18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samowystarczalna kobieta

Jamal123 • 2020-08-26, 21:34
Matka wnioskuje aby zmienić prawo po to, żeby mogła użyć spermy swojego/swojej zmarłego/zmarłej syna/córki, żeby mieć wnuków. Wielka Brytania, Szkocja



pinowak

2020-08-27, 08:43
Tlumaczenie powinno wyglądać tak: Szkocka Madka głosuje za tym, aby ze spermy swojej martwej córki z ku*asem zrobić wnuki.

Eknen

2020-08-27, 09:13
Autora chyba popie**oliło . Chłopak zamroził swoje plemniki, miesiąc później zszedł z tego świata. Zgodnie ze szkockim prawem prawo do nasienia ma partner/partnerka .Cała procedura będzie tylko formalnością , która ma ustalić czy chłopak był w formalnym związku czy nie. Matka ma zamiar wynająć surogatkę i mieć wnuka. Jeśli osiągnięcia medycyny na to pozwalają to dlaczego ma nie skorzystać. Autor zanim stworzy sensację , niech doczyta artykuł.

Fazybum napisał/a:

I to jest właśnie „wirus lgbt” o którym tak ostatnio głośno.



no masz racje : mojego starego zwyzywali wczoraj od starych pedałów . Poj***ny ojciec zapakował farby do reklamówki z logiem firmy Beckers . Dziadki to jednak mają życzenie śmierci . XD

jakuzapk

2020-08-27, 09:33
Eknen napisał/a:


mojego starego zwyzywali wczoraj od starych pedałów .


no dzięki że nas uświadamiasz że twój 'stary' wchodził do wanny jak się kąpałeś.

Eknen

2020-08-27, 10:51
jakuzapk napisał/a:

no dzięki że nas uświadamiasz że twój 'stary' wchodził do wanny jak się kąpałeś.



gołąb zesrał się na szachownicę, poprzewracał pionki i obwieścił zwycięstwo

Tr...........ty

2020-08-27, 14:42
Fazybum napisał/a:

I to jest właśnie „wirus lgbt” o którym tak ostatnio głośno. I jak widzicie - wcale nie chodzi tutaj o ludzi (bo ci sobie żyją i maja się dobrze), którzy utożsamiają się z tym skrótem, ale o ideologie, którą wyznają i co gorsze.. chcą ją wprowadzać do szkół i zmieniać prawo. Generalnie, wszystko czym się kierują to krok naprzód, aby zniszczyć dotychczasowy porządek, który prowadziłby do anarchii i generalnie do końca świata, jaki znamy my - normalni ludzie.



Takie chore anomalia jak z artykułu powyżej nie są wyznacznikiem LGBT, bo kazirodztwo itp nigdy nie było zaliczane do tej ideologii. Takie informacje są wykorzystywane do manipulacji, bo niektórym bardzo zależy na tym, aby nie uświadamiać ludzi co to jest "zły dotyk" i pedofilia, a właśnie takie podstawowe informacje miały być w programie nauczania. To zepsuje "dotychczasowy porządek", w którym dzieci molestowane nie są nawet tego świadome. Jestem przeciwnikiem afiszowania się ze swoją orientacją seksualną, ale na siłę sztuczne przypisywanie wszystkiego co złe do LGBT i "lewactwa" to manipulacja głupimi kucami.

TwójMartwyBliźniak

2020-08-27, 15:23
Hefajstos78 napisał/a:

Gdzie Ty tu widzisz ideologię? Matka straciła dziecko i jej odpie**ala.
Ja tam bym sie chętnie się sklonował. Same plusy. Drugiego siebie bym do roboty wysyłał a ja w balet. A jak już mi wątroba jebnie, to miałbym zapasową i cyk, dalej w balety, k***a! )



W takiej sytuacji bez problemu mogę powiedzieć "pie**ol się".

mazga50

2020-08-27, 16:51
A po ch*j? Żeby następne sp***olenie umysłowe powołać na ten świat? To widać, że genetycznie obciążona rodzina jest...

lajossek

2020-08-27, 21:47
Co raz bardziej męczy mnie wizja.. Niech te małpy ideowe robią co chcą, niech się same wytępią. Wydzielić miasta/dzielnice/województwa itp. Jak afrodzicz z Ameryki powinna do Afryki wrócić/zamknąć ich w jednym ze stanów. LGBT AGD RTV do miasta pedałów i innych dziwactw.

Ale tak poważnie trzeba by zacząć chronić naszą kulturę i porządek.

Mokebe

2020-08-28, 02:48
Fazybum napisał/a:

I to jest właśnie „wirus lgbt” o którym tak ostatnio głośno. I jak widzicie - wcale nie chodzi tutaj o ludzi (bo ci sobie żyją i maja się dobrze), którzy utożsamiają się z tym skrótem, ale o ideologie, którą wyznają i co gorsze.. chcą ją wprowadzać do szkół i zmieniać prawo. Generalnie, wszystko czym się kierują to krok naprzód, aby zniszczyć dotychczasowy porządek, który prowadziłby do anarchii i generalnie do końca świata, jaki znamy my - normalni ludzie.



