18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sąsiedzka integracja

~McSadol • 2021-07-27, 08:29
Widać w USA różnice rasowe nie stanowią problemu ..


CASSIUSmay

2021-07-27, 08:43
To samo pomyślałem. Do siebie non stop mówią "nigger" więc w czym problem? Chcieli równouprawnienia z ludzmi przecież. Ah ta poprawność polityczna i podwójne standardy xD Niech się cieszy , że z batem nad nią nikt nie stoi podczas gdy ona relaksuje się przy zbiorze bawełny. Biały człowiek dawał im pracę a Ci teraz tacy niewdzięczni. Mieli szansę wyjść na ludzi to nie. Może od zawsze chodziło o życie z socjalu. Ja już ku*wa nie wiem... :roll: :lol:

Sador

2021-07-27, 08:43
Nie rozumiem i nadal mnie to dziwi ze nie biali powtarzają wielokrotnie ja sama wypowiedz…czy tu chodzi o to ze oni zapominają ze coś powiedzieli, czy uważają ze rozmówca mógł tego nie słyszeć?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-27, 09:13
"Logika" murzyńska. Wyciąga kobietę z jej posesji i ciągnie ją na ulicę i tam "uważa", że skoro już nie jest na posesji to OK... Można napie**alać.

Payan

2021-07-27, 09:16
Czarni całe wieki będą mieć problem z określeniem, że są murzynami.

Kot_Schrodingera

2021-07-27, 10:00
skąd ten materiał pobrałeś, gdzie jest takich materiałów więcej?

Puczysta

2021-07-27, 10:05
Oni nie są honorowi, to są j***ne murzyny i dzikusy, i tak jak z dzikim agresywnym zwierzęce. Walczysz do momentu rozj***nia go, nie dając mu szans. Ponieważ jak go jebniesz, a on się ockie, to nie zrezygnuje, ale wykorzysta twoją chwilę nieuwagi.

Dlatego należy rozj***ć, lub wycofywać się tyłem,a nie odwracać pleeami, bo to dzikusy zachęca do ataku. Nigger! Fucking Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger!

Wiewór

2021-07-27, 10:15
No właśnie dała dowód że jest nigger

a2711817

2021-07-27, 10:53
Puczysta napisał/a:

Oni nie są honorowi, to są j***ne murzyny i dzikusy, i tak jak z dzikim agresywnym zwierzęce. Walczysz do momentu rozj***nia go, nie dając mu szans. Ponieważ jak go jebniesz, a on się ockie, to nie zrezygnuje, ale wykorzysta twoją chwilę nieuwagi.
Dlatego należy rozj***ć, lub wycofywać się tyłem,a nie odwracać pleeami, bo to dzikusy zachęca do ataku. Nigger! Fucking Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger!




Andre1945

2021-07-27, 11:58
A jak łapami macha, jakby chciała odlecieć. :D

xv89

2021-07-27, 14:20
Puczysta napisał/a:

Oni nie są honorowi, to są j***ne murzyny i dzikusy, i tak jak z dzikim agresywnym zwierzęce. Walczysz do momentu rozj***nia go, nie dając mu szans. Ponieważ jak go jebniesz, a on się ockie, to nie zrezygnuje, ale wykorzysta twoją chwilę nieuwagi.
Dlatego należy rozj***ć, lub wycofywać się tyłem,a nie odwracać pleeami, bo to dzikusy zachęca do ataku. Nigger! Fucking Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger! Nigger!



Po czym dokonujesz żywota w pierdlu jak za człowieka. Małpy są pod ochroną, więc należy ich unikać. Zniszczą się same wzajemnie z biegiem czasu, tak jak to zrobiły w Detroit.

lesku73

2021-07-28, 00:15
Gorylica przebrana za kobietę i mówi po ludzku a gdzie takie cuda się ogląda na żywo?!

EvilDick

2021-07-29, 06:08
@htp

Włącz sobie napisy do tego filmu :D :D