18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samookaleczenie ulicznego buma

Beka_XD • 2022-06-23, 23:59
Portland. Uliczny bum bliżej nieokreślonej płci złapał "error" systemu. :szczerbaty:


Wombat212

2022-06-24, 00:04
Co jak co ale ciężko się na to patrzy. Chora osoba

baronturbina

2022-06-24, 01:14
Wombat212 napisał/a:

Co jak co ale ciężko się na to patrzy. Chora osoba


Narkomania to choroba… racja.

sothis

2022-06-24, 01:42
Wombat212 napisał/a:

Co jak co ale ciężko się na to patrzy. Chora osoba



Tak szczerze, to nie mam problemu z patrzeniem na to. Bardziej miałbym problem z przebywaniem takiej...osoby w okolicy, w której żyje moja rodzina.

I problem byłby raczej z rodzaju tych mało empatycznych względem biednego narkomana, którego oczywiście bardzo szkoda i wogole to straszne, że społeczeństwo dopuściło do takiej sytuacji. Niemniej ch*j temu w dupe i niech zdycha w bólu albo bez, byle szybciej i nie zmusza mnie do martwienia się, że odjebie mu coś innego i np zaatakuje moja kobitkę.

BambiPMT

2022-06-24, 02:10
sothis napisał/a:

Tak szczerze, to nie mam problemu z patrzeniem na to. Bardziej miałbym problem z przebywaniem takiej...osoby w okolicy, w której żyje moja rodzina.
I problem byłby raczej z rodzaju tych mało empatycznych względem biednego narkomana, którego oczywiście bardzo szkoda i wogole to straszne, że społeczeństwo dopuściło do takiej sytuacji. Niemniej ch*j temu w dupe i niech zdycha w bólu albo bez, byle szybciej i nie zmusza mnie do martwienia się, że odjebie mu coś innego i np zaatakuje moja kobitkę.



Stany oszczane i osrane setkami tysięcy narkomanów. Wpie**ol pałą, do aresztu na dwa miesiące. Najgorszy głód przetrzymać w izolatce. A za marudzenie wpie**ol pałą. No ale niestety kim jesteśmy żeby bronić ludziom zyć jak zwierzęta?

CoJaTamKurwaWiem

2022-06-24, 04:51
Bambrych napisał/a:

Stany oszczane i osrane setkami tysięcy narkomanów....



Statystyki mówią, że w Polsce narkomania dotyczy 4.7% populacji. Policzyć ci ile to jest nie setek tysięcy, ale milionów...?
Czymże są te setki tysięcy w USA, gdzie żyje 10 razy więcej ludzi. :kawa:
Uwielbiam dane z dupy znawców wszystkiego.

Kutasiarz

2022-06-24, 07:11
Toć to jakiś Gollum.
Do dyskusji , która się wywiązała warto dodać, że alkohol to też narkotyk, równie ryjący banie i sp***alający życie jak reszta narko syfu.

rafal_etz

2022-06-24, 07:12
powinny chodzic uzbrojone patrole i takim delikwentom strzelac prosto w potylice

PabloSkills

2022-06-24, 07:59
To coś ma c*pkę. Jak ktoś nigdy nie widział to 13 sekunda, można zatrzymać, zapraszam. I nie ma za co.

pazuzu

2022-06-24, 13:49
Jest na sali egzorcysta ? :) :ukrzyzowany:

omenlol

2022-06-24, 17:32
xd co za zjeb

parapsychol

2022-06-24, 18:13
zwyczajne opetanie przez demony zla, mozna sie rozejsc ;)

pazuzu napisał/a:

Jest na sali egzorcysta ?



egzercysta nie jestem ale zalecam leczenie: lamaniem kolem gdzie pacjent przyzna sie ze zostal opetany,
jako ze dusze trzeba oczyscic- wiec zalecam stos, swiety ogien oczysci jego demoniczne nawyki.

Lileniaa

2022-06-25, 01:48
PabloSkills napisał/a:

To coś ma c*pkę. Jak ktoś nigdy nie widział to 13 sekunda, można zatrzymać, zapraszam. I nie ma za co.



dlaczego "to coś" ? jest kobietą to chyba logiczne, że ma c*pkę...

czodA13

2022-06-25, 20:04
sothis napisał/a:


I problem byłby raczej z rodzaju tych mało empatycznych względem biednego narkomana,



k***a widze, ze sie znasz. ch*ja wiesz o chorobach a rodzice mowili Ci ze marihunaen to zuo. Jebnij sie w cymbal i doucz sie