Może jej trochę odpie**oliło, ale jeśli orientacji seksualnej się nie wybiera i nic nie możesz poradzić na to, że c**a obrzydza cię jak heteroseksualnego mężczyznę ch*j kolegi a ktoś ci wmawia, że to jest choroba czy wirus. Że takich jak ty powinno się zabijać, że bóg nienawidzi takich jak ty. Takie osoby mają nawet bardziej przej***ne niż dzieci alkoholików.

A jak jeszcze urodzi się taki w katolickiej rodzinie to wypie**olą go domu, za coś czego nie może w sobie zmienić (tak jak koloru oczu czy skóry).

Co do edukacji seksualnej to właśnie nie każdy ma normalnych rodziców którzy uświadomią gówniaka do czego służy gumka i czemu leci krew z p*zdy.

Ten temat jest ciągle na tapecie bo sami dajecie o to j***nie. Oni zawsze będą w mniejszości i takie skakanie po nich z pozycji silniejszego jest żałosne. A za tematem LGBT sobie Szumowscy i inne rządowe k***iska kolejną kase na baranach robią.

Z całego serca życzę Wam drodzy konserwatyści syna geja albo córki lesbijki na których wasze wizyty w kościele i "męskie" wychowanie gówno pomoże.



;-)

Hefajstos78

2020-08-28, 13:20
TwójMartwyBliźniak napisał/a:

W takiej sytuacji bez problemu mogę powiedzieć "pie**ol się".




Dzięki, ale wolę pie**olić Twoją starą.

orion123123

2020-08-30, 13:37
Fazybum napisał/a:

I to jest właśnie „wirus lgbt” o którym tak ostatnio głośno. I jak widzicie - wcale nie chodzi tutaj o ludzi (bo ci sobie żyją i maja się dobrze), którzy utożsamiają się z tym skrótem, ale o ideologie, którą wyznają i co gorsze.. chcą ją wprowadzać do szkół i zmieniać prawo. Generalnie, wszystko czym się kierują to krok naprzód, aby zniszczyć dotychczasowy porządek, który prowadziłby do anarchii i generalnie do końca świata, jaki znamy my - normalni ludzie.



Doskonale cie rozumiem, jestem gejem i tez mnie to wk***ia jak ci lgbtwocy sobie na wszystko pozwalają, tym czasem ja chce po prostu życ :/

karolmastermaster

2020-10-13, 22:28
offline napisał/a:

I to jest właśnie „wirus lgbt” o którym tak ostatnio głośno. I jak widzicie - wcale nie chodzi tutaj o ludzi (bo ci sobie żyją i maja się dobrze), którzy utożsamiają się z tym skrótem, ale o ideologie, którą wyznają i co gorsze.. chcą ją wprowadzać do szkół i zmieniać prawo. Generalnie, wszystko czym się kierują to krok naprzód, aby zniszczyć dotychczasowy porządek, który prowadziłby do anarchii i generalnie do końca świata, jaki znamy my - normalni ludzie.



Gówno. Słowo,,normalny" to tylko klucz do wykluczenia. W czasach Casuescu to słowo było używane aby za ująć tych którzy byli przeciwni władzy, w zakładach psychiatrycznych. To słowo normalny jest nienormalne służy tylko gówno-ludziom do podporządkowania innych wobec siebie. Za każdym razem gdy używasz tego słowa narzucasz coś. Dotychczasowy porządek? Uważasz się za porządnego człowieka? Gówno, nie ma czegoś takiego. Nie ma systemu który byłby idealny, każdy porządek świata upada. To też przygotuj się na to że twój syn oznajmi ci że jest gejem. Serdeczny ch*j wam dupe

offline napisał/a:

I to jest właśnie „wirus lgbt” o którym tak ostatnio głośno. I jak widzicie - wcale nie chodzi tutaj o ludzi (bo ci sobie żyją i maja się dobrze), którzy utożsamiają się z tym skrótem, ale o ideologie, którą wyznają i co gorsze.. chcą ją wprowadzać do szkół i zmieniać prawo. Generalnie, wszystko czym się kierują to krok naprzód, aby zniszczyć dotychczasowy porządek, który prowadziłby do anarchii i generalnie do końca świata, jaki znamy my - normalni ludzie.



Gówno. Słowo,,normalny" to tylko klucz do wykluczenia. W czasach Casuescu to słowo było używane aby za ująć tych którzy byli przeciwni władzy, w zakładach psychiatrycznych. To słowo normalny jest nienormalne służy tylko gówno-ludziom do podporządkowania innych wobec siebie. Za każdym razem gdy używasz tego słowa narzucasz coś. Dotychczasowy porządek? Uważasz się za porządnego człowieka? Gówno, nie ma czegoś takiego. Nie ma systemu który byłby idealny, każdy porządek świata upada. To też przygotuj się na to że twój syn oznajmi ci że jest gejem. Serdeczny ch*j wam dupe

to...........10

2021-08-01, 17:58
offline napisał/a:

I jak widzicie - wcale nie chodzi tutaj o ludzi



Widzimy? Na podstawie JEDENEJ sytuacji?