18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Satan's Sphinx

hujwiesz • 2014-03-16, 10:28

Satan sphinx, est znany jako film zakazany przez Amerykański rząd, z powodu natłoku różnego rodzaju podprogowych przekazów, które prowadzą widza do popełnienia samobójstwa. Mimo tego twierdzenia, nie ma dosłownie żadnych informacji na ten temat. Przypuszcza się, że jest to spowodowane nałożeniem cenzury przez rząd USA. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo, kto stworzył ten film i dlaczego on/ona to zrobił/a.

Krotkie investigations:

Yahoo answers:
Cytat:

o raz pierwszy usłyszałem o tym filmie na 4chanie, który co prawda nie jest źródłem informacji godnym zaufania, ale tak czy inaczej oto czego udało im się dowiedzieć. Otóż może to być video z satanicznego rytuału. Może być również podobne stylowo i zawartościowo, do niektórych z najbardziej chorych filmów jakie kiedykolwiek powstały. (Horror Brain). Albo może to być film wyprodukowany przez rząd, służący do torturowania więźniów. Poprzez grę świateł i dźwięków miałby wywoływać różne dolegliwości.

Pozwólcie mi dodać, że nie mam pojęcia czy ten film rzeczywiście istnieje czy nie, ale wszystkie moje wysiłki mające na celu znalezienie go prowadzą ku 404 albo usuniętych filmów.



W 1976 roku kobieta popelnila samobojstwo skaczac z budynku. Jej rodzina powiedziała, że zachowywala sie naprawdę dziwne w ciągu ostatnich kilku tygodni zycia. Ona ciągle mówila o tym filmie. Na kilka dni przed śmiercią nie było już w stanie nawet mówić po angielsku.

W tym samym roku został zgłoszony tym razem mężczyzna z tym samym zachowaniem.

najwiecej informacji o tym filmie znalazlem na Listverse (10 Mysterious Urban Legends Based on Video Footage)

Film został wysłany do Internetu w 2006 roku przez urzędników państwowych, którzy testowali wiadomości podprogowe i ludzkie reakcji na brutalne obrazy. Wkrótce po premierze klipu, eksperyment wymknął się spod kontroli i ludzie skarżyli się, ze film dziala przygnebiajaco. wkrotce film zostal calkowicie wyeliminowany z internetu.

co moglo sie znalezc na tym filmie:

Cytat:

The urban legend says that the Satan’s Sphinx video contains a high pitched audio track that will irritate the viewer. It holds images of blood, death, and murder that are continually run over the screen. The pictures rotate so fast that it becomes impossible for people to individually identify them. At this point, incoherent whispering is heard and the screen begins to flash. People get dizzy, but don’t want to turn the movie off. The footage is said to last 3:49 and will cause the viewer to become depressed and sleepless. After the experiment, the clip was banned by the U.S. government with all traces removed from the Internet.



satan sphinx moze byc podobny do filmu grifte z 1930 roku, ale moim zdaniem bardzo slaby film, poza kilkoma przekazami podprogowymi (mozna zauwazyc kilka migoczacych obrazkow, nalezaloby by je wrzucic do edytora filmow) nie zauwazylem niczego strasznego.

Areczos

2014-03-16, 10:38
kuzwa a Ja jak debil szukam na googlach tego filmu i faktycznie nic nie ma, a ciekaw jestem czy bym się wkręcił mnie juz nic nie zdziwi, a może jednak:)

Mr.Drwalu

2014-03-16, 10:39
k***a, obejrzał by człek taki film. :wali:

Areczos

2014-03-16, 10:49
@up hehe wkońcu moderatorem jesteś sadistica to powinna być Twoja lektura obowiązkowa :mrgreen:

Mr.Drwalu

2014-03-16, 10:51
No właśnie po tym temacie czuje niedosyt.

Matheush2

2014-03-16, 11:11
Lol ludzie, ta historia to creepy pasta, ona nie jest prawdziwa xd nie znajdziecie całego nagrania

Mr.Drwalu

2014-03-16, 11:12
@up

Dzięki stary, żeś poinformował, że to creepy pasta. :D
ch*j bombki strzelił z filmem... :szloch:

McMenel

2014-03-16, 13:30
Oh i nie będzie fapania ... k***a.... A taki smak mi narobiłeś autorze.

Celus

2014-03-16, 14:48
k***a diabeł

Wariatt

2014-03-16, 14:56
Ma ktoś link do filmu ??

Kondra

2014-03-16, 14:59
Jeśli film faktycznie by istniał i był kiedyś wrzucony do sieci, to na 100% możliwe byłoby teraz odnalezienie go. Złota zasada internetu się kłania - co raz zostało tam umieszczone, zostanie tam na zawsze.

ace55PL

2014-03-16, 15:13
Creepy pasta creepy pastą, ale czy jedno nie wyklucza drugiego? Przecież mogło się na czymś wzorować hitoryjke...

niewez

2014-03-16, 15:15
i dziwic sie ze rudy nie ma przyjaciul :D

[ Komentarz dodany przez: Crazy_Edek: 2014-03-16, 16:00 ]
A ty ilu masz przyjaciół?