18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarna - Double Kill

DaveFresh • 2018-05-11, 23:02
Siema!

Wczoraj jadąc sobie z zakupów miałem pewne, myślę niecodzienne zdarzenie. Jadę sobie spokojnie 70km/h (droga spokojnie pozwala na więcej, ale znak - sarny) i patrze i wyłazi z tego rowu sarna, no to po piskach, ale no niestety nie dało się nic zrobić i jeb, wody wokół tyle, z mojego zderzaka i błotnika i nadkola mało co zostało. Ale coś przykuło mój wzrok, że obok sarny w rowie i obok mojego nadkola leży ... coś takiego małego. Podchodzę bliżej, patrzę, a tutaj mała sarenka.
Tak - potrącając sarnę wypadła jej mała sarna, razem z wodami płodowymi. Oczywiście załączam fotki :)




~Velture

2018-05-11, 23:04
A gdzie foty auta po przyj***niu? :szloch:

DaveFresh

2018-05-11, 23:07
^up nie ma na co patrzeć, tony szpachli :D

~Velture

2018-05-11, 23:09
@up
Bardzo patriotycznie :krejzi:

Tracy90

2018-05-11, 23:46
I Ty się tym jarasz?

klikus

2018-05-12, 01:17
i to jest ten sadistic !

mamurra

2018-05-12, 02:51
Cytat:

Tak - potrącając sarnę wypadła jej mała sarna, razem z wodami płodowymi.



Niestety, nie "potrącając", tylko "kiedy potrąciłem sarnę, wypadła jej mała sarna" itd.

Jadąc z zakupów miałem zdarzenie = ja, kiedy jechałem z zakupów, miałem zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów miałeś zdarzenie = ty, kiedy jechałeś z zakupów, miałeś zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów miał zdarzenie = on, kiedy jechał z zakupów, miał zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów spadła mi czapka = czapka, kiedy jechała z zakupów, spadła mi = ŹLE

Jadąc z zakupów zabrali mi je inżynierowie i dentyści = inżynierowie i dentyści, kiedy jechali z zakupów, zabrali mi je (że co?) = BARDZO ŹLE

Potrącając sarnę wypadła jej mała sarna = mała sarna, kiedy potrącała sarnę, wypadła jej (k***a co?) = FATALNIE

SpeedyG

2018-05-12, 08:20
Trzeba było od razu spuszczać krew i do bagażnika. Sarny nie mają chorób jak dziki.

zataahu

2018-05-12, 09:33
Aborcja instant.

ho...........zo

2018-05-12, 14:10
mamurra napisał/a:



Niestety, nie "potrącając", tylko "kiedy potrąciłem sarnę, wypadła jej mała sarna" itd.

Jadąc z zakupów miałem zdarzenie = ja, kiedy jechałem z zakupów, miałem zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów miałeś zdarzenie = ty, kiedy jechałeś z zakupów, miałeś zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów miał zdarzenie = on, kiedy jechał z zakupów, miał zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów spadła mi czapka = czapka, kiedy jechała z zakupów, spadła mi = ŹLE

Jadąc z zakupów zabrali mi je inżynierowie i dentyści = inżynierowie i dentyści, kiedy jechali z zakupów, zabrali mi je (że co?) = BARDZO ŹLE

Potrącając sarnę wypadła jej mała sarna = mała sarna, kiedy potrącała sarnę, wypadła jej (k***a co?) = FATALNIE


O ch*j ci k***a chodzi? Nie możesz znaleźć roboty po polonistyce i jedyne co ci zostało to poprawianie innych na sadolu? :ciasteczkowy:

splashor13

2018-05-12, 14:21
mamurra napisał/a:



Niestety, nie "potrącając", tylko "kiedy potrąciłem sarnę, wypadła jej mała sarna" itd.

Jadąc z zakupów miałem zdarzenie = ja, kiedy jechałem z zakupów, miałem zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów miałeś zdarzenie = ty, kiedy jechałeś z zakupów, miałeś zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów miał zdarzenie = on, kiedy jechał z zakupów, miał zdarzenie = DOBRZE

Jadąc z zakupów spadła mi czapka = czapka, kiedy jechała z zakupów, spadła mi = ŹLE

Jadąc z zakupów zabrali mi je inżynierowie i dentyści = inżynierowie i dentyści, kiedy jechali z zakupów, zabrali mi je (że co?) = BARDZO ŹLE

Potrącając sarnę wypadła jej mała sarna = mała sarna, kiedy potrącała sarnę, wypadła jej (k***a co?) = FATALNIE




Ty chyba masz k***a za dużo czasu wolnego gościu.

Gromm

2018-05-12, 14:25
Smaczna taka mała sarna?

adam33x

2018-05-12, 15:03
Double kill ;)

syulung

2018-05-12, 15:09
Pyszny pasztet, poszczęściło się jak mało komu, ciele duszone w w korpusie matki palce lizać. Szczerze, niezdrowo zazdroszczę. Nie pokazuj samochodu bo jakiś śmieć podpieprzy na policje!