18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~tip.top

2013-08-20, 10:30
łałłłłłłłł.... samoloty :roll:

sc33

2013-08-20, 15:20
Pewnie polowa sadolowego spoleczenstwa nigdy nie leciala samolotem... Takze sie nada ;)

ściwanek

2013-08-20, 23:18
Nie leciałem samolotem. Ale lubię latać.

premium122

2013-08-20, 23:32
A tu podobny za to jak pieknie zrobil jebut.



Mialem okazje zasiasc kiedys w symulatorze lotniczym , instruktor jednak kategorycznie zakazal mi celowo sie rozbijac.Wiec rozbilem sie przypadkiem..
Kiedys jak jeszcze ksiazki czytalo sie w bibliotekach a nie w internecie , brzdacem bedac interesowalem sie latadlami roznymi i wyczytalem taka rzecz.
Moga byc roznice z oryginalem bo pamiec juz nie ta(a historie oryginalna chetni na necie gdzies znajda).
W latach 70 z radzieckiej grupy wojsk na terenie polski wystartowal pulkownik migiem-23 na lot cwiczebny.Krotko po starcie kontrolki stwierdzily ze chca swiecic jak w dyskotece , pilot uznal ze awaria powazna i ratowal sie za pomoca katapulty.Okazalo sie jednak ze samolot jest w pelni sprawny,obral kurs wrzucony w komputer i podjal lot samodzielnie.Dotarl do NRD,nastepnie RFN az w koncu z braku paliwa spadl w holandii zabijajac jedna osobe.(pewnie bilans musial sie zgadzac vide nie oszukasz przeznaczenia).
Dlaczego nie zestrzelili?Mieli ale ruskie nie strzelaly bo swoja maszyne stracic glupio,nerdowcy sojusznika trafic nie chcieli,niemcy stwierdzili ze poleci dalej i nie ich klopot.A holendry to pedaly a nie wroc pewnie mysleli ze paliwa starczy na lot poza ich terytorium.

menelreoot

2013-08-21, 02:46
Czekaj, czekaj czy aby te samoloty nie wyglądają zbyt doskonale, trochę jak by były wygenerowane komputerowo?

maxio366

2013-08-21, 02:56
sc33
Pewnie polowa sadolowego spoleczenstwa nigdy nie leciala samolotem... Takze sie nada ;)
a ty k***a latales chyba jak puszczales latawce :)

premium122

a po h*j tak blyskac wiedza to jest sadol nic wiecej wiec suma sumarrum wypie**alaj:)

Kubusiek333

2013-08-21, 03:01
@up
Swoją wypowiedzią wyprzedził Ciebie intelektualnie po stokroć... Dla mnie to było ciekawe, a Ty tylko pokazałeś swój brak inteligencji.

maxio366

2013-08-21, 03:18
premium122
mysle to bylo 4 lata temu natknalem h*j ktos mi dal linka na video jak 2 afganczykow rznelo po gardle ruska on krzyczal a pozniej tylko rzezil noz byl jak u rambo i robili to powoli hem

kubusiek333
intelektualnie idz k***a na kwejka i nie brudz mistrzu internetu

TRQPL

2013-08-21, 08:56
premium122 napisał/a:

A tu podobny za to jak pieknie zrobil jebut.



Mialem okazje zasiasc kiedys w symulatorze lotniczym , instruktor jednak kategorycznie zakazal mi celowo sie rozbijac.Wiec rozbilem sie przypadkiem..
Kiedys jak jeszcze ksiazki czytalo sie w bibliotekach a nie w internecie , brzdacem bedac interesowalem sie latadlami roznymi i wyczytalem taka rzecz.
Moga byc roznice z oryginalem bo pamiec juz nie ta(a historie oryginalna chetni na necie gdzies znajda).
W latach 70 z radzieckiej grupy wojsk na terenie polski wystartowal pulkownik migiem-23 na lot cwiczebny.Krotko po starcie kontrolki stwierdzily ze chca swiecic jak w dyskotece , pilot uznal ze awaria powazna i ratowal sie za pomoca katapulty.Okazalo sie jednak ze samolot jest w pelni sprawny,obral kurs wrzucony w komputer i podjal lot samodzielnie.Dotarl do NRD,nastepnie RFN az w koncu z braku paliwa spadl w holandii zabijajac jedna osobe.(pewnie bilans musial sie zgadzac vide nie oszukasz przeznaczenia).
Dlaczego nie zestrzelili?Mieli ale ruskie nie strzelaly bo swoja maszyne stracic glupio,nerdowcy sojusznika trafic nie chcieli,niemcy stwierdzili ze poleci dalej i nie ich klopot.A holendry to pedaly a nie wroc pewnie mysleli ze paliwa starczy na lot poza ich terytorium.



Prawdziwa a historia piękna. :banany: PS Belgowie też jak Holendrzy.

tutaj link do oryginału

http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_MiG-a-23_pod_Kortrijk

Dildo

2013-08-21, 10:37
nie mam hdmi więc nie bedzie w hd :(

masterwow

2013-08-21, 12:46
lśnią jak mój ku*as :D a gdzie tupolew?

Kubusiek333

2013-08-21, 15:41
maxio366 napisał/a:

premium122
mysle to bylo 4 lata temu natknalem h*j ktos mi dal linka na video jak 2 afganczykow rznelo po gardle ruska on krzyczal a pozniej tylko rzezil noz byl jak u rambo i robili to powoli hem

kubusiek333
intelektualnie idz k***a na kwejka i nie brudz mistrzu internetu



1. Naucz się używać znaków interpunkcyjnych, wielkich liter i w ogóle jakiejkolwiek składni, bo u Ciebie tego nie ma.

2. Sądząc po poziomie Twej wypowiedzi, to chyba Ty przyszedłeś z kwejka i powinieneś tam wrócić.

WszystkoJebe

2013-08-22, 23:24
World Trade Center Lubi To!!!