18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samozwańczy szeryf z lizakiem

Polskie_Drogi • 2018-09-25, 10:23
"Pewien starszy pan nie dość, że wymusił pierwszeństwo włączając się do ruchu, wystawił lizak i kazał zjechać na pobocze bardzo ruchliwej drogi. Ze względu na pośpiech do pracy, na policję nie dzwoniłem, chociaż później trochę żałowałem"

Taz

2018-09-26, 00:57
Zdziwiłby sie, jak by zobaczył prawdziwa legitymacje :D
Żołnierz przeklęty ;)

Macias17

2018-09-26, 01:30
Kiedyś podobny dzban mi wymachiwał jakimś lipnym kartonikiem wydrukowanym chyba w domu, na którym był napis komenda tylko tyle zdążyłem przeczytać. Powiedziałem mu tylko żeby sp***alał.

sa...........os

2018-09-26, 02:08
Kierowca wyklęty, jeździł prawem wilka. Heil Dmoski 14/88.

lysout

2018-09-26, 18:00
Nie, no brawo, pokazałeś jaką pipą jesteś w konfrontacji z tym kolesiem, potem trochę poprzeklinałeś, jak on już Cię nie słyszał, napisz, czemu to miało służyć?

kaelem

2018-09-26, 22:32
Velture napisał/a:

Tylko skończony debil i idiota zatrzymuje się jak jakis frajer mu macha lizakiem z takiego samochodu bez oznakowania ani przynajmniej dyskoteki a jeszcze większy kretyn w ogóle wysiada z auta widząc kmiecia bez munduru...

To się nazywa zdrowy rozsądek i instynkt samozachowawczy. Masz wątpliwości kto cię usiłuje zatrzymać? Jedź dalej i dzwoń na policję.
Nigdy się nie zatrzymuj. Jeśli to policja w nieoznakowanym (hehe nie w takim złomie) to odpalą bomby. Jeśli jedzie za tobą dalej bez sygnału i macha lizakiem to uciekaj. W takim wypadku nawet jeśli to jakiś pies po cywilnemu nic ci nie grozi za ucieczkę.

Ludzie k***a, myślcie.

Ja rozumiem, że młodzi mogą nie pamiętać ale kiedyś było głośno o kradzieżach aut właśnie taką metodą, że frajer sobie machał lizakiem a potem wyskakiwało kilku karków.


Po raz kolejny udowadniasz, że jesteś debilem komentując akcję wyreżyserowaną :roll: