18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samozaaresztowanie

~_Yarko_ • 2020-12-22, 12:28
Proszę mnie natychmiast zatrzymać!


DzidaZawodnik

2020-12-22, 12:35
Najwidoczniej nie był tam rozebrany z własnej woli i od policji oczekiwał pomocy.

Lobo24

2020-12-22, 12:47
To wideo od tylu leciało.

Pracowałem kiedyś w psychiatryku. Raz uciekł nam pacjent. Był goły i był niemcem. Po jakimś czasie przywiózł biedaka patrol policji. Kiedy podjechali do perygrynującego po mieście, lakoniczne odzianego teutona - otworzyli drzwi i powtórzyli kilka razy "Sheraton, Sheraton". Tak pokonali barierę językową.

A cudzoziemiec grzecznie wsiadł do radiowozu.

Radbug

2020-12-22, 13:11
Rozśmieszyło mnie to bardziej niż powinno.


Czarni sp***alają przed policja, biali gołodupcy (dosłownie) sami pakują im się do radiowozów.

Pawehan

2020-12-22, 14:04
Czy mi się zdaje czy policja w usa ma radiowozy Toyoty?

SupremeLeader

2020-12-22, 15:42
Pawehan napisał/a:

Czy mi się zdaje czy policja w usa ma radiowozy Toyoty?



To akurat jest Australia.

JaTylkonaChwile

2020-12-22, 15:54
Lobo24 napisał/a:

To wideo od tylu leciało.
Pracowałem kiedyś w psychiatryku. Raz uciekł nam pacjent. Był goły i był niemcem. Po jakimś czasie przywiózł biedaka patrol policji. Kiedy podjechali do perygrynującego po mieście, lakoniczne odzianego teutona - otworzyli drzwi i powtórzyli kilka razy "Sheraton, Sheraton". Tak pokonali barierę językową.
A cudzoziemiec grzecznie wsiadł do radiowozu.



ja tez pracowalem w zakladzie psychiatrycznym (tak ladniej brzmi)

Mielismy pacjenta, inteligentnie wygladajacy, starszy pan, niskiego wzrostu. Wydawal sie nie szkodliwy. Lubil sobie pie**olic glupoty ale zawsze z pelna kultura, czasem jak sie naprawde zdenerwowal to krzyczal ale nigdy nie bluzgal. Wtedy wygladal nieco komicznie.
Nie moge opisywac dokladnie jakie rzeczy opowiadal i nie powinienem sie smiac - ale sluchajac go poprostu nie moglem wytrzymac. Dziwna sprawa, ze po jakims czasie do swoich urojen przekonywal innych pacjentow a oni byli wpatrzeni w niego jak w telewizor :)
Zaczelo sie robic dziwnie jak personel (nie caly, tylko ten najstarszy) zatrzymywali sie, by posluchac a co mnie najbardziej rozj***lo - niektorzy my przytakiwali...
Pewnego razu starszy jegomosc zniknal. Przestraszylsmy sie, ze moze zrobil sobie krzywde, lub mial wypadek i lezy gdzies... po przejrzeniu monitoringu - okazalo sie, ze sp***olil. Ktos mu pomogl. Nigdzie nie mozna bylo go znalezc- co sie okazalo? Starszy pan zostal przewodniczacym duzej partii a pacjent, ktory pomagal mu uciec - jest teraz premierem :/ maja immunitety i do zakladu juz nie wroca :/

KebabRemover

2020-12-22, 17:58
murzyn mowi look at tis cunt co znaczy patrzcie na ta p*zde, co mysli a nie mowi to patrzcie na ta biala p*zde, w kasku motocyklowym motop*zdeczke gola chuda bialej skory motop*zdeczke,
a przypomnialo mi sie, moze to jakis polaszek w stanach znowu wydymany?



SupremeLeader

2020-12-22, 21:25
KebabRemover napisał/a:


a przypomnialo mi sie, moze to jakis polaszek w stanach znowu wydymany?



Ciebie by k***a gamoniu wydymali nawet w Koluszkach dolnych, skoro popie**oliły Ci się nawet kontynenty.

AdamBrown

2020-12-22, 22:09
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale za chwile policja go wywaliła z tego radiowozu. Skoro się tak pchał. :D

pedaldziwka

2020-12-24, 02:13
Zniszczył psyche tym psom, nie byli przygotowani na taki scenariusz gdy ktoś sam sie wpie**ala do radiowozu

KaiKenzo

2020-12-26, 14:30
pedaldz**ka napisał/a:

Zniszczył psyche tym psom, nie byli przygotowani na taki scenariusz gdy ktoś sam sie wpie**ala do radiowozu



nie byli na to wyraźnie przygotowani....luka w szkoleniu :-D