nimi latają jak poj***ne jakieś.



Dokładnie widać że to nie Hiszpanie

Pedator napisał/a:

Jak hiszpańskie policmajstry dorwą to tylko będzie trzeszczało. Tam policja w tańcu się nie pie**oli.



Policmajstry nie ale Guardia civil <3 moje ziomki . Pamiętajcie sadole będąc w Hiszpanii jak policmajster jest na zielono to jedną słuszną odpowiedzią jest " Tak . przepraszam nie wiedziałem" z niebieskimi jeszcze można pogadać.

CzarnyAdolf napisał/a:

hiszpański temperament



Nie trafiony strzał, marokańska k***ica

Mieszkam w Hiszpanii i conieco w tym temacie wiem, a tymczasem czmycham

Sandalek

2024-01-12, 16:45
psotny_fiutek napisał/a:

Co do kolorowych to niczego innego się nie spodziewałem. ale znów negatywnie zaskoczyły mnie białe szmaty k***y pie**olone, które tam z nimi razem były... Przykre to w ch*j.



Nie wiem czy wiesz , ze sa tez mulaci hiszpanie , o ciem niejszej skorze i nie sa to imigranci. Ale co tam, wrzucmy wszystkich do jednego wora,.