18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samosąd na złodziejach telefonu komórkowego

Cały_Idiota • 2015-09-06, 07:01
Resocjalizacja w Kolumbii. :)


MMsh

2015-09-06, 18:21
Wszyscy jojczą, że imigranci to dzicz, margines, gwałciciele i oprawcy. A tutaj jest coś innego? j***na dzicz, napaleni oprawcy.

Nie chcę u nas żadnych j***nych, brudnych imigrantów, ale nie chciałbym też mieć takiej "sprawiedliwości". Nie bądźcie hipokrytami.

mikeszko

2015-09-06, 18:21
Ten film jest piękny.

Seboolek

2015-09-06, 18:46
W Polsce kazdy zlodzien telefonow powinien tak konczyc. Zbiorowisko dookola i przekopa a potem przyjazd policji i spalowanie.

proXe

2015-09-06, 19:32
I bardzo dobrze :) Piwko

raviuuz

2015-09-06, 19:58
Velture napisał/a:

No i to jest kara adekwatna do czynu.

Żadne j***nie się w sądy i marnowanie pieniędzy podatników na żarcie w pierdlu - chociaż i tak pewnie za kradzież dostaliby zawiasy więc kary żadnej wtedy nie ma.
A tak jak im się przeora mordę butami i zrobi kisiel z nerek to się k***a nauczą i będą się bali podnieść monetę z ulicy na przyszłość.


haha lecz się chłopie jeśli miałbyś okazje zaj***ć komuś w ch*j hajsu dla nieznajomego to byś odrazu wziął do łapy czy się boisz haha k***o ty w okularach ch*j ci w dupe XD

gaclav3

2015-09-06, 20:47
Jestem przeciwnikiem samosądów, ale uważam, że idealną karą za małe wykroczenia jak np kradzież telefonu itp, jest zwykła chłosta. Złapać takiego delikwenta, przywiązać do słupka na środku rynku i zaj***ć mu kilka razy kijem na gołą dupę przy wszystkich mieszkańcach.
Ból może i niewielki, ale upokorzenie i "znamię" w postaci publicznej świadomości czego się gnojek dopuścił byłyby wystarczającą karą, żeby wybił sobie kradzież z głowy na całe życie. No i młodzież to oglądająca zapamiętałaby, że kraść nie warto.

mit2

2015-09-07, 16:35
raviuuz napisał/a:


haha lecz się chłopie jeśli miałbyś okazje zaj***ć komuś w ch*j hajsu dla nieznajomego to byś odrazu wziął do łapy czy się boisz haha k***o ty w okularach ch*j ci w dupe XD


Idź lepiej gówniarzu lekcje odrabiać, bo to wstyd tak na początku roku pały zbierać.