18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samoloty nie lubią się z dronami

~Sunday • 2019-07-04, 12:28

Taka sytuacja.

makabrax

2019-07-04, 15:43
Leo3089 napisał/a:


Kończ waść, wstydu oszczędź.



to mówisz, że prosisz, żeby cię jeszcze dojechał? :D

Leo3089

2019-07-04, 15:47
makabrax napisał/a:

to mówisz, że prosisz, żeby cię jeszcze dojechał?



Miłej jazdy, tylko weź GPS ze sobą.

TB303

2019-07-04, 15:48
Leo3089 napisał/a:

Kończ waść, wstydu oszczędź.


Masz, żeby oszczędzić sobie kompromitacji na przyszłość:
Cytat:

Popularny obecnie frazeologizm zaczerpnięty został z powieści Henryka Sienkiewicza. Słowa wypowiedział Andrzej Kmicic, główny bohater „Potopu”, w trakcie pojedynku z pułkownikiem Michałem Wołodyjowskim. Kmicic, warchoł i zabijaka, porwał i uwięził pannę Aleksandrę Billewiczównę i wtedy został wyzwany na ubitą ziemię przez szlachetnego Wołodyjowskiego. Młodzieniec przekonany o swych szermierczych umiejętnościach i sile, początkowo lekceważył małego Wołodyjowskiego i nacierał na niego z całym impetem. Z każdą chwilą irytował się też coraz bardziej, bo niepozorny rycerz z łatwością odpierał jego atak. Szacunku dla przeciwnika nabrał wtedy, kiedy ten zwinnym ruchem wytrącił mu szablę z ręki. Gdy Wołodyjowski manewr powtórzył, Kmicic zauważył, że przyszło mu walczyć z prawdziwym mistrzem. Mimo przewagi pana Michała walka przeciągała się. Wtedy zmęczony przeciwnik podejrzewając, że Wołodyjowski bawi się z nim, poprosił:

„- Kończ… waść!… wstydu… oszczędź!…
— Dobrze! — rzekł Wołodyjowski.
Dał się słyszeć świst krótki, straszny, potem stłumiony krzyk… jednocześnie Kmicic rozłożył ręce, szabla wypadła mu z nich na ziemię… i runął twarzą do nóg pułkownika…”

Andrzej Kmicic wypowiedział słynną sentencję, wyrażając podziw dla Wołodyjowskiego. Współcześnie jednak, wiele osób, nie przeczytawszy zapewne „Potopu”, używa frazeologizmu w przeciwnym ;znaczeniu, wówczas gdy chce podkreślić nieudolność w działaniach lub brak logiki w wywodach przeciwnika.


Leo3089

2019-07-04, 16:05
TB303 napisał/a:

Masz, żeby oszczędzić sobie kompromitacji na przyszłość:



Brawo, zgadzam się jak najbardziej. Tyle że, ja nie jestem Andrzej Kmicic ani Sienkiewicz ze mnie żaden. A postaw się tak hipotetycznie w skórze osoby, która o dziele Sienkiewicza nigdy nie słyszała. Ową słynną sentencje można w takim wypadku rozumieć dwojako. Racja, mogłem inaczej i bardziej jednoznacznie zakończyć tamto zdanie np. skończ pie.....ć, ale było by to niegrzeczne. Mój błąd.

kulawiec

2019-07-04, 16:11
Leo3089 napisał/a:

A postaw się tak hipotetycznie w skórze osoby, która o dziele Sienkiewicza nigdy nie słyszała.



Cudzoziemiec to zrozumiałe, ale Polak?

Leo3089

2019-07-04, 16:19
kulawiec napisał/a:

Cudzoziemiec to zrozumiałe, ale Polak?



Oj tam, oj tam. Lepiej zakończyć temat bo racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

camson

2019-07-04, 17:37
el_kadafi napisał/a:

Nie dziękuj


Mówiłem, że to fejk, a manekin, który tu to wrzucił jeszcze mi posty usuwa.

Leo3089 napisał/a:

No tak, bo 100 tonowy Boeing 767 rozpędzony do 600-700 km/h nie przebije 1 metra zbrojonego betonu... Kończ waść, wstydu oszczędź.


Chłopie przejrzyj na oczy... nie było żadnych samolotów. To była operacja fałszywej flagi. Obejrzyj wywiad z Dimitrim Khalezovem. Wszystko jest tam wypunktowane...

Bosheszczye

2019-07-04, 18:21
Jak mnie wk***iaja tsakie fejki. O niby zobacz filmuje spoko rozmowa w tle, dziecie i nagle cos sie dzieje. wkurewiassssssssss

skywalker75

2019-07-04, 18:52
camson napisał/a:

Mówiłem, że to fejk, a manekin, który tu to wrzucił jeszcze mi posty usuwa.
Chłopie przejrzyj na oczy... nie było żadnych samolotów. To była operacja fałszywej flagi. Obejrzyj wywiad z Dimitrim Khalezovem. Wszystko jest tam wypunktowane...



o ja pie**olę co ten internet robi z ludzmi




:roll:

AN...........or

2019-07-04, 19:09
fejk k***a, takie odpadnięcie skrzydła by spowodowało że samolot od razu by się przechylił na tą stronę i zaczął nurkować , ch*ja się znacie a sie wypowiadacie

qwerq221

2019-07-04, 19:33
FEJK tępe ch*je... co za k***a tępe ch*je

Sifo_Dyas

2019-07-04, 19:42
Leo3089 napisał/a:

No tak, bo 100 tonowy Boeing 767 rozpędzony do 600-700 km/h nie przebije 1 metra zbrojonego betonu... Kończ waść, wstydu oszczędź.



mhm, i takie skrzydło też niby przetnie stal i schowa się całkowicie w konstrukcji zamiast sp***zielić się w dół?

fikuswdoniczce

2019-07-04, 19:51
k***a uwierzyć w tak oczywistego fejka to chyba trzeba się urodzić z dodatkowym chromosomem