18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samoodstrzelenie podczas transmisji

needsomefps • 2023-01-07, 01:36
Hasta la vista! :samobojstwo:

ellsworth

2023-01-07, 22:16
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popie**olił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo ch*jowsze - pie**olisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



Co? hahaha! Mężczyzna? p*zda! Mężczyzna rozwiązuje swoje problemy a nie ucieka przed nimi. Zwykły tchórz.

PsikutaBezS

2023-01-07, 23:37
Jednego tchórza i idioty mniej...

puchacz102

2023-01-08, 00:11
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popie**olił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo ch*jowsze - pie**olisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



Mężczyzna ? j***na gruba ciota zbyt przerażona by żyć, dobrze że się odpie**olił. ch*j mu w dupę i na imię. Jak widzę ludzi którzy mi pie**olą o tym że sobie nie radzą, że im ciężko. Jedź synku na wydział onkologi dziecięcej i tam powiedz ludziom o swoich k***a śmiesznych problemach, że masz stare auto ze cię szef wk***ia i ze starą boli głowa. pie**olę samobójców i pie**olę serdecznie ludzi którzy mówią że trzeba mieć odwagę żeby się k***a zabić, jebnij 250 paczę ketonalu i po problemie, to jakieś 20-30 pln. nie pozdrawiam

Kalisu

2023-01-08, 05:22
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popie**olił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo ch*jowsze - pie**olisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



sklej p*zde pls

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-01-08, 06:39
Mdok***o69 napisał/a:

Chciałbym kiedyś coś takiego przeżyć.



Ok to kup gnata i podaj adres :)

neo001

2023-01-08, 20:37
puchacz102 napisał/a:

Mężczyzna ? j***na gruba ciota zbyt przerażona by żyć, dobrze że się odpie**olił. ch*j mu w dupę i na imię. Jak widzę ludzi którzy mi pie**olą o tym że sobie nie radzą, że im ciężko. Jedź synku na wydział onkologi dziecięcej i tam powiedz ludziom o swoich k***a śmiesznych problemach, że masz stare auto ze cię szef wk***ia i ze starą boli głowa. pie**olę samobójców i pie**olę serdecznie ludzi którzy mówią że trzeba mieć odwagę żeby się k***a zabić, jebnij 250 paczę ketonalu i po problemie, to jakieś 20-30 pln. nie pozdrawiam



Bierz przykład z cytowanego przez ciebie komentarza i upiększ nam współczesny świat :lol:
A tak na poważnie tacy ludzie byli, są i będą i pie**oli ich Twoje zdanie na ich temat

puchacz102

2023-01-08, 21:28
neo001 napisał/a:

Bierz przykład z cytowanego przez ciebie komentarza i upiększ nam współczesny świat
A tak na poważnie tacy ludzie byli, są i będą i pie**oli ich Twoje zdanie na ich temat



na taką brutalną logikę nie mogę się nie zgodzić. polać mu

:mrgreen:

Szary_Jeleń

2023-01-09, 01:27
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popie**olił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo ch*jowsze - pie**olisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



Daj mi gnata, zrobię to samo.

sothis

2023-01-09, 21:45
Szary_Jeleń napisał/a:

Daj mi gnata, zrobię to samo.



E, o Tobie nic nie wiem, więc ciężko stwierdzić czy bez ciebie świat by tracił czy zyskiwał.