18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samopodpalenie w studiu

Świst • 2013-03-10, 22:53
Andrzej Żuromski, znany jako Żurom podpalił się podczas emisji programu „Państwo w Państwie”.

EmPeroR77

2013-03-11, 00:03
Jaki kraj takie samopodpalenie :)

ja...........ze

2013-03-11, 00:27
@Up

Głupcze i dający mu piwa. Ależ mnie wk***iają takie posty. Nic nie wiedzą a srają.

Taki kraj


Takie podpalenie matole

to...........ll

2013-03-11, 00:31
jaki samobojca taki kraj

nsa

2013-03-11, 00:48

Tu jeszcze z nagraniem Siwca, dokonanym 2 dni przed samospaleniem..
Widać, że Ci ludzie naprawdę są bezsilni wobec zastanej rzeczywistości i w ten sposób demonstrują tą bezradność.
Za tym czynem stoją wielkie przemyślenia i nie jest to śmierć bezmyślna.

ja...........ze

2013-03-11, 00:53
Gdzie tam Siwiec, ludzie będą się jarać raperem. Historia w gimnazjum i liceum doszła tylko do 1szej wojny światowej, ale nawet tego nie wiedzą, jakby zapytać tłuków kiedy się owa wojna zaczęła.

Mało po polskiemu ten post, ale nic na to nie poradze.

nsa

2013-03-11, 00:55
Jak dla mnie podpalenie sobie bluzy w programie jest drwiną z wszystkich, którzy dokonali samospalenia.

haqer

2013-03-11, 00:59
Jesteście debilami. On nie chciał się podpalić tylko w ten sposób zwrócić na siebie uwagę mediów bo od 6 lat jest ciągany po sądach przez pomówienia, bez przedstawienia żadnych innych dowodów. I fakt, że raper z niego marny nie ma tu znaczenia. Jest masa ludzi która siedzi w więzieniach za niewinność, bo zostały pomówione. Np bohater zajebistego serialu "Prawdziwe psy" Sławomir Opala . I pytam się po ch*j szczekacie i śmiejecie się z kolesia jak nie wiecie o co chodzi ? Zabrali mu życie, kasę i o to walczy. Debile jeden z drugim!

Dla zainteresowanych : http://spoleczenstwo.newsweek.pl/slawomir-opala--polski-brudny-harry,77113,1,1.html

nsa

2013-03-11, 01:05
To że on się nie chciał podpalić, widać z obrazka. Szkołę skończyłem podstawową, 8 klasową, z wyróżnieniem, także interpretacja obrazu nie stanowi mi problemu.
Chciał sobie podpalić bluzę. Kasę mu zabrali, a ubranie niszczy.

diablo

2013-03-11, 01:09

haqer- tez jestem fanem serialu Prawdziwe Psy !!!

ja...........ze

2013-03-11, 01:19
haqer napisał/a:

Jesteście debilami. On nie chciał się podpalić tylko w ten sposób zwrócić na siebie uwagę mediów bo od 6 lat jest ciągany po sądach przez pomówienia, bez przedstawienia żadnych innych dowodów. I fakt, że raper z niego marny nie ma tu znaczenia. Jest masa ludzi która siedzi w więzieniach za niewinność, bo zostały pomówione. Np bohater zajebistego serialu "Prawdziwe psy" Sławomir Opala . I pytam się po ch*j szczekacie i śmiejecie się z kolesia jak nie wiecie o co chodzi ? Zabrali mu życie, kasę i o to walczy. Debile jeden z drugim!

Dla zainteresowanych : http://spoleczenstwo.newsweek.pl/slawomir-opala--polski-brudny-harry,77113,1,1.html



Wiesz co, skoro wiesz o co chodzi to idź zeznawać do sądu w jego obronie, skoro jesteś pewien, że ten koleś nic nie zrobił.

tomek1491

2013-03-11, 01:20
Czytam w necie o samopodpaleniu, cholera znajde filmik bo w tv nie ogladalem. nigdzie nie ma. Dopiero wpadłem na pomysł, że sadol mnie nie zawiedzie i nie zawiódł! Dziekuje!

Macary

2013-03-11, 01:24
Na kanwie dokumentu "Prawdziwe Psy" powstał serial Pitbull. Opala był pierwowzorem Despero.

czaspogardy

2013-03-11, 07:37
Jakby się podpalił jak Thích Quảng Ðức to teraz każda płyta płomienia 81 i solowa miałaby status podwójnej platyny. Inna sprawa, że faktycznie, ładnie ktoś z nim w ch*ja leci.

Pr...........zy

2013-03-11, 14:34
jatutylkopacze napisał/a:



Wiesz co, skoro wiesz o co chodzi to idź zeznawać do sądu w jego obronie, skoro jesteś pewien, że ten koleś nic nie zrobił.



Ale jesteś k***a MEGA TĘPAKIEM...