18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scenariusz

BongMan • 2015-05-08, 13:01
Scenariusz wojny włosko-francuskiej:
Francja się poddaje, Włochy przechodzą na stronę wroga.

nowynick

2015-05-08, 13:57
a rzymscy i galijscy protoplaści przewracają się w grobach

Ptoon

2015-05-08, 14:24
OK ja wiem, że Francuzi poddali się i kolaborowali z Hitlerem, że podczas IIww sp***olili na całej linii (maginota :amused: ). No ale z tej dwójki, patrząc na osiągnięcia Włochów to Francuzi na ich tle są najwaleczniejszym narodem świata. Wystarczy powiedzieć, że Włosi czekali miesiąc, po ataku Niemiec na Francję i atakując prawie zupełnie nieuzbrojony region i przejścia górskie w Alpach przez 2 tygodnie posunęli się 10 km i jak podaje wikipedia "Włosi stracili 631 zabitych, ponad 2631 rannych, 616 zaginionych oraz 3878 włoskich żołnierzy dostało się do niewoli. Natomiast straty wojsk francuskich wyniosły zaledwie 37 zabitych, 42 rannych i 150 zaginionych". Już nie mówiąc o wielkich sukcesach wojska Duce w Albanii, Grecji i w Afryce.

Tisiek

2015-05-08, 15:40
BongMan wrzuć zdjęcie swojego ryja w końcu się pośmiejemy

androgenius

2015-05-08, 16:07
a ja od siebie dodam, że jak już wyj***li tego ghoula co e-fajeczką machał w reklamie i zbanowali tego j***nego zakalca ludzkiego - Grzegorza.Cockbauma to bardzo przyjemnie mi się łazi po sadolu :ok:



To tyle ode mnie :)

zgonex

2015-05-08, 17:58
francja w tej chwili chyba jako jedyny kraj w Europie ma zdolną do walki armię, niestety działa to na naszą niekorzyść. niedługo zaczną zbroić się niemcy. za kilka lat, gdy rozpadnie się unia europejska będziemy mieć na śląsku to co w tej chwili mają ukraińcy w donbasie. trzeba być ślepym żeby nie widzieć do czego to wszystko dąży. UE nie przetrwa, gdyż taki twór nie ma prawa istnieć, wszyscy wiemy dlaczego. Po rozpadzie zostaną silne Niemcy i zadłużona Polska. Kiedy Niemcy zażądają od Polski spłaty bilionowych długów zaciąganych w tej chwili na stadiony i autostrady, w Polsce dojdzie do majdanu i totalnego chaosu. ten moment wykorzysta przede wszystkim, założony przez folkdojczów i finansowany z zachodu, Ruch Autonomii Śląska. Nie wiem czy wiecie, ale już w tym momencie powstaje śląska wersja pejsbóka. czy będziemy się bronić na śląsku? nie. dlaczego? dlatego, iż będzie to region z ogromnymi bogactwami naturalnymi, wtedy już wyludniony. duża część wyjedzie za chlebem a ci, którzy zostaną nie będą mieli ochoty walczyć za kraj, który ich wyr*chał. czemu wyr*chał?

http://wpolityce.pl/gospodarka/230591-niemcy-steruja-likwidacja-polskiego-gornictwa-kto-podsunal-platformie-pomysl-wygaszania-kopaln-firma-znana-z-powiazan-z-rzadem-w-berlinie

czyli do czego to prowadzi? do zamykania kopalń, wypłacania odpraw górnikom, jeszcze większego zadłużania. nie przeczytacie o tym w Newsweeku czy na onecie, których właścicielem jest niemiecki axel springer. kłamstwem jest, że węgiel to przeżytek. w chwili obecnej możliwej jest uzyskiwanie na skalę przemysłową benzyny syntetycznej, jak również benzyny z dwutlenku węgla. o ile produkcja benzyny syntetycznej opłaca się tylko w przypadku, gdy dwie tony węgla kosztuje mniej niż baryłka ropy, to produkcja benzyny z CO2 jest 2x tańsza niż produkcja z ropy naftowej. krótko mówiąc, mamy grubo przej***ne. czemu? ponieważ po naszej stronie nie stanie absolutnie nikt. francja, uk? nigdy w życiu. rosja tym bardziej. jedyną alternatywą jest to o czym mówił niedawno Bongman. należałoby stworzyć unię państw europy środkowej złożonej z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Węgier, Słowacji, itd. niestety, po rozpadzie ue będzie na to za późno. mamy przej***ne.