18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sasha Grey - Holy Virgin

CeleD • 2013-03-03, 17:45
Nie znam aktorki, która lepiej nadawała by się do tej roli. ;)

Els

2013-03-04, 19:44
Tak mi się wydaje, że osoba inteligentna nie robiłaby sobie z dupy i gardła armageddonu przed kamerami, aby zastępy faperów miały do czego trzepać. Mogę się mylić. Może i jest rozgarnięta, kto wie, ale póki co to za wiele sobą nie reprezentuje.

Plecionkarz

2013-03-04, 23:00
@2up Nie żadni obrońcy moralności tylko ludzie którzy dostrzegają więcej od ciebie. Jej popularność nie pojawiła się ot tak. To zjawisko identyczne jak w przypadku promowania gwiazdek muzyki czy aktorzyn. Ktoś wybiera przeciętniaków z tłumu kreuje ich cały wizerunek, sztucznie napompowuje popularność. Głupi fani zaczynają się jarać takim kimś bo to modne i przez wszystkich lubiane. Producenci nakierowują gwiazdeczkę na to jak ma się zachowywać, co robić, co ubierać bo inaczej spadnie z hukiem ze sceny. Fani kopiują bezmyślnie wszystko co zobaczą a bogaci bogacą się dzięki tej głupocie jeszcze bardziej. To samo z sashą. Ktoś rozdmuchał jej sławę i zaszczepił ludziom w podświadomości jak mają na nią reagować. Dobrze to widać nawet na sadisticu po postach w stylu: za sashę zawsze piwo; moja idolka. A to zwykła lambodziara jakich tysiące na całym świecie. Twierdzisz, że chciałbyś mieć taką dziewczynę ale wątpię czy chciałbyś żeby twoje dzieci miały taką matkę.

Bacutil

2013-03-05, 14:51
@up
pie**olisz pan głupoty.