18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Saneczkowanie

rrdzony • 2013-09-21, 12:42
Czyli przygody typowej użytkowniczki kafeterii


Grzesiek85

2013-09-21, 15:53
ja pie**ole sadistic w pełnej krasie :D

ProVVe

2013-09-21, 16:23
Ale przyznać mu trzeba, że ładnie wybrnął z tego gówna w łóżku, ch*jowego tłumaczenia i zakłopotania... Wątpię czy bym na to wpadł żeby dupą po dywanie jechać hahah :mrgreen: ... Swoją drogą rozumiem, że odj***ł kolosalną akcję, ale ta suka też kultury i zdrowego rozsądku nie pokazała... Laski puszczają bąki podczas orgazmu i ma być ok i wszystko ładnie pięknie, a facet k***a nic nie może... Jak wiemy są tez takie co puszczają mega szczocha co mogliśmy dość często na tym portalu podziwiać... Dlatego sądzę, że dość szybko go skreśliła, a o facetach nie wspomnę... Chociaż to dobrze jej zj***ne geny się wytracą tak jak innych pedałów...

ul...........rt

2013-09-21, 16:35
ProVVe napisał/a:

Ale przyznać mu trzeba, że ładnie wybrnął z tego gówna w łóżku, ch*jowego tłumaczenia i zakłopotania... Wątpię czy bym na to wpadł żeby dupą po dywanie jechać hahah :mrgreen: ... Swoją drogą rozumiem, że odj***ł kolosalną akcję, ale ta suka też kultury i zdrowego rozsądku nie pokazała... Laski puszczają bąki podczas orgazmu i ma być ok i wszystko ładnie pięknie, a facet k***a nic nie może... Jak wiemy są tez takie co puszczają mega szczocha co mogliśmy dość często na tym portalu podziwiać... Dlatego sądzę, że dość szybko go skreśliła, a o facetach nie wspomnę... Chociaż to dobrze jej zj***ne geny się wytracą tak jak innych pedałów...



Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli chodzi Ci o te tak zwane bąki to nic innego jak powietrze które jest wpompowywane do pochwy podczas stosunku.Te tak zwane mega szczochy to nic innego jak kobieca ejakulacja czyli taki kobiecy wytrysk. Jeśli doprowadziłeś kobietę do czegoś takiego to całkiem kozak jesteś.No chyba że Twoje laski pierdzą dupą podczas stosunku i do tego naprawdę szczają to sorry ;)

Black Snake

2013-09-21, 16:58
@ulthart, mega kozak, mega kozak... A łóżko to k***a później trza godzinami do ładu doprowadzać -.-

ul...........rt

2013-09-21, 17:40
@up ch*j z łóżkiem, za to jaka satysfakcja ;)

konował

2013-09-21, 20:13
pie**olnąłem ze śmiechu.

mp_toujane

2013-09-21, 20:24
japie**ole ale beka :D szkoda, że już skończyłem szkołę, byłoby na opowiadanie na polski

Xardas132

2013-09-21, 20:28
Orgazm analny :shock: Tego jeszcze nie było :roll:

Gnoyek1990

2013-09-21, 20:33
2 przyjemności na raz i por*chał i się zesrał

Ne...........es

2013-09-21, 20:51
tak koncza dz**ki ^^

Gonczor

2013-09-21, 20:55
Zastanawia mnie jedno, mianowicie na początku było
Cytat:

zainteresował się moją osobowością i poczuciem humoru (...) potem piliśmy wino



Czytaj: mam brzydki ryj, więc musiał się narąbać, żeby móc mnie oglądać. Wydaje mi się, że mógł to zrobić celowo.

Zaethrael

2013-09-21, 21:27
Porządnie się uśmiałem :D Przynajmniej do czasu, gdy zorientowalem się, że to o mnie :-?

Inferno777

2013-09-21, 21:36
"Po tej przygodzie przerzuciłam się na kobiety" - nielogiczne. Że niby kobiety nie srają?!?