18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarenka Krejzolka (chyba opętana)

T3RMINATOR • 2017-10-31, 20:27
Sahrenka dziwnie zachowanie wykazuje, nie odczuwa leku przed człowiekiem i kreci się wokół własnej osi. (Pewnie jakiegoś pasożyta w sobie ma a stado ją porzuciło)



Apolityczny

2017-11-01, 09:30
To jest łania, samica jelenia.

spinaczel

2017-11-01, 10:00
ch*ja pasożyta, to pies po reinkarnacji.

BajecznyKrzysztof

2017-11-01, 10:08
to jest cielak, czyli młody jeleń :) i ma pewnie pasożyt w głowie, które oddziaływują mu (naciskają, ch*j wie) na jakieś nerwy, przez co kręci się tylko w jedną mańkę.

motorcycleman

2017-11-01, 10:18
młody jeleń, łania... taaa... ja pie**olę - żeby nie znać tych paru gatunków większych ssaków występujących w naszym kraju, to trzeba być konkretnym debilem. i jeszcze pouczać innych.

odstrzelić takich razem z wściekłą sarną

Mom and Death

2017-11-01, 11:59
"Poczekaj, zaraz ja spróbuję jakoś obłaskawic" Wuut? Typ jakis przyj***ny zawieszony przyglup.

Vankotek

2017-11-01, 12:33
ch*ja a nie wścieklizna debile j***ne, wystarczy wejść na filmik i przeczytać komentarz od autora.

'' Okazało się ,że ta sarna nie widzi od urodzenia i stado ją zostawiło w lesie, jak ją znalazłem to weterynarz ,badania i smutna diagnoza. Została przeniesiona do fundacji -- Podaruj lepszy los -- i tam dożyje swoich dni.to takie leśne schronisko dla dzikich chorych zwierzaków.''

Wścieklizna się k***a znaleźli eksperci j***ni.

GuziX

2017-11-01, 13:41
Vankotek napisał/a:

ch*ja a nie wścieklizna debile j***ne, wystarczy wejść na filmik i przeczytać komentarz od autora.

'' Okazało się ,że ta sarna nie widzi od urodzenia i stado ją zostawiło w lesie, jak ją znalazłem to weterynarz ,badania i smutna diagnoza. Została przeniesiona do fundacji -- Podaruj lepszy los -- i tam dożyje swoich dni.to takie leśne schronisko dla dzikich chorych zwierzaków.''

Wścieklizna się k***a znaleźli eksperci j***ni.



Fundacja k***a...

Ludzi nie ma kto ratować. W naturalnym środowisku powinna po prostu zdechnąć za młodu, to jest dzikie zwierze a nie przywiązane przez kogoś pies do drzewa.

natking

2017-11-01, 13:47
Sarenka na mrozie nie może
Czeka na ciepły oddech
Leśniczy ją głaszcze po udzie
Niech się naje do syta

Jorgen88

2017-11-01, 16:21
jak ch*j wpie**alała grzyby

grauper

2017-11-01, 16:37
Szybki telefon na 112 ( przekierują do najbliższego leśnictwa / leśniczówki ), szukasz najbliższego betonowego słupka oznaczającego miejsce ( nie wiem jak ch*jstwo sie PRO nazywa, ale w trójmiejskich lasach idzie się o to scierwo potknąć), wzywasz leśnika , ten przylatuje z flintą i usypia futrzaka.

A co do jej zachowania to:

1. Wścieklizna
2. Problemy neurologiczne
3. Pasożyt.

Gizmolka

2017-11-01, 17:49
@up dodałabym jeszcze uraz głowy do tego.

T3RMINATOR

2017-11-01, 18:44
Apolityczny napisał/a:

To jest łania, samica jelenia.

Kretyni co myślą że to łania, jakby nie było sarna pochodzi z rodziny jeleniowatych :facepalm2:
Tu macie przykład (dorosła sarna europejska z młodymi a młode mają cętki)

legwan16

2017-11-01, 21:59
Guz w jednej półkuli mózgu