18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarna seryjny samobójca

RobDeMay • 2024-04-05, 08:47
Prawie tak mądra jak slawetny kokot


Veni_Vidi

2024-04-05, 09:29
Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.

ZiooMall

2024-04-05, 10:33
Veni_Vidi napisał/a:

Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.



Dlatego ja przez las jadę bez świateł bo mi księżyc oświetla drogę, polecam każdemu

Veni_Vidi

2024-04-05, 11:01
ZiooMall napisał/a:

Dlatego ja przez las jadę bez świateł bo mi księżyc oświetla drogę, polecam każdemu



Niektórzy to nawet grzyby zbierają przy świetle księżyca...

Pawehan

2024-04-05, 11:17
On powiedział Suka ? A za chwilę Are you serious . Rusek czy co ?

lysymisio6969

2024-04-05, 11:23
Veni_Vidi napisał/a:

Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.



tak to prawda i najlepiej jeszcze kilka razy tak pozmieniać krótkie-długie i to szybko to na bank będzie biegła przed samochodem i spokojonie będzie można ją zderzakiem (najlepiej bullbara zainstalować) trafić

powodzenia sadole i..
nie ma za co

dżonyłojlker

2024-04-05, 12:27
RobDeMay napisał/a:

Prawie tak mądra jak slawetny kokot



k***a, wij***nyj Daniel.

Pawehan napisał/a:

On powiedział Suka ? A za chwilę Are you serious . Rusek czy co ?



San of de bicz.

kris1978

2024-04-05, 12:44
To nie wygląda na sarnę. To raczej ich rodzimy gatunek.

Ork.Fajny

2024-04-06, 22:57
Veni_Vidi napisał/a:

Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.



Niektóre zwierzęta, w tym chyba to leśne głupie gówno, mają taki automatyczny mechanizm że uciekają w stronę biegunów magnetycznych. Jak droga idzie prostopadle do biegunów to jest mniej więcej 50/50 że zwierzę zdecyduje uciekać akurat w stronę tego bieguna który akurat zwiększy przyszłoroczną składkę ubezpieczeniową.