18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Makabra7

2012-05-15, 23:17
koledzy po pierwsze nigdy nie widziałem udokumentowanego przypadku wstrzykiwania sobie marihuany, po drugie do kolegi Karl_Myszkin - konopie indyjskie dzielą się na dwa podstawowe gatunki a te występują w niezliczonych odmianach - te gatunki tosativai i indica - uwierz mi po dobrej odmianie sativy tak samo jak i po dobrej odmianie gatunku indica można "odlecieć" wysoko juz po jednej tzw. chmurze" - najbardziej nie lubię wprowadzania ludzi w błąd - stąd te wyjaśnienia :)

terkrol1

2012-05-15, 23:34
@up
jesteś mało elokwenty, jeśli nie wyczułeś ironii ;-)

rydzo2008

2012-05-16, 00:07
czuje potencjał w sprzedawaniu tego na czarnym rynku !

DMN

2012-05-16, 09:44
e tam pewnie drogieeee

Shatter

2012-05-16, 15:51
Wpis z pewnego forum:
2011-10-03, 01:27
"Ja na szczescie (nieszczescie) mieszkam w niemczech i lek ten pokrywa kasa chorych- place tylko
10 euro za opakowanie w ktorym jest 3 buteleczki po 10 ml.Cena Sativexu ponad 600 euro.Trzeba miec specjalna recepte od neurologa na ten lek,bo jest on na bazie marihuany."

pie**olić tych śmieci skazujących ludzi na cierpienie bo "Marychłana jezd trójąca i zabija lódzi!!!".

lucasso15

2012-05-16, 23:58
mua napisał/a:

Dobra a tak po polskiemu??
Co to i do czego ?

Sativex - nazwa handlowa preparatu farmaceutycznego produkowanego przez brytyjską firmę farmaceutyczną GW Pharmaceuticals. Uzyskał rozgłos jako pierwszy specyfik na bazie marihuany zarejestrowany w Europie, tymczasem lek dostępny jest na receptę tylko w Kanadzie, a w Wielkiej Brytanii istnieje możliwość terapii w szczególnych warunkach[1].

Sativex zawiera standaryzowany ekstrakt z konopi indyjskich, którego głównymi czynnymi składnikami są tetrahydrokannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Każda aplikacja spray 'u zawiera ustaloną dawkę tych substancji: 2,7 mg THC i 2,5 mg CBD.

Pierwsze doniesienia na temat skuteczności tego preparatu są pozytywne. Prosze :szczerbaty: