18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samospalenie

T3RMINATOR • 2020-11-02, 14:36


Niestety nie pozwolili dokończyć chłopu.

Znawca_Cipek

2020-11-02, 14:43
Ale pie**olony atencjusz. A kumple już z wiadrem czekają. Chyba,że to nie była próba samospalenia, tylko dezynfekcji? Czlowiek z gówna wyjdzie, ale gówno z ciapaka nigdy.

bercisko

2020-11-02, 14:47
Ból, oparzenia III go stopnia 70% ciała + wysoka szansa na potężne komplikacje (zakażenia + blizny i .....ch*ja to dało. Nikt się nie przejął. Ugasili a policja jeszcze kijami grzbiet wymasuje. Normalnie miszcz!.

janlew

2020-11-02, 14:59
Czemu te nasze lewackie ścierki-aborterki i ich spedaleni koleżkowie, nie abortują się właśnie w taki sposób? Będą miały swoją wymarzoną aborcji, a Polacy święty spokój i mniejsze korki.

A w ogóle to ja bym nawet poparł aborcje, i to zdrowych dzieci, ale na trochę innych zasadach:
- dziecko musi wyrazić zgodę (wystarczy by popierało aborcje)
- dziecko musi mieć ukończone 18lat
Wtedy rodzice którzy dali mu życie, mogą stwierdzić że to był błąd, i abortować takiego lewaka dowolnym sposobem.

I żeby była jasność, całe te pie**olone protesty, rozpętuje lewactwo i międzynarodowe żydostwo, tak samo jak BLM. No chyba że ktoś jest j***nym idiotą i wierzy, że jakieś normalne kobiety robią rozpie**ol w kraju, w imieniu 500 kobiet rocznie. Bo taka jest roczna średnia legalnych aborcji:


plastic

2020-11-02, 16:13
janlew napisał/a:

Czemu te nasze lewackie ścierki-aborterki i ich spedaleni koleżkowie, nie abortują się właśnie w taki sposób? Będą miały swoją wymarzoną aborcji, a Polacy święty spokój i mniejsze korki.
A w ogóle to ja bym nawet poparł aborcje, i to zdrowych dzieci, ale na trochę innych zasadach:
- dziecko musi wyrazić zgodę (wystarczy by popierało aborcje)
- dziecko musi mieć ukończone 18lat
Wtedy rodzice którzy dali mu życie, mogą stwierdzić że to był błąd, i abortować takiego lewaka dowolnym sposobem.
I żeby była jasność, całe te pie**olone protesty, rozpętuje lewactwo i międzynarodowe żydostwo, tak samo jak BLM. No chyba że ktoś jest j***nym idiotą i wierzy, że jakieś normalne kobiety robią rozpie**ol w kraju, w imieniu 500 kobiet rocznie. Bo taka jest roczna średnia legalnych aborcji:



Warto dodac, ze wszystkie znane "lewackie" rewolucje, jak francuska czy bolszewicka, zaczynaja sie od zmanipulowania, wczesniej urobionego proletariatu kobiet, do wyjscia na ulice, na ktorych to ulicach pozwala sie im na protesty, ktore normalnie zostalyby spacyfikowane jak wszystkie inne protesty, ale nie w wypadku, kiedy idzie to po mysli realnego rządu.

Ps. Koles z wiadrem wody ma niezlego skilla do gaszenia oO

BolekMaku

2020-11-02, 17:16
bercisko napisał/a:

Ból, oparzenia III go stopnia 70% ciała + wysoka szansa na potężne komplikacje (zakażenia + blizny i .....ch*ja to dało. Nikt się nie przejął. Ugasili a policja jeszcze kijami grzbiet wymasuje. Normalnie miszcz!.



Jak Ty wyliczyłeś na podstawie tego filmu rodzaj oparzeń ich powierzchni? Oparzenia III stopnia objawiają się dotknięciem tkanek aż niekiedy do kości. Dla mnie facet ma oparzenie od II do III w procentach niezagrażających jemu życiu. Do śmierci oparzeń III stopnia wystarczy 17% ludzkiego ciała, a on gada jakby sobie papierosa na mordzie zgasił. Przy oparzeniu III stopnia nie występuje ból tego miejsca gdyż zakończenia nerwowe nie przesyłają już do mózgu informacji o bólu.
Przykład: włożę nad ognisko i poczekam aż się spali do kości doznam oparzenia III stopnia. Procent oparzeń ciała nie liczy sie w sposób tak prosty . Można dostać oparzeń drugiego stopnia podczas opalania sie na słońcu na powierzchni prawie całego ciała i zejść z tego świata.

Igorek95

2020-11-02, 20:23
@janlew sugerujesz że setki tysięcy kobiet jest "lewackimi ścierkami"? pisowski kiepie

[Magik]

2020-11-02, 20:48
Czy przy takim stopniu spalenia on czuje bol , czy "popalilo" mu nerwy? (nie jestem ekspertem)

kawior2007

2020-11-02, 21:14
Niesamowite, że nikt przypadkiem nie polał go benzyną

Payan

2020-11-02, 21:26
To pójdzie powiesić się.

Vampire667

2020-11-02, 22:19
Przy jego kolorze, to i tak się nie przypalił...

maniu_1962

2020-11-03, 01:18
BolekMaku napisał/a:

Jak Ty wyliczyłeś na podstawie tego filmu rodzaj oparzeń ich powierzchni? Oparzenia III stopnia objawiają się dotknięciem tkanek aż niekiedy do kości. Dla mnie facet ma oparzenie od II do III w procentach niezagrażających jemu życiu. Do śmierci oparzeń III stopnia wystarczy 17% ludzkiego ciała, a on gada jakby sobie papierosa na mordzie zgasił. Przy oparzeniu III stopnia nie występuje ból tego miejsca gdyż zakończenia nerwowe nie przesyłają już do mózgu informacji o bólu.
Przykład: włożę nad ognisko i poczekam aż się spali do kości doznam oparzenia III stopnia. Procent oparzeń ciała nie liczy sie w sposób tak prosty . Można dostać oparzeń drugiego stopnia podczas opalania sie na słońcu na powierzchni prawie całego ciała i zejść z tego świata.



Gościu i tak pójdzie do piachu bo jak mu pomogą? Zrobią okład z gówna?

niefartt

2020-11-03, 14:00
jeszcze nie wie że nie żyje