18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samuraj Jack kontra zombie

arkan997 • 2016-04-25, 18:12
Samuraj Jack, jedna z ulubionych kreskówek mojego dzieciństwa, a tym samym jedno z lepszych dzieł emitowanych na CN


KociBolec

2016-04-26, 00:04
@Lares86

A ja wychodziłem na dwór i to było o wiele lepsze niż siedzenie w domu. Nie pobijesz.

ginx2666

2016-04-26, 00:12
Polnischefuhrer napisał/a:

W tym roku ma wyjść kolejny sezon ;)


Oderwali Tartakovsky'ego od robienia gówna i wreszcie zajął się dobrymi kreskówkami. Finansuje to [adult swim], więc nie spodziewam się syfu.

WalkingStephen

2016-04-26, 09:03
k***a sentymentalnie się zrobiło, pamiętam jak się wk***iałem gdy mój dostawca TV zmienił CN na j***ne Fox Kids, to był koniec mojego dzieciństwa :amused:

Co do samych kreskówek z tamtego okresu, zdecydowanie Chojrak tchórzliwy pies dla mnie numer jeden, choć też lubiłem bliźniaków Crump, a z tych kreskówek co leciały bodajże o 20(?) to właśnie Samuraj Jack wymiatał, a później CN miało przerwę w nadawaniu aż do 5/6 rano o ile mnie pamięć nie myli (mówię o polskim cn)

PanJarzynaZeSzczecina

2016-04-26, 22:27
@nerusss jest taka teoria jakoby samuraj Jack to właśnie profesor z atomówek wysłany w przyszłość. Dowodem na to miałoby być chociażby to że w obu tych bajkach jest ukazane dokładnie te samo miasto, tylko że zniszczone przez upływ czasu. Po więcej odsyłam tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=tCdAqGTkL5g