18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sąsiedzkie powitanie po latach

~Velture • 2022-07-13, 12:18
Po wyjściu z pierdla, skazany za gwałt na 13 latku a potem za gwałt na 85 letniej kobiecie, postanowił odwiedzić rodzinne strony.



golu

2022-07-13, 15:32
wolniej biegać nie potrafią?

Ryju1983

2022-07-13, 17:05
Pogromca_spermiarzy napisał/a:

Jakiego chwasta idioto? Wyrok już odsiedział, mógł być niewinny, a obrzydliwa swołocz niewinnego człowieka katuje!



Taki on pewnie nie winny jak i ty jak zawalisz sobie kapucyna.

mit2

2022-07-13, 17:57
Czasami samosąd, to jedyny sprawiedliwy sąd.

parapsychol

2022-07-13, 18:57
widac ze ma szacun na dzielni ;)

Andrzejas

2022-07-13, 20:35
Pogromca_spermiarzy napisał/a:

Jakiego chwasta idioto? Wyrok już odsiedział, mógł być niewinny, a obrzydliwa swołocz niewinnego człowieka katuje!



Pedofilia, to skaza na człowieku. Niezmywalna. Niezbywalna. Żadne odbębnienie wyroku nic nie zmienia. Powinien dostawać wpie**ol co 10 min aż do zgonu.
Skąd w ogóle domniemanie, że mógł być niewinny? Takie samo pie**olenie, jak to, że gwałtom winne są kobiety, bo zbyt wyzywająco się ubierają. To nie Polska. Jeśli nie mieli na niego dowodów, to za nic go nie posadzili. Skoro odsiedział grzecznie cały wyrok, to znaczy, że apelacje nic nie wniosły, bo dowody twardo stoją przeciwko niemu, albo po prostu zasłużył. Jeśli był czarny, to nic nie musiał przecież robić, a i tak kara mu się należy.

andysmith

2022-07-13, 21:14
gruba z widlami , dobra akcja

PabloSkills

2022-07-13, 21:35
Szkolne jasełka mi się przypomniały, w których brałem udział. Diabeł Heroda dźgał widłami mówiąc: "za twe grzechy, za twe zbytki, idź do piekła boś ty brzydki!"

daniel1040

2022-07-13, 23:50
Tutaj mamy to samo co w USA, tak na prawdę więzienie nie jest karą - oczywiście jest tam inaczej ale po czasie przyzwyczajenia jest to darmowe wygodne życie - gdyby za przykładowo pedofilie była kastracja + roboty na rzecz społeczeństwa przez minimum 25 lat ( chain-gang zna ktoś?), plus oznaczenie człowieka jako podludzia (nie może kupować gdzie chce, nie może mieszkać w miastach) to inaczej by na to patrzyli a tak to lelum polelum posiedze sobie 10 latek na wasz koszt i elo

PsikutaBezS

2022-07-14, 00:37
daniel1040 napisał/a:

Tutaj mamy to samo co w USA, tak na prawdę więzienie nie jest karą - oczywiście jest tam inaczej ale po czasie przyzwyczajenia jest to darmowe wygodne życie - gdyby za przykładowo pedofilie była kastracja + roboty na rzecz społeczeństwa przez minimum 25 lat ( chain-gang zna ktoś?), plus oznaczenie człowieka jako podludzia (nie może kupować gdzie chce, nie może mieszkać w miastach) to inaczej by na to patrzyli a tak to lelum polelum posiedze sobie 10 latek na wasz koszt i elo



Lecz się.

daniel1040

2022-07-14, 09:59
PsikutaBezS napisał/a:

Lecz się.



A co nie mam racji że płacimy za życie śmieci w więzieniu?
Czy boisz się kary?

heidegreen

2022-07-14, 10:07
No jakiś naprawdę koleś żądny wrażeń. Na cholerę tam szedł, co myślał, że go chlebem i solą powitają?
A wpie**ol popieram, jak najbardziej. Szczególnie motyw z widłami zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

opółnocyuciebie

2022-07-14, 16:00
Najwazniejsze wydarzenie od lat - cała wiocha się zleciała.

staryAgłupi

2022-07-14, 17:53
Halman napisał/a:

ni to pedał ni hetero, ni pedofil, ni geriofil... to k***a jakiś lepszy dziwak i cyk następna literka do LGBT



Mnie to pod nekrofilie podpada.. no chyba, ze to Cher byla :D

SajoBeatbox

2022-08-08, 12:46
No i kobiety.. zawsze najgroźniejsze :-P :mrgreen: