18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sąsiedzi...

Halman • 2021-02-04, 16:21

odrzucany śnieg poleciał za daleko... Plains Township w stanie Pennsylvania.

Sets

2021-02-04, 19:44
Zdjęcie rodzinne ustrzelonych Goyów. (wraz z synem w środku i dziadkami u których przebywa obecnie 15 letnia sierotka).
Po mordach widać, że inteligencją nie grzeszyli...



Vitu

2021-02-04, 20:53
Dawno nie było tak dobrego materiału na sadolu!

Juzeff

2021-02-04, 21:05
Czy naprawdę uważacie, że tych ludzi zabiło pozwolenie na broń? Świr jest świrem. Gyby nie miał pukawki zmiótłby ich z planszy przyczłapką do bumbulatora dostępną bez pozwolenia.

St...........on

2021-02-04, 21:29
Z oryginalnego opisu wynika, że to małżeśtwo to byli sk***olami, wyrzucali śnieg na psoesję strzelca, strzelec poprosił aby przestali, oni zaczeli pyskować, mąż tej lafiryndy ,rzucił w strzelca łopata do śniegu, a potem ruszył w celu pobicia go , wtedy strzelec wycofał się (i pewnie pomyslał - co będę z k***ami dyskutował) wyszedł z gnatem i wyrwał chwasty.

Kriski napisał/a:

Najlepszy tekst jaki słyszałem od wielu miesięcy:
Officials said Spaide then went back into his house and retrieved another firearm, which he reportedly used to .



shoot to czas nie dokonany więc o co chodzi?
Jak by było ,ze shot - czas dokonany to by było groteskowe, a tak ty zrobiłeś najlepszy komentaż jak ja wdziałem od miesięcy :D

CoJaTamKurwaWiem

2021-02-04, 22:39
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

.... komentaż ....



Weź ty k***a najpierw ogarnij język polski, zanim się weźmiesz za kolejny.... :facepalm:

Alan101

2021-02-05, 01:17
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Z oryginalnego opisu wynika, że to małżeśtwo to byli sk***olami, wyrzucali śnieg na psoesję strzelca, strzelec poprosił aby przestali, oni zaczeli pyskować, mąż tej lafiryndy ,rzucił w strzelca łopata do śniegu, a potem ruszył w celu pobicia go , wtedy strzelec wycofał się (i pewnie pomyslał - co będę z k***ami dyskutował) wyszedł z gnatem i wyrwał chwasty.
shoot to czas nie dokonany więc o co chodzi?
Jak by było ,ze shot - czas dokonany to by było groteskowe, a tak ty zrobiłeś najlepszy komentaż jak ja wdziałem od miesięcy


Jesteś debilem.

Kepeszek

2021-02-05, 03:29
ququa napisał/a:

Coś czuje, że przeciwnicy posiadania broni palnej dostana przy tym filmiku orgazmu.



i słusznie, widzisz co się może odk***ić jak nieodpowiednia osoba dostanie pukawkę w łapy? Czy to Ci mam k***a rozrysować

Adrian649

2021-02-05, 03:42
Wcale mi ich nie żal a żal mi strzelca że pękł emocjonalnie. Informacje z artykułu mnie utwierdzają że to nie są ofiary a współwinni eskalacji tego zajścia. Na filmie wyraźnie widać że to jakieś zjeby, koleś idzie na nich z bronią a ci jeszcze głośniej się drą i wyzywają go od p*zd. Czy to jest normalna reakcja? Kiedy ktoś do ciebie celuje to zaczniesz nazywać go p*zdą i krzyczeć "No dalej! Dawaj! Strzelaj Kurvoo! "???

wujekbaaranina

2021-02-05, 14:55
Piękne! Leci zimny browarek. Dla właśnie takich materiałów tutaj wchodzę. Brawo za materiał!

Brokol

2021-02-05, 15:20
Może i miał jakiś konkretny powód, żeby ich odj***ć np. ich konflikt trwał dość długo i po prostu facet nie wytrzymał.
Ale k***a, że później sam się zabił?... Musiał mieć ostro poj***ną psyche. Innego wytłumaczenia na to nie widzę.

Adae

2021-02-05, 16:45
Brokol napisał/a:

Może i miał jakiś konkretny powód, żeby ich odj***ć np. ich konflikt trwał dość długo i po prostu facet nie wytrzymał.
Ale k***a, że później sam się zabił?... Musiał mieć ostro poj***ną psyche. Innego wytłumaczenia na to nie widzę.



Mial rozum i sumienie, dwie rzeczy, ktore stawialy go na przegranej pozycji w konflikcie wywolanym przez efekt wielopokoleniowego chowu wsobnego. Pekl i zareagowal w jedyny rozsadny sposob - ostatecznym rozwiazaniem.

Niestety, wyzej wymienione sumienie przeciazylo, a rozum po chwili wbil mu do glowy, ze wlasnie rozj***l swoje skrupulatnie ukladane zycie.

Powinien dostac medal, jakbym tam byl to wzialbym ta bron od niego i wzialbym na siebie wine.

Dzieki bogu jestem twardym sk***ielem, do ktorego takie bure suki nie startuja, co najwyzej strasza palantownia.

vanTerrier

2021-02-05, 17:05
Idealny przykład na to czemu ogólny dostęp do broni jest zj***nym pomysłem.

Normalnie jak trafisz na psychola/furiata, to cię wyklnie albo spróbuje pobić.

W USA pójdzie do domu albo do sklepu za rogiem i se kupi j***nego automata, żeby cię odstrzelić.

bania88

2021-02-05, 23:28
Przecież to jakiś k***a fejk. W 1:04 baba dostaje 2 strzały w łeb z bliska, a mimo to dalej się podnosi?!
Wcześniej tamten zaczyna strzelać, a ci sobie stoją jak gdyby nigdy nic.

Rozyk00

2021-02-06, 03:00
niektorzy to znajda byle powod zeby nie odsniezac

Kriski

2021-02-06, 17:32
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Z oryginalnego opisu wynika, że to małżeśtwo to byli sk***olami, wyrzucali śnieg na psoesję strzelca, strzelec poprosił aby przestali, oni zaczeli pyskować, mąż tej lafiryndy ,rzucił w strzelca łopata do śniegu, a potem ruszył w celu pobicia go , wtedy strzelec wycofał się (i pewnie pomyslał - co będę z k***ami dyskutował) wyszedł z gnatem i wyrwał chwasty.
shoot to czas nie dokonany więc o co chodzi?
Jak by było ,ze shot - czas dokonany to by było groteskowe, a tak ty zrobiłeś najlepszy komentaż jak ja wdziałem od miesięcy



Raz
"shoot them again" Ci umknęło? Jak kogoś cytujesz to rób to solidnie, nie jak jakaś k***a z brukowca.
A dwa, nie kalaj języka polskiego taką pisownią